Mart Basi Anneleri.. Balik Burcu Ccocuğu

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
36
20 SUBAT 20 MART

Balık burcunda doğan çocuk, çekingen, mahçup ve utabgaçtır. Aslında resim, müzik, edebiyat gibi konularda kabiliyetli olan çocuk bir hayal aleminde yaşar. Onun için her masal bir gerçek sayılabilir. Çocuk kendi haline bırakılırsa daha da içine kapanır ve hayalleriyle başbaşa kalmayı tercih eder. Anne ve babanın ona büyük sevgi göstermesi, yaşına uygun çocuklarla arkadaşlık etmesini ve dışa dönmesini sağlamaları lazımdır. Çocuk neşeli ve dostluk seven bir tip olduğu için böyle ilişkiler onun yavaş yavaş mahçupluktan sıyrılmasını sağlar.

Çocuk, okulda zekası sayesinde derslerini çabuk kavrar. Ama sert bir söz veya bakış onun kırılmasına ve derslerden soğumasına yeterlidir. Öğretmenin da çocuğu anlayarak yumuşak davranması lazımdır. Böylece çocuk hem öğretmenini hem derslerini sever. Çocuk küçük yaşta güzelliklere olan düşkünlüğünü de blirtecektir. Resim yapması, kitap okuması, müzik dinlemesi için onu teşvik etmek çok yerinde olur. Böylece çocuk, güzellik arzusunu tatmin eder ve yeteneklerini de yavaş yavaş ortaya koyar. Bu çocuk aynı zamanda kıskançtır. Kardeşlerini ona tercik etmek de onun huzurunu kaçırır.

Hassas, duygusal, hayalperest ve sempatiklerdir. istediklerini tatlılıkla ve güleryüzüyle yaptırırlar. Hayal aleminde yaşarlar. Ona güven vermelisiniz. Sert tavırlar ve istediklerinin yapılmaması onların hemen kırılmasına, küsmesine ve kısa sürede gözyaşları içinde kalmalarına neden olur. Çok hassa yapıya sahiptirler ve çok kolay kırılırlar.

Çok nazik çevrelerini incitnek istemeyen ve buna göre davranışlarda bulunan Balık çocukları kendisinede böyle davranılmasını isterler. Olaylara ve çevresine karşı gelmek yerine uyum sağlamayı tercih ederler. Çevresindekileri olduğu gibi kabullenen ve iyi yönlerini gören Balık çocukları, insanlara yardım eden ve her türlü sorunlarında yanında olan bir yapıya sahiptirler

vay be ne çocuk doğururmuşum:dance:
daha doğrusu daha dogmadıda dogcak allah nasip ederse benım mınık oğluşumda balık burcu olcak inşallah

Benimde Bebişim Nasip Olursa Balik Olcek Daa Cinsiyetini öğrenemedik 10 Ekimde Insallah Yasemin.allah Bebeğine Sağlikli Uzun ömürler Versin

Benimde Bebişim Nasip Olursa Balik Olcek Daa Cinsiyetini öğrenemedik 10 Ekimde Insallah Yasemin.allah Bebeğine Sağlikli Uzun ömürler Versin

ALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ VE HAYIRLI EVLATLAR DOĞURMAYI VE BÜYÜTMEYİ :1hug::1hug:NASİP ETSİN HEPİMİZE CNM

Benim de bebeğim balık burcu olacak ama inşallah bu özellikleri taşımaz:))

Birde Ben Sey Duydum Balik Bebekleri Alti Temiz Karni Tok Oldunda öle Kendi Haline Birakirsaniz Uyuyomuş Ve Fazla Zahmet Vermiyomuş Balik Bebekleri Tabi Sağliği Yerindeyse :))))))

Allah Kucana Almayi Nasip Etsin R2d2

Birde Ben Sey Duydum Balik Bebekleri Alti Temiz Karni Tok Oldunda öle Kendi Haline Birakirsaniz Uyuyomuş Ve Fazla Zahmet Vermiyomuş Balik Bebekleri Tabi Sağliği Yerindeyse :))))))

Teşekkür ederim canım çok sağol. Sen de inşallah.

biz de balık burcu olucaz... aşırı duygusal olacağı düşüncesinden çok memnun değilim doğrusu... çok üzülür o zaman çünkü.... ama hayalci olması güzel... bu yaratıcılığını geliştirir... üstelik sanat dallarına ilgi duymasından da memnun olurum... sonuç olarak yetiştirecek olan bizleriz... ne burcu olursa olsun bizim eserimiz olacak bir bakıma....

merhaba benim egemde 8 mart ta doğdu. annesi gibi balık burcu ama hiç öle zahmet vermeyen bir bebek değil doğduğu ilk günden beri ilgi alaka isteyen 1 saniye bile kendi haline bırakılamayan bir bebek. ama çok sevimli ve zeki üzgünüm ama hiç öle uslu durcak diye beklemeyin bebik bu herzaman yaramazlık yapma bağırma ağlama hakkına sahip ama o anda bile çok güzeller..

nasıl canım anlamadım bebklerımız balık burcu olcak gorucek bakalım ozellıklerını tasıcaklarmı ben akrep burcuyum bebıslerımızın dogum tarıhı 4 martta gelıyorya onu soylemıstım

benim oğlumda 15 mart doğumlu,balık burcu ve özellikleri uyuyor,,,neyseki bende balık burcuyum ve birbirimizi çok iyi anlıyoruz,,,çok hassas ve alıngan oluyorlar,,,ama bir o kadar da inatcı oluyorlar,,,tatlı dille yaklaştığınız sürece çok uyumlular,,,benim oğlum bebekken karnı tok altıda temiz olduğu zaman kendi kendine uyuyordu,çok merhametli ve kendi kendini koruyamayan bir çocuk...çok çabuk kırılabiliyorlar,,,ama çok sevgi dolular...ve çok sevgi istiyorlar yoksa içlerine kapanıyorlar....

nasıl canım anlamadım bebklerımız balık burcu olcak gorucek bakalım ozellıklerını tasıcaklarmı ben akrep burcuyum bebıslerımızın dogum tarıhı 4 martta gelıyorya onu soylemıstım

pardon cnm ya karıstı demek sende 4 martta dogum yapıcaksın aynı gun ya ne kadar guzel bısey bu ya allah saglık versın bebıslerımıze inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canim bende balik burcu annesiyim cocugum suanda 7 aylik senin dedigin gibi alti temiz karni tok oldugu zaman kendi kendine uyuyo cok rahattim taki dis cikartma muhabbetine gelinceye kadar suan cok durumdayim.allah cocuklarimiza saglik versin.

benim oğluşumda balık olcak allah kısmet ederse bu arada bebişlerinize isim düşündünüz mü?

benim oğlumda balık ,biz Bartu düşünüyoruz.buarada Feray seninde hamiş oldugunu şimdi öğrendim,çoksevindim.ikimizde boşuna karmsarlığa düşmüşüz.
Aşılama yaptırdınmı,yoksa beklemediğin bir andamı oğluşun dünyana girdi

herkese merhabalar:)
bizde balık burcu olacağız kısmetse:)

şu imza olayınıda bir türlü yapamadım:p

benim oğlumda balık ,biz Bartu düşünüyoruz.buarada Feray seninde hamiş oldugunu şimdi öğrendim,çoksevindim.ikimizde boşuna karmsarlığa düşmüşüz.
Aşılama yaptırdınmı,yoksa beklemediğin bir andamı oğluşun dünyana girdi

canım seni ve eşini tebrik ederim ben ikinci aşılama için adet günümü bekliyordum adetim gecikince test yaptım hamile çıktım şoka girmiştim sende mi doğal yoldan hamile kaldın

X