Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

kızlar 10 gün değerim 121 di bugün doktor tekrar yaptırmamı istemişti. Değer 614.79 a çıkmış. İyi değil mi

cnm öncelikle hayırlı olsun...benim değerimde çıkmış 126.49 :CüvCüv::CüvCüv: hamişim diyebiliyorummmmmmmm........:dance:Şeniz:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool: çok mutluyum ...rabbim herkesin gönlüne göre versin inş....:CüvCüv:

merhaba özlen özlem değerlerimiz yakın gidiyor.benim 10. gün 190 13. gün yani bugün 779. inşallah böyle güzel gider ve bebişlerimizi kucağımıza alırız.

--------------------------------------------------------------------------------

Tuğba gözün aydın canım, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.
Doktorla görüşemedim muayenedeymiş ama hemşireler değerin yüksek olduğunu söyledi. Artık 20 martta gittiğimde öğrenirim ikizmi değilmi diye. Gerçi içimden ikiz ve erkek geçiyor ama... İster tek ister çift benim için farketmez. Yeterki sağlıklı olsun canım.
Hadi bakalım bir yola beraber girdik. Allahım tamamına erdirsin ( sağlıcakla ve uzun ömürlü) inşallah
Öpüyorum seni

--------------------------------------------------------------------------------

Tuğba gözün aydın canım, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.
Doktorla görüşemedim muayenedeymiş ama hemşireler değerin yüksek olduğunu söyledi. Artık 20 martta gittiğimde öğrenirim ikizmi değilmi diye. Gerçi içimden ikiz ve erkek geçiyor ama... İster tek ister çift benim için farketmez. Yeterki sağlıklı olsun canım.
Hadi bakalım bir yola beraber girdik. Allahım tamamına erdirsin ( sağlıcakla ve uzun ömürlü) inşallah
Öpüyorum seni

inş. cnm benim evet haklısın beraber bir yola baş koyduk...allahım utandırmaz inş. hiç birimizi....ben doktorun yanına gidicem inş. görüşmem lazım....öp seni kocamankaydirigubbakcemile5:nazar::nazar:

arkadaşlarr.tüp bebekte cesarett işte böyle olurrr:) Allahın izniyle hamileyim. 13 yumurtam toplandı. 8 tanesi döllenebilir durumda, bunların 4 tanesi çok ama çok iyi kalitede iken. ben sadece 1 tane transfer ettirdim. sonuç ya olumlu yada olumsu olacaktı. vede dondurma işlemi yaptırmadımda.ama sonuçta tuttu. ben normal yolla bir gebelik geçirmiştim ocak 2008 de. 9,5 haftalıkke kalbi durmuştu aldırdım. ondan birkaç ay sonra gebe kalamayınca toplamda 5 aş içinde ben sebebi buldum. eşim varikoselden etkilenmişti.ameliyat oldu.doktor bize tam düzelmesi 6-7 ayı bulur dedi. bizde o yüzden beklememek için tüp yaptırdık.ama daha 40 gün sonra eşim düzelmişti. yani ben tedaviye başladığım için devam ettirdim. yani ben tüpe iyi sperm değerleriyle girdim.birde daha önce gebe kalmam şansıda yüksek tutuyordu. sunçta yumurta ve spermler kaliteli olunca bu kararı aldım. olmazma artık normal yolla kalmayı deniycektik.ama rabbim yardımcı oldu ve gebeyim.inşş sağlıkla devam eder sonuna kadar. herkesin gönlünce evlatları olsun inşş. herkese yardımcı olmaya hazırım
tebrik ederim.allah kucağına almayı na sip etsin
kızlar 10 gün değerim 121 di bugün doktor tekrar yaptırmamı istemişti. Değer 614.79 a çıkmış. İyi değil mi

iyi ne kelime harikaaaaaaaaaaaa.darısı başımaaaaa:teytey::teytey::teytey:

Ayze seninde gözün aydın canım...
Allah hepimize sağlıcakla kucağımız almayı nasip etsin

merhaba özlen özlem değerlerimiz yakın gidiyor.benim 10. gün 190 13. gün yani bugün 779. inşallah böyle güzel gider ve bebişlerimizi kucağımıza alırız.

cnm değerin çok güzel.....Şeniz...inş. hayırlısıyla kucağına alırsın cnm benim...kaydirigubbakcemile2

:CüvCüv::emir_bebek:canlarım doktorumun yanına gittim...tek çocuk hayırlısıyla...21 martta keseyi görmeye gidicez inş.rabbim herkese nasib etsin bu duyguları canlarım...kaydirigubbakcemile2 delikafadulden :eek:

:CüvCüv::emir_bebek:canlarım doktorumun yanına gittim...tek çocuk hayırlısıyla...21 martta keseyi görmeye gidicez inş.rabbim herkese nasib etsin bu duyguları canlarım...kaydirigubbakcemile2 delikafadulden :eek:

tebrik ederim ayyyyyyyyyyyyy ne güzel darısı başımaaaaaaaaa:CüvCüv::CüvCüv::teytey::teytey:

:1no2:besinci tüp bebek denemesi ve sonuc yine hüsran.okadar mutsuz ve umutsuzumki .arkadaslar ben almanyada yasiyorum ama sansimi birde türkiyede denemek istiyorum bana tavsiye edebileceginiz doktorlari yazarsaniz cok sevinirim.:çok üzgünüm:

özel umut tüp bebek merkezini tavsiye ederim hemde şiddetle ilk denememi orda yaptırdım ve şuan Allahın izniyle onların vesilesiyle hamileyim canım ayrıca bahçeci-alman gurubunun bi parçası ama onlardan daha uygun maddi açıdan ilgi herşey son derece güzel sonucum ortada karar senin canım haa başarı oranıda çok yüksek

özel umut tüp bebek merkezini tavsiye ederim hemde şiddetle ilk denememi orda yaptırdım ve şuan Allahın izniyle onların vesilesiyle hamileyim canım ayrıca bahçeci-alman gurubunun bi parçası ama onlardan daha uygun maddi açıdan ilgi herşey son derece güzel sonucum ortada karar senin canım haa başarı oranıda çok yüksek

özel umutta toplam kaça mal oluyor canım fiyatı uygun demişsin

hamiş arkadaşlarım hepinizi tebrik ederim. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhatli kucağınıza da almayı nasip etsin.darısı başımıza inş. sizlere bi sorum olacaktı transferden sonra ne yaptınız?özel bişeyler yiyip içtinizmi.yattınızmı ayaktamıydınız. bide jel mi kullandınız iğnemi?

hamiş arkadaşlarım hepinizi tebrik ederim. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhatli kucağınıza da almayı nasip etsin.darısı başımıza inş. sizlere bi sorum olacaktı transferden sonra ne yaptınız?özel bişeyler yiyip içtinizmi.yattınızmı ayaktamıydınız. bide jel mi kullandınız iğnemi?

ben 4 gün yattım.ama diğer günler kendimi yormadım.ananas yedim .taze sıkılmıs portakal suyu içtim. iğne kullandım canım.insallah darısı basınıza.tedavin hayırlı olsun

özel umutta toplam kaça mal oluyor canım fiyatı uygun demişsin

canım kısa protokolde tedavi + iğneler içinde dahil = 4 milyar ama bant progestan ve diğer haplar falan bunlarıda sen ödüyorsun

uzun protokoldede tedavi + iğneler içinde = 4 milyar fakat uzunda istenilen tahliller ve en başta başlaman gereken ilaçlar falan sen ödüyorsun buda toplam sana 5 milyara mal oluyor

yani diğer yerlerde 7 - 8 milyar sırf tedavi iken burda en fazla vereceğin oda uzun protokol olursa 5 milyar ayrıca herkese aynı tedavi uygulanmıyor belki seninki sadece tedavi + ilaçlar 4 milyardan fazla tutmayadabilir bence hem işlerinin ehli insanlar hem başarı oranları çok yüksek hemde piyasaya göre fiyatları gayet makul şiddetle tavsiye edeceğim tek yer

:1no2:besinci tüp bebek denemesi ve sonuc yine hüsran.okadar mutsuz ve umutsuzumki .arkadaslar ben almanyada yasiyorum ama sansimi birde türkiyede denemek istiyorum bana tavsiye edebileceginiz doktorlari yazarsaniz cok sevinirim.:çok üzgünüm:

Merhaba canım,
sakın umutsuzluğa kapılma, senin gibi durumu olup ta bebeğine kavuşan anneler çok var hayatta. Hatta burada da var onlarla bağlantı kur bence.

Acıbadem Hastanesi Dç.Dr. Cem Demirel'i sana tavsiye edebilirim. Kendisi bölüm başkanı ve konusunda uzman. Ben de 10 gün içinde ilk tüp bebek denememi yapıcam kısmetse. Başarılar diliyorum İnşallah en kısa zamanda meleğine kavuşman dileğiyle...

Arkadaşlar şimdi geçmişi okumayı bitirdim..(transfer sonrası beklerken vakit geçmiyolaelaelaelaelae)
benimde bugün 7.gün az kaldı ama heyecan korku ve birsürü karmaşık duygu da had safhada...
Moral buldum olumlu birçok haberi görünce.Allah hamile arkadaşlara hayırlısı ile kucaklarına almayı ve bize de bu güzellikleri yaşatmayı nasip etsin inşallah...

kızlar lütfen akıl verin bana bugün negatif sonuç aldım ve 2.nasipolursa denemek istiyorum sizce aynı hastanede devam etmek dahamı mantıklı enazından dahamı dikkatli olurlar bende hiç bir sorun yoktu sper düşüklüğünden oldu hiç bir problem yok dediler ama olmadı demek vakti saati gelmemiş hastane 2 ay dinlenmeden sonra deneyebiliriz dedi çarşamba toplantıları varmış durum değerlendirmesi yapacaklar ne yapsam bilmiyorum gerçi maddi olarakta kendimi zaten toplamam gerek sizce aynı terdemi devam edeyim

kızlar lütfen akıl verin bana bugün negatif sonuç aldım ve 2.nasipolursa denemek istiyorum sizce aynı hastanede devam etmek dahamı mantıklı enazından dahamı dikkatli olurlar bende hiç bir sorun yoktu sper düşüklüğünden oldu hiç bir problem yok dediler ama olmadı demek vakti saati gelmemiş hastane 2 ay dinlenmeden sonra deneyebiliriz dedi çarşamba toplantıları varmış durum değerlendirmesi yapacaklar ne yapsam bilmiyorum gerçi maddi olarakta kendimi zaten toplamam gerek sizce aynı terdemi devam edeyim

manolyacım canım buna anca sen karar verebilirsin drundan ilgisinden tedavisinden memnunmusun banada ilk başlarda merkezim çok antipatik gelmişti ama inatla değiştirmedim ki başlarda pekte memnun değildim ama herşey yaradanda bitiyor ben hep dua ederdim allahım bana hayırlısını ve iyi gelecek dru çıkar karşıma diye ve bir sürü aracı ile gittim merkezime ve işte sonunda gördümki doğru yerdi orası rabbim karşıma çıkarmıştı bi çok sıkıntı çektim ama 2 meleğim benimle iyice düşün hem maddi hem manevi açıdan eski yerin daha olumlu olabilir ama akside olabilir buna sen karar vericeksin canım

X