O Muhteşem Duyguyu Eşinizle Nasil Paylaştiniz Yada Nasil Paylaşirdiniz

txuxlayy

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2007
403
3
42
Merhaba Arkadaşlar !!!!!
Aylar Sonra Nihayet Beklediğiniz Sonuç! Hamilesiniz
Bunu Eşinize Nasil Söylersiniz Yada Nasil Söylediniz?

Tülaycığım böyle bir konu vardı sitede ama bulamıyorum . çok önceden açılmış

benimki tam eşimin doğum gününe denk gelmişti o gün test yaptım ve onada gösterdim en büyük hediye ve süpriz oldu inanın gözleri pırıl pırıldı hiç unutmuyorum...

biz beraber öğrendik...doktora beraber gitmiştik...birbirimize bakıp bakıp gülüyoduk...

Benim Hamişliğimi Solemem Biraz Tesaduf Birazda Heycanli Oldu.hamiğle Oldugumu öğrendiğim Gün Evlilik Yil Donumumuzdu Ve Ben Gittim Eczaneden Emzik Aldim Onu Guzelce Bi Paket Yaptim.aksam Bana Hediyesini Verdi Yildonumu Icin Tek Yas Yuzuk Almis Bende Ona Hediye Paketi Yaptigim Emziği Verdim. Paketi Açinca Adam şoka Girdi Bi Kaç Saniye Dondu Kaldi Sonra Bi Bağirdi Baba Oluyorumm Diye Benim Hikayemde Böle :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ben testi yapacağım günün gecesi uyuyamadım erkenden kalktım yaptım sonuç pozitif. ama saat erken uyandırmaya kıyamadım eşimi biraz bekledim sonra dayanamadım uyandırdım söyledim ama uyku sersemi ile haa öylemi iyi oldu tepkisi. tabiki sevindi ama ilk tepki pek hoş değildi

BEN İKİ HAMİLELİK GEÇiRDİM ( Sonuçlanmadı )

BİRİNCİSİNDE ŞÜPHELENİYORDUK.
TESTİ YAPTIM ve BEN ŞOKTAYDIM HEMEN EŞİMİ ÇAĞIRDIM.
İYİ BAK ÇİFT ÇİZGİMİ POZİTİFTİŞMİŞ. DİYE SORDUM
EŞİM BABA OLUYORUM DEMEYE BAŞLADI.
BENİ EVİN İÇİNDE KUCAKTAN KUCAĞA GEZİRDİ. ( Çok güzel bir tepki verdi )

İKİNCİSİNDE ÖNÜMÜZDE HEM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ, HEMDE BABALAR GÜNÜ VARDI.
O NEDENLE SADECE BEN BİLİYORDUM, ONA ÖZEL SÜRPRİZ YAPACAKTIM.
SONRA KANAMAM OLDU ve BEN HAMİLEYDİM, BEBEĞİMİZ DÜŞÜYOR.
DİYE AĞLAMAYA BAŞLADIM.
O ESNADA EŞİMDE ÇOK ÜZÜLDÜ TABİİ ( Ağlamaya başladı )
BANA ÇOK FAZLA BELLİ ETMEMEYE ÇALIŞTI.

TEKRAR HAMİŞ OLDUĞUMDA BEBEĞİMİZİN AĞZINDAN YAZDIĞIM BİR MEKTUP VAR.
İKİNCİSİNDE KISMET OLMAMIŞTI.
O MEKTUBU GÖNDERECEĞİM KURYEYLE...
ARTIK O ZAMAN NASIL BİR SEVİNÇ ve ŞOK YAŞAR,
TAHMİN ETMEK HİÇTE ZOR DEĞİL...

Benimki cok komikti ya.Biz sadece 1 ay denedik ve bu kadar cabuk tutacagini tahmin etmedigimizden birde adet zamanimda agrilarim ayni sekilde olunca dedim kesin tutmadi adet olucam uzulmedimde zaten.Neyse o gun yattim sancim vardi bekliyorum adet olcam diye.Esim sirnasiyo dedim git adet olucam zaten karnimda agri var neyse adam gitti beni rahat birakti.Sonra ertesi gun geldi adet oldunmu dedi dedim yok ama bugun kesin olucam dedim gene sessizce cekildi yanimdan.Sonra sanci var ama adet olmuyom gelmiyo birturlu.Neyse 3.gun oldu esim geldi ne var ne yok dedi oldunmu adam sirnasacak tabi yer ariyo dedim yine olmadim ama bugun kesinnn olurum yoksa hic bu kadar gecmemisti dedim.Esim artik sinirlendi sen beni basindan savmak icin yalan soyluyorsun aslinda adet gunun gelmedi dimi cok ayip beni oyaliyorsun dedi.Bende bir yandan niye adetim gecti diye dusunurken bir yandanda esime derdimi anlatmaya calisiyorum.Neyse 3.cu gunde bekledim gelmedi.Eltim bence sen hamilesin dedi ama ben hem cocugu istedim hemde korktum.Sabah esim ekmek almaya gidicek test almasini soyledim ama nasil siritiyo teste gerek yok bence sen hamilesin hahahhahah diyip gulup gulup duruyo bende mors birsekilde.Cunku soktayim sanirim.Neyse esim aldi geldi testi adam birakmiyo ben bakem nasil yapildigina bu biraz farkli bir testi vermiyo elime okuyoda okuyo gitti birde guzel bardak buldu plastik al dedi isini gor bana getir.Zaten ben gecmisim kendimden birde oda boyle hevesle hapinca sinir oldum.Gittim getirdim bardagi testi yaptik sonuc yavs yavas cikiyo esimin gozler portlemis teste bakiyo.Ama hala arkamdan soyeniyo bosuna yapma pozitif ben biliyommm diyip duruyo.Ve evet gercektende sonuc pozitifti.Esim kalkti oh oh diyip daire ciziyo etrafimda hamilesin oh oh hamilesin deyip duruyo.Ben hala sokta icim kotu oldu niyeyse.Sarildi tebrik etti bende onu tebrik ettim ama benim soku ancak 1 haftaya atlattim.Simdi iyiyim sukur simdide esim sokta resimleri gosteriyorum bak bebek boyle suan inanamiyo adam oh dedim sira sende :))))

X