Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

deryacıgım tesekkurler sonucu alırsam ruh hlım nsıl olacak bılmıyorum ama en azından bu bekleme surecı nbıtecek ıyı dıleklerın ıcın teskur umarım hıc bır tedavıye gerek kalmadaan hamıle kalırsın sende öptüm

benım 3.denemem yarın sonuclanacak ama ader sancılarım var maalesef benımkınınılk 2sı uzun prootokol 3.sukısa protokol

rumos cugum hamile kalan kadinlardada adet sancisi oluyor belkide tuttu guzel allahim herseyin en iyisini bilir kismetse bebegini kimse alamaz ama kismette yoksa bizler ne yaparsak yapalim bos yarin insallah güzel haberler vermen dilegiyle

rumoş bende de adet sancıları oldu tahlil günü sabaha kadar belki 50 defa tuvalete gittim hatta orda sabahladım desem daha doğru.hem de çok şiddetliydi.vücut aynı düzende devam ediyormuş gebelik olsa bile değişikliği hemen kabullenemediği için adet olacakmış gibi sinyal veriyormuş bedenimiz.
hadi hayırlısı bakalım canım
iyi haberlerini bekliyoruz

ınsallah ve hayırlısı ıse dedıgınız gıbıdır ama nerdeyse kafayı yıycem tere sende hıç hamılelık belırtısı varmıydı bende hıc yok ınanın bana cok zor artık dayanamıyorum ne olur dua edın o kadar ıhtıyacım varkı anlatamam 2 saatlık ıyku ıle duruyorum butun duzenım alt ust oldu

meraba a.gultekın ben adanada 3 kez yaptırdım ama maalsef.....sunu sormak ıstıyorum ıstanbul ankara gıı buyuk ıllerdekı merkezllerın cok yogun oldugu ve hastalala cok ıyı ılgılenılmedıgoı soylenıyor yanı gorusmeye gıttıgınız doktor farklı yumurta takıbını yapan doktor farlklı denılıyoryogunlıuk ve ılggı nasıl bu konuda bılgı vermek ısteyenlere tesekkurler

benim yumurta takibimi şimdiye kadar hep kendi doktorum yaptı. fakat hemşireler eğer işi olursa yumurta takibine başka doktorlarda gelebilir dedi ama yumurta toplama işi ile transferi onun yapıcağını düşünüyorum bizde yeni başladığımız için henüz bir problem yaşamadık yumurta toplama günü belli olur herşey ama şimdilik memnunum bende bursadan gidiyorum.daha önce aşılamalarımı bursada yaptırdık fakat sonuç alamadık. Allah isteyen herkese nasip etsin. sevgilerimle

meraba a.gultekın cevap verdıgın ıcın sagol ama hammıleyım darısı senın ve ısteyen herkesın basıına

merhaba rumoş senin adına çok sevindim Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah dediğin gibi darısı benim ve isteyenlerin başına olur

tüp bebek tedavisi başarısızlıkla sonuçlanan arkadaşlar,tedaviden sonra ki ilk adette gecikme oluyor mu? yada herhangi bir farklılık.bilgilendirirseniz çok sevinirim.

yesılımsı canım benım 1 ve 2 denememde olmamıstı hemen hemen son adet tarıhımle aynı olmustu

tüp bebek tedavisi başarısızlıkla sonuçlanan arkadaşlar,tedaviden sonra ki ilk adette gecikme oluyor mu? yada herhangi bir farklılık.bilgilendirirseniz çok sevinirim.

yesilimsi evet canim kesinlikle oluyor ayrica bu durum icin doktora gitmelisin onun verecegi haplari kullandiktan sonra ancak adet olabildim ben zaten ikinci adetnde ilacalrin verdigi yan etkiler tamamen ortadan kalkiyor bende suan bekliyorum daha gunum gelmedi ama olacagimi sanmiyorum dört gözle bekliyorum cünkü cok kötü ataes basmalari var bu sicaklardada hic cekilmiyor

rumos cugum gözün aydin tatlim bir hamisimiz daha oldu yasasin
senide listeye ekleyim tüp bebekti degilmi

hap kullanıyorum canım progestan vajınadan kullanıyorum bırde allah devam ettırırse 7ay ıgne olcam canım haftaya tedavıye baslayacagını soyluyorsun bol bol dua et gıttıgın merkerzde psıkolojık destek verıyorlarsa mutlaka yararlan moralını yuksek tut stres cok onemlı ben yaptıklarımı basarmak ısteyenler okusun baslıgında yazdım ıstersen oku sımdıden allah yardımccın olsun

ıgne tedavı surecınde kullandıgımız gıbı [kol bacak gobek 10 gun sonr doktora gıdecec o zaman bellı olacak hersey sımdılık yatmaya devam

ıgne tedavı surecınde kullandıgımız gıbı [kol bacak gobek 10 gun sonr doktora gıdecec o zaman bellı olacak hersey sımdılık yatmaya devam

canım ne iğnesi kullandığını öğrenebilir miyim
ben yumurta toplama işleminden sonra iğneleri bıraktım başka ilaçlara geçtim bunlarda vajinal jel ve çeşitli haplardı
sen şimdi 7 ay iğne kullanıcam diyince merak ettim
ismini ve ne için kullandığını yazarsan sevinirim canım

canım terecıgım basarmak ısteyenler okusun bolumune yazdım ıstersen tekrar yazarım

İnşallah başarırsınız dualarım sizlerle bende kızımı 6 sene sonra aldım kucağıma okadar tedavi gördük neler yaptık olmadı tedaviyi bıraktık hamile kaldım şimdi kızım kardeş istiyo yine olmuyo neden olmuyo diyo allaha dua edelim olucak kızım diyorum kızım 4 yaşında her gece dua ediyo.Duamız şöyle ALLAHIM ÖNCE BEBEŞİ OLMAYANLARA LÜTFEN BİR BEBEK VER SONRADA BANA BİR KARDEŞ VER ONUNLA HİÇ KAVGA ETMİYCEM SÖZ VERİYORUM SANA.İşte minik yürekten dua.Umudunuz yitirmeyin Allah yardımcınız olsun dualarım sizinle.

İnşallah başarırsınız dualarım sizlerle bende kızımı 6 sene sonra aldım kucağıma okadar tedavi gördük neler yaptık olmadı tedaviyi bıraktık hamile kaldım şimdi kızım kardeş istiyo yine olmuyo neden olmuyo diyo allaha dua edelim olucak kızım diyorum kızım 4 yaşında her gece dua ediyo.Duamız şöyle ALLAHIM ÖNCE BEBEŞİ OLMAYANLARA LÜTFEN BİR BEBEK VER SONRADA BANA BİR KARDEŞ VER ONUNLA HİÇ KAVGA ETMİYCEM SÖZ VERİYORUM SANA.İşte minik yürekten dua.Umudunuz yitirmeyin Allah yardımcınız olsun dualarım sizinle.

Saol canımcım allah sanada evladının gurur kaynağı olduğu günleri göstersin inşallaha.s.a.s.

X