Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

mrb kızlar sonucumu aldım değerim 185 çıkmış pazartesi tekrar yaptırıcam öyle dedi dr. inşallah pazartesi yükselir...

doktor vajınusmusa tüpbebek yapıyoruz dedi,yazın yaptıracaz inş 3250 ytl dedi,ama inş normal yönden düzelir

mrb kızlar sonucumu aldım değerim 185 çıkmış pazartesi tekrar yaptırıcam öyle dedi dr. inşallah pazartesi yükselir...

canım cım seni tebrik ederim değerin çok güzel maşallaahhh :)) Rabbim tamamına erdirsin inşallahhh ( bu arada 12. gün değerin demi bu ? )

canım cım seni tebrik ederim değerin çok güzel maşallaahhh :)) Rabbim tamamına erdirsin inşallahhh ( bu arada 12. gün değerin demi bu ? )[/QUOTE
çok teşekkür ederim cnm allah herkese nasip etsin inşallah.evet cnm 12. gün inşallah paazartesiye yükselir

canım cım seni tebrik ederim değerin çok güzel maşallaahhh :)) Rabbim tamamına erdirsin inşallahhh ( bu arada 12. gün değerin demi bu ? )[/QUOTE
çok teşekkür ederim cnm allah herkese nasip etsin inşallah.evet cnm 12. gün inşallah paazartesiye yükselir

canım değerin dediğin gibi çok güzel maşallah benim 12. gün degerim 37.28 çıkmkıştı 14 gün 143 oldu 20.gün baya yükselmişti merak etme canım darısı tüm arkadaşlarımızın başına inşallah inşallahh sağlıkla sıhhatle alırız bebişlerimizi kucaklarımıza bundan sonra kendine çok dikkat et annişşş :)

canım değerin dediğin gibi çok güzel maşallah benim 12. gün degerim 37.28 çıkmkıştı 14 gün 143 oldu 20.gün baya yükselmişti merak etme canım darısı tüm arkadaşlarımızın başına inşallah inşallahh sağlıkla sıhhatle alırız bebişlerimizi kucaklarımıza bundan sonra kendine çok dikkat et annişşş :)

çok sağol cnm.amin inşallah allah herkesin gönlüne göre versin,allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah. en önemlisi sağlık tamam cnm sende dikkat ett kendine ve bebişine:))

herkese selamlar, bende tüp bebek tedavisine 6 şubat günü başladım iğnelerimi kullanıyorum bugün baskılama iğnesine başladım. Pazartesi tekrar kontrole gideceğim. Yumurta toplama işlemi tedaviye başladıktan kaç gün sonra yapılıyor? Konu hakkında yardımlarınızı alabilir miyim? Ayrıca doktorum MEDİCANA INTERNATIONALDAN SELMAN LAÇİN birçok kişiden çok iyi olduğunu duydum.

herkese selamlar, bende tüp bebek tedavisine 6 şubat günü başladım iğnelerimi kullanıyorum bugün baskılama iğnesine başladım. Pazartesi tekrar kontrole gideceğim. Yumurta toplama işlemi tedaviye başladıktan kaç gün sonra yapılıyor? Konu hakkında yardımlarınızı alabilir miyim? Ayrıca doktorum MEDİCANA INTERNATIONALDAN SELMAN LAÇİN birçok kişiden çok iyi olduğunu duydum.
canım selman bey çok iyiydir. bende onun hastasıyım.şimdi gün bekliyorumhihoyyyt

umarım hayırlısı ile sonuçlanır. Buradan mutlu haberleri okuyunca içimi daha fazla umut kaplıyor:emir_bebek:

slm arkadaslar bende tüp bebek tedavisi gördüm ve ilk denemde tutdu.sali günü hamile oldumu ögrendim.ALLAH tüm bekliyenlere ve istiyenlere versin....

cnm hayırlı olsun tedavin inşallah pozitif sonuç alırsın.yumurta toplama işlemi tarihi herkese göre değişiyo dr un onu ayarlıcak seniin sonuçlarına göre.hiç korkulucak bişey değil içini rahat tut, stresten ,çevre faktörlerinden uzak durmaya çalış. dr unu tanımıyorum ama dr una güven ne derse yap cnm. hakkında hayırlısı olsun allah rast getirsin inşallah

kafamçokkarıştı
slm arkadaslar bende tüp bebek tedavisi gördüm ve ilk denemde tutdu.sali günü hamile oldumu ögrendim.ALLAH tüm bekliyenlere ve istiyenlere versin....

tebrik ederim canım allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin.ilk günler neler yaşadın trasferden sonra yazarmısın.kanama oldumu ne zaman yada ne gibi değişiklikler.bende terleme mide bulantısı hep açmış gibi hissediyorum ama canım bir şey istemiyor. ve iç çamaşırımıslanıyor tansferimin 2 .günükafamçokkarıştı

tüp bebek tedavisi gören ve sonuç için bekleyen herkesin Allah yardımcısı olsun.inşallah hepinizde iyi haberler alırsınız:Saruboceq:sonuç ne olursa olsun moralinizi sakın bozmayın denemeye devam edin.biliyorum yıpratcı bi süreç ama sonuç pozitif olunca insan herşeyi unutuyor.hele bide bebişini eline alınca deymeyin keyfime:dance:inşallah hepiniz o günleri görürsünüz:Saruboceq:

arkadadaşlar deneyimlerinizden yola çıkarak bana hastane konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum çünki benim derdimi ancak benim gibi çeken siz anlarsınız maddi manevi yönden çöküyoruz ben aranıza yeni katıldım benide kucaklamanızı umuyorum hepinie selamlar

biz antalya tüp bebek merkezinde tedavi olduk dr umuz kemal özgür 2. denememizde rabbim bize kızım Simge yi bağışladı. çok ama çok iyi bir hastane ve dr çok iyi biz memnunuz tavsiye ederim.Allah yardımcın olsun canım:teselli:

:lepi:slm bizdede azosperm sorunu var bir kere tüp bebek denedik tabi eşime tese uyğulandı ve canlı hücre bulundu ama ne yazıkki başarılı olmadı bu konu hakkinda epey araştırmalarım var ama benim derdimden anlayan birileriyle konuşma ihtiyacı duyuyorum bilği alışverişinde bulunmak istiyorum .sevgiler

:roflol:bende ilk denemem de başarısız oldum ama sana tavsiyem alman hastahanesi dr. bahceci diğer bir çok klinik para tuzagı sanırım bizimde oyle oldu eşime mikro tse dediler bana verilen bir evrakta tse yazılıyor iş iten geçtiği için sessiz kaldım

X