Doppler

V

veronica

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi veronica
Doppler testi çok gerekli bişeymi acaba, en az 100 ytl yi gözden çıkarmak lazım bu testi daha ucuza yaptırabileceğim bir hastane yokmu devlette yaparlarmı daha ucuza bilgisi olan varsa bana bilgi verebilirmi?

• Konu Sahibi veronica
valla ben cumartesi kendi doktoruma gittim muayene ye.onun makinesi vardı.anneden bebeğe giden kana,bide rahimden geçen kana baktı kendince bişeyler ölçtü.ve bu kan değerlerinin çok iyi olduğunu söyledi.bakmak gerekli dedi.hastanelerde nasıldır bilmiyorum

• Konu Sahibi veronica
Ben Devlet Hastanesinde Yaptirdim Hiç Bir ücret ödemedim.önemli Olduğunu Söyledi Doktorum. Dobbler Ve Ayrintili Ultrason Ayni şeymiş.bebeğin Organlarina Ve Kan Dolaşimina Bakiliyor Yanliş Bilmiyorsam. Zeynep Kamil Hastanesinde Yaptirdim Sana Yakin Devlet Hastanesinde ücretsiz Yaptir Derim.

• Konu Sahibi veronica
peki zeynep kamile gitsem ne yapmam gerek öncelikle kadın doğumcuyamı gideceğim nasıl olacak orasıda bayağı kalabalık

• Konu Sahibi veronica
ben devamlı kontrole orayada gittiğim için son gittiğimde dobbler günü vermişti bana.gün verildiği için beklememiştim.erkende gidip gebe izlem servisine numara al.sonra doktora muayene olursun zaten 20 haftadan sonra yapıldığı için dobbler isteyecektir senden dobbler için gün veririr sana bi kaç hafta sonrada şeker yüklemesi var sen onun içinde gün iste günü gelincede şeker yüklemesini yaptırırsın.iki testi ücretsiz yaptırmış olursun.uzun oldu biraz ama umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Konu Sahibi veronica
ben direk doppler için gitsem olmazmı muayene olmama gerek yok, yani dopplere girmek içinde ayrıca önceden muayene olmam gereklimi zeynep kamile gittiğimde?ben sadece bu testi yaptırmak istiyorum

• Konu Sahibi veronica
ben direk doppler için gitsem olmazmı muayene olmama gerek yok, yani dopplere girmek içinde ayrıca önceden muayene olmam gereklimi zeynep kamile gittiğimde?ben sadece bu testi yaptırmak istiyorum[/Q

dobbler için gidebilirsin tabide ilk kez gittiğin için doktora sana sorar testlerini yaptırdınmı muayene oluyormusun eğer istemezsen muayene etmez zaten muayene dediğim ultrason kan testi falan isteyebilir.sen doktora dobblere girmek istediğini söyle osana kaşeli bir yazı verecek doktorların odalarının en sonunda dobbler bölümü var ordan da sana gün verecekler ama sen dobbler istediğin zaman şeker testinide söyle onun içinde gün almış olursun gün verilince bir daha sıra numarası almana gerek yok.günüde gider testini yaparsın.

• Konu Sahibi veronica
Teşekkürler Canim Verdiğin Bilgiler Için

• Konu Sahibi veronica
bence kesinlikle yaptır bebeğin tüm organları,kalp atışları, kan dolaşımı inceleniyor. bende mecburen 100 ytl yi gözden çıkarıp yaptırmıştım.

X