Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bende bugn aktara gdip ağlacağım ve hemen kullnmya başlayacağım!!!ne akdr sürede uzar ortalaama kızlar??çok acil ihtiyacım warda,bir de kuaföre kahkullerimi mahvetti çok kısa kestii ve hiç bişi olmuoo acil çözüm????sizce hemn uzar mı,off??ne yapabilirim

biliorum çok konuştum...cevaplarınızı bekliyorum

kızlar tavsiye ederim mutlaka kullanın ben denedim ve üstelik saçlar uzuyor

arkadaşalr yha ben aklım iyice karıştıı birisi sitei güselce okuyan biri ve anlayan biri her şeyyle açıklayablr mi???? çok fazla yorum birktği içni bayabi zor oluoo
1.saçalrım çok kuru sizce kullanmalyıım yada yan oalrak ne yapmalıyınm??(zaten sorunda bu saçım kuru oldğundan her zman kırk aldırıorum ev bişi kalmıo,uzamasınıı sitiorum artık:KK66:)
2.nasıl kullanıorus???
3.ne miktarda?
4.banyodan önce mİ?sonra mı?banyoda mı? yane şampuana fln mı katıorus da kullanıoruzz?he bide bi yorumda eldivenle yıkaın fln yazıoo....
5.yha ne biliyim işte arkadaşalr aklınıza ne geliorsa buyrun yazın istisnalarda dahil.şimdiden tşkkürler!!

ya ben 750 ml e yaklaşık 4 kapak koydum ama fazla mı oldu :S ya bide fazla olursa dökmez dimii??

Arkadaşlar aranızda boyalı saçlı olupta çam terebentin kullanan var mı? Boyaya zarar veriyor mu?

Kızıl, mor, pembe gibi çabuk akan renklerin daha çabuk akmasına sebep oluyor mu? Yoksa boyalı saçlara bir zararı yok mu?

Arkadaşlar aranızda boyalı saçlı olupta çam terebentin kullanan var mı? Boyaya zarar veriyor mu?

Kızıl, mor, pembe gibi çabuk akan renklerin daha çabuk akmasına sebep oluyor mu? Yoksa boyalı saçlara bir zararı yok mu?

benim saçım boyalı (patlıcan moru) aşırı bi akma olmadı renginde malum bu renkler her yıkamada akıyo ama herhangi bi artma olmadı bende.. bu arada 200ml + 1 kapak kullandım fazlasını koyma durumunda nasıl etkiler bilemiyorum tabi yerimseniben

benim saçım boyalı (patlıcan moru) aşırı bi akma olmadı renginde malum bu renkler her yıkamada akıyo ama herhangi bi artma olmadı bende.. bu arada 200ml + 1 kapak kullandım fazlasını koyma durumunda nasıl etkiler bilemiyorum tabi yerimseniben

Çook teşekkürler... Bir deneyelim bakalıma.sa.s

boyalı saça bı zararı yok bn yaklasık 5 aydr kullanıyordum gecen hafta bıraktım cunku saclarımın dıbı cok kasınmaya basladı we cok kepeklendı gözeneklerımı tıkanmıs bnde bıraktım kullanmayı rahatladım bnce kullanmayın ama sız bılırsınız

ben bunu ilk kez dün kullandım saç diplerim hala kaşınıyor!!!!ilk kez olduğu için mi yoksa bu problem mi?

slm arkadaşlar bende yaklaşık 3 aydır düzenli sanpuanıma koyup kullanıyorum
ben 200 ml sanpuana 100 damla damatıyorum kapakla koymak çok geldi bana ..
neyse sua saclarım gayet uzun ve dökülmüyor üstelik yumuşak parlar ..
çok menun kaldım..valla bende kaşınma kepek falan yapamdı
o sanpuandan olabilir
hımm birde 2 ay boyunca 2 haftada bir
badem yağı yumurta sarısını karıştırıp sürdüm 3 bekletik aynı sanpuanla yıkadım
buda iyi oldu düzenli yapmak çok önemli acele yok enaz 2 ay uygulayın sonucu almak için
sağlıklı güzel saçlar

bu arada saclarımda boyalı
bu bakım yağı daha da bi güzelleştirdi
kolay taranıyor ve ğarlıyor
düzenli kullanın sevgilerle

otacı 10bitkili yağlı saçlar için olan şampuanını aldım içine çam terebentini ve badem yağı koydum...akşam yıkanacam bakalım nasıl olcak...kullanan varmı bu şampuanı memnun olan ?

kızlar çamterebentin yağı normal duvar boyaları olsun yaglı boyalar bu gibi boyaları inceltmek amacıyla kullanılıyor. bu da şu demektir boyalı saçların daha cabuk akmasına neden olur.ayrıca gözeneklerin tıkanması mumkun değil.çünkü bu camterebentın yağı aksıne tıkanmış gözenekleri açtığı çin saçı daha cabuk uzatıyor.sorun sampuanınızda olabılrı kepek vs... gibi sorunları yaşanıyorsa.

cnm her boyalı sac akıtmaya bilir boyanın rengine göre değişir
benimd e boyalı ama bende balyaj var oda kızıl olmadığı için akmıyordur
fakat sacları tamamiyle boyalı olanlar için bilmiyorum
ark sizde 2 ay boyanızı erteleyin önce sacınız sağlığa kavuşsun sonra boya
ben çok güzel sonuç aldım saçlarım uzun hemde belime kadar parlak ve dökülmüyor birde yumuşacık..
yinelemek istiyorum düzenli bakım en az 2 ay sevgilerimle

ben hindistan cevizi yağına azıcık ekledim...ve sacımı çok kasındırdı bu normal mi..sizde olmumu böyle birsey?

ben 10 ayda sacımın 18 cm uzadığını ölçttüm bugun. camterebentın kullanıyorum ogunden berı.sizce bu ölçü normal mı hızlı mı yoksa yavaş mı 10 ay içinde?

arkadaşlar internetten sürekli yazılarınızı takip ediyordum ve sonunda bende üye oldum.öncelikle çamterebentini öneren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.saçlarım aptal bir kuaför sayesinde o kadar yıprandı ki hatta yandııııı.... çamterebentini kullandım ve şuan saçlarım çok dolgun,parlak süper oldular.herkese şiddetle kullanmasını tavsiye ediyorum......

ben hindistan cevizi yağına azıcık ekledim...ve sacımı çok kasındırdı bu normal mi..sizde olmumu böyle birsey?

cnm ben de şampuana çam terebenti katmıştım onunla yıkıyorum.kaç gündür saçımın arka tarafında acayip bi kaşıntı var.ne kepek var ne bişey.öle kuru kuru kaşınıyo.neden olduğunu hala çözmüş değilim.çam terebentinden mi acabafisfisfis

saçlarım canlansın die nette ne kadar formül gördüysem hepsini yazdım valla :) bende aktarlarda satılan bi karışım aldım içindeki yağları hatırlamıorum ben onu zeytin yağı ve badem yağıyla karıştırıp sürüorum ii gelio ama tam olarak istediğim sonuç deil.ben hem parlamasını hemde canlanmasını istiorum çok işlem gördü çünkü saçım eskiden çok çabuk uzardı parlaktı şimdi ondan eser kalmadı çok çabuk kırılıo çam terbetin hiç denemedim ama duydum bazıları çok ii dio bazıları kötü dio napcam ben :)

X