Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar herkese merhaba tavsiyeleriniz uzere bende 400ml şampuanım içine yarım şişe çam terebentin koydum.saçımdaki dokulme buyuk oranda azaldı.yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve saç diplerim son gunlerde ne kadar yıkarsam yıkayayım boyle yağlı gibi kalıyor sanırım çam terebentinden dolayı çunku saçımı hergun yada 2 gunde bir yıkıyorum ve 2 kez şampuanlıyorum temızlenmemesi mumkun değil.nedne boyle oldu bir fikriniz varmı acaba? bilgi verirseniz sevinirim...

merhaba kücük bi şampuan şişesine eger bir şişe cam terebentin eklersen tabi olacagı olülülülülülü sadece bir kapat dolusu dökmeniz yeterli hem bu cam terebentin zeytin yagı gibi degil ki belli bile olmıcaktır umarım yardımcı olmuşumdur:teytey:

arkadaşlar çam terebentini direk saç derinize uygulamayın gerçekten sakıncalı.şampuanın içine badem yağı ile ilave ederk kullanın.ozaman faydasını göreceksiniz

merhaba kücük bi şampuan şişesine eger bir şişe cam terebentin eklersen tabi olacagı olülülülülülü sadece bir kapat dolusu dökmeniz yeterli hem bu cam terebentin zeytin yagı gibi degil ki belli bile olmıcaktır umarım yardımcı olmuşumdur:teytey:

şişenin hepsini koymadımki o minicik şişenin yarısını koydum zaten 400 ml şampuana.aktar o kadar koymamı soylemişti.iğrenç yaptı saçlarımı.şuan o şampuanla yıkamıyorum artık saçlarımı duzeldi baya.ama belki dediğin gibi altar yanlış tarıif o yuzden oyle oldu.bende kurutuyor diye biliyordum şaşırdım açıkçası.

bende bu tarz yağların çok işe yaradıgını duymuştum.ama dun cilt doktoruna gittim saç bakım yağıyla saç diplerime surup bakım yaotığı ayrıca çam terebntin kullandıgımı soyledim.oda saç dibine surulen her şeyin gozenkeleri tıkadıgını kan dolaşmını yavaşlattıgını ve saç ucuna yapılan bakım harıcınde asla saçına bir şey surme dedi..bende aslında faydasını goruyor gibiydim ama hiçte iyi bir şey olmadıgını oğrendım...

bende bu tarz yağların çok işe yaradıgını duymuştum.ama dun cilt doktoruna gittim saç bakım yağıyla saç diplerime surup bakım yaotığı ayrıca çam terebntin kullandıgımı soyledim.oda saç dibine surulen her şeyin gozenkeleri tıkadıgını kan dolaşmını yavaşlattıgını ve saç ucuna yapılan bakım harıcınde asla saçına bir şey surme dedi..bende aslında faydasını goruyor gibiydim ama hiçte iyi bir şey olmadıgını oğrendım...

spell sen o doktora inanma :1closedeyes: bize inan sırnaşık şey yaa herkese ii gelcek diye birşey yok tabi ama ben kullanıyorum bana cok ii geliyor doktora sorsaydın ya eski insanlar tıp yokken nelerle ilac yapıyolarmış yada ilaclar hala neyden yapılıyomuş doktorlarda kozmetikcilerle anlaşmalı o ürünlere yönlendiriyorlar boşver dogal yöntemler daha ii derim yine sen bilirsin tabi güzellik uzmanından duymuştum ben cam terebentini az bişey şampuana koy yıka sacında dökülme varsa tatlı badem yagı kullan hem ucuz hem süper

osii haklısın aslında bitkisel urunler daha iyi.çam terebentin kullandım ben dökülmemi kesti ama saç diplerimi yağlandırdı .sen ne kadar şampuana ne kadar koyuyosun? ben 400 ml şampuana yarım şişe koydum şampuan sulandı baya.çam terebentin şişesi küçük parmagım kadar falan uzunlugu fazlamı koydum diye dusunuyorum neden oyle oldu acaba?haliyle bende bırakmak zorunda kaldım çöpe gitti guzelim şampuanım...

osii haklısın aslında bitkisel urunler daha iyi.çam terebentin kullandım ben dökülmemi kesti ama saç diplerimi yağlandırdı .sen ne kadar şampuana ne kadar koyuyosun? ben 400 ml şampuana yarım şişe koydum şampuan sulandı baya.çam terebentin şişesi küçük parmagım kadar falan uzunlugu fazlamı koydum diye dusunuyorum neden oyle oldu acaba?haliyle bende bırakmak zorunda kaldım çöpe gitti guzelim şampuanım...

fisfisfis yaa canım sen 400 ml şampuana sadece bir kapak koycaktın cam terebentinin kapağı varya onla sadece bir tane koycaksın ne yaglanma yapar ne bişey yapar hem kokusuda kalmıyor hadi yine dene dökülmesinde saclar sonra cıkması zor oluyor:hooray:

odii çok teşekkür ederim.haklısın ya bu saç dokulmesınden çok çektim.bide roaccutane kullanıyorum suan oda avuc avuc doktu saçlarımı.kapaktan bahsettiğin mnik bir şey benim baya şişem haliyle kapağıda küçük.yeterli olurmuki sence?

ben kullanıyorum 1 buçuk ay kadar bi sürede 6 cm kadar fark etti saçlarım...

size katılıyorum bende kullandım bir faydasını görmedim üstelik saçlarımı matlaştırdı

şampuandan önce kullansak kaç dakika bekletmek gerekiyorr

size katılıyorum bende kullandım bir faydasını görmedim üstelik saçlarımı matlaştırdı

sen bizi yanlış anlıyosun galiba biz orda faydasını gördügümüzü anlatıyoruz sen matlaşmadan bahsediyosun :uhm:

odii çok teşekkür ederim.haklısın ya bu saç dokulmesınden çok çektim.bide roaccutane kullanıyorum suan oda avuc avuc doktu saçlarımı.kapaktan bahsettiğin mnik bir şey benim baya şişem haliyle kapağıda küçük.yeterli olurmuki sence?

evt canım yetiyor sen cok kullandığın icin dökmüş olabilir kücük bir kapak yetiyor sonrada aglanıyon cok dökülüyor diyesüprizzzzz erkek olsaydın sana sabunla yıkar derdim ama malum kızların sacı acılmıyo bi türlü

şampuandan önce kullansak kaç dakika bekletmek gerekiyorr
slm canım şampuandan ayrı kullancaksan cam terebentin öle tek başına kulanılmaz fazla gelir ama bakım yapcaksan badem yagı bepantol susam yagı cem terebentin(bir kac damla yeter )bunları karışıtır sac diplerine yedir icene 1 saat bekle sonra ılık suyla ama ertesi güne sacların yaglanıcaktır bunu bil yani sacındaki yagı yıkamak icinde fazla şampuanlarsan sacların fayda görcegine zarar görür sadce cam terebentin kullanmak istiyorum diyosan şampuanına sadece kücük bi kapak boşalt yeter :icecream: valla entele kullanıyom ben bu yaglarıda karıştırıyom süper uzuyor yaa deneyin derim

osii yok canım dökmedi saçımı çam terebentin hatta dokulmeyi kesti ama saç diplerimi yağlandırdı bide sanki sap dibime sprey sıkmışım gibi garip bir sertlik yaptı.dediğin gibi ben cok doktum şampuana ondan oldu galiba.400 ml e bir kapak kullanıyorsun sen dimi? bide senin dediğin gibi deniyecegim çunku faydalı bir şey kısa surede dokulmeyi kesti bayağı.entele yi nasıl kullanıyorsun gerçekten uzatıyormu?daha once duymuştum ama guvenip alamadım bir turlu.çok soru sorudum biliyorum ama son bir şey:))) saçım inanılmaz kuru ne yapsam nemlendirebilirim sence bir fikrin varmı? çok teşekkür ederim:)

pekii arkadaşlar bu çam terebentinin saçın uzamasına da katkısı oluyor mu ?

osii yok canım dökmedi saçımı çam terebentin hatta dokulmeyi kesti ama saç diplerimi yağlandırdı bide sanki sap dibime sprey sıkmışım gibi garip bir sertlik yaptı.dediğin gibi ben cok doktum şampuana ondan oldu galiba.400 ml e bir kapak kullanıyorsun sen dimi? bide senin dediğin gibi deniyecegim çunku faydalı bir şey kısa surede dokulmeyi kesti bayağı.entele yi nasıl kullanıyorsun gerçekten uzatıyormu?daha once duymuştum ama guvenip alamadım bir turlu.çok soru sorudum biliyorum ama son bir şey:))) saçım inanılmaz kuru ne yapsam nemlendirebilirim sence bir fikrin varmı? çok teşekkür ederim:)

evt bi kapak yeter dedimi yap sen canım bide entele otu kullananlar yazıyor orda bakcanım yazıyor hepsi)

arkadaslar biz bunu ailece denedık bunun esansı yani şampuanın içine katılan ozelıkle boyalı sacları plastık gıbı yapıyor bunun yağını kullanmak gerekıyor ozaman işe yaradı bizde acaip uzama oluyor bana kalırsa işlem görmüs saçlarda yağını deneyin

bende şampuana katıp kullanıyorum. üstelik saçları parlatıyorda. aktarlarda bulabilirsiniz.

X