Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
gerçekten uzadı saçım, 1 ayda 3 cm'den daha fazla hem de ama dökülüyor deli gibi...

yaklaşık bir aydır kullanıyorum.dökülmeyi hiç kesmedi.ama saçları acayip uzatıyor.Bi de matlaştırdığı doğru

BENDE 2 HAFTADIR BAşladım kullanmaya ..şampuana koydum .. sacımı inanılmaz matlaştırdı ama uzama felan yok dökülmede aynı sabırla beklicem 1-2 ayda anca dökülme ğeçiyormuş sabır bakalım :)

:KK43: sacımın bıran önce uzaması gerek kızlar :KK43:(( herseyı denedıımm ama en iisi bu...ayda 4 5 cm uzasa bence cok iii olur benım 5 ayda 4 cm uzadı sacım SAÇ SEFADAN TIRNAK CEFADAN UZARMIŞ :)))

ya ben bioblas kullanıyorum..saç dökülmesini engelleyip saçları gürleştirir yazıo talimatında..tamamen bitkisel..ben de ilave yapsam zararı olur mu acaba?şampuanın etkisini de kaybetmek istemem doğrusu...bu konuda bilgisi veya fikri,deneyimi olan arkadaşlar,cevap bekliyoruma.s.

Saç dökülmesi için çamterebentin yağınıda önerebilirim ben kullandım ince telli ve çok az saçım vardı üstelik çok dükülüyordu. Çamterebentin sayesinde dökülme azaldı saçlarım biraz daha dirileşti ve daha çabuk uzadı. Aktarlarda ve eczanelerde bulabilirsiniz. Kokusu biraz kötü ama sonuca değer. Şampuanınıza katabilirsiniz veya ben uğraşabilirim diyorsanız saçdıplerinize sürmek daha faydalı olur.Sağlıkla güzellikle kalın :içelim:

bende kullanıyorum çok iyi geldı saçıma
:)

ya ben bioblas kullanıyorum..saç dökülmesini engelleyip saçları gürleştirir yazıo talimatında..tamamen bitkisel..ben de ilave yapsam zararı olur mu acaba?şampuanın etkisini de kaybetmek istemem doğrusu...bu konuda bilgisi veya fikri,deneyimi olan arkadaşlar,cevap bekliyoruma.s.

Canım Merhaba..
Ben de Bioblas kullanıyorum. İlk başta iyi geldi demiştim. Ama şimdi hala aynen oluk oluk dökülüyo saçlarım. İçim gidiyo.

Stresten dökülürmüş saç ama benim stresim yokki hiç. Bir de kansızlık diyorlar. Hastaneye gidip kan ölçtürmek lazım.

Kızlar benim saçım baya uzun. Acaba uzadıkça da mı dökülür saç. Geçen gün uölarından aldırdım ama dökülme azalmadısüprizzzzz

Ben de burada herkese çam terebentini kullanmayı önerenlerden biriydim. Uzun süre sonra yeniden şampuanıma badem yağı ile beraber katıp kullanmaya başladım. Sonuç ? Aynı hüsran, artarak devam eden dökülme ve saçlarda inanılmaz sertlik. Dün annem ve babamın kullandığı zeytinyağlı sabunu kullandım saçlarımda. Hamdi Dalan yazıyor üstünde, yeşil renkli bir sabun. Terebentin kadar olmasa da biraz sertleşti saçlarım ve ilk defa saçlarımın bu kadar temiz olduğunu hissettim. Sertliği azaltmak için banyodan sonra ıslak saçıma 3-4 damla kadar badem yağını yedirdim. Dökülme şıp diye durmadı elbette ama sanki biraz daha azaldı gibi fisfisfis

selam kızlar aranıza daha yeni katıldım.. aslında uzun süredir siteyi takip ediyorum ve çok hoşuma gitti bende dayanamadım üye oldum. umarım site hakkında bana yardımcı olursunuz buna çok sevinirim.
he buarada burdan okuyarak ve bilgilenerek çam terebenti aldım.ilk kullanışımı dün akşam yaptım.saçlarım haddinden fazla döküldü.bu beni çok üzdü çünkü ben uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyorum neler kullanmadımki.bioxin aktarım bitkisel şampuanlar daha neler neler... bioxin işe yaradı fakat yaz sebebiyle braktım.bırakınca yeniden döküldü.saçlarımı kestirdim (bu ayrı bi sorun)..fakat bioxinde saçlarımı dökmeye başlayınca burda okuduum ve öğrendiğim çam terebentini tresanın içine kattım bi buçuk kapak
ama çok döküldü nedense acaba bi yanlışlıkmı yaptım yada ilk kullandıım içinmi öyle oldu? yardımcı olursanız sevinirim .. şimdiden teşekkür ederim kızlar.

ben şampuanıma döktüm 200 ml ye bir kapak yeterli oldu sanırım ama saçımda henüz bir değişiklik yok kel yerlerim yine kel !!! çok pis dökülüyolar bakalım nolacak bekliyorum .........

canım zaten dökülüomuş saçın bence terebntinle alakası yoktur yani benimkiler de çok aşırı dökülüyo asrımızın hemen hemen bütün estetik sorunlarını yaşıyorum !!!!!! bak ben elidorun bakım kürünü uygulamıştım benim o mesela haddinden fazla dökmüştü düşündüm de şampuanına yağ mı fazla geldi acaba :!!!!

Yağın fazlası zaten saça fayda yerine zarar veriri. Ayrıca elidor kullanmamanızı öneririm size. İçerisinde SLS adı verilen bir madde var. Bu madde şampuanın köpürmesini sağlıyor ama diğer yandan saça çok ciddi zararları var, kanserojen içerikli zararlı bir madde. SLS sadece elidor.da değil diğer kozmetik şampuanlarda da mevcut. O yüzden bitkisel içerikli şampuanlara yönelmenizi öneririm. Kanserojenin içine ab-ı hayat da koysan etki göstermez sanırım = )

bebito elidorun hiç bir ürününü kullanma derim canım nedenmi birincisi kuaför kullanmayın çok döker dedi bende denemek için aldım saçlarım mahfoldu canım.aşırı döküldü.bide saçları yumuşatıyo oh ne güzel falan diyoruz ama köklerinide yumuşattıı için dökülmesine sebep oluyomş.elidor pantene falan hepsi aynıymış canım doğal ürünlere geçme zamanı sanırım..

deniyoruz deniyoruz da ben yinede pek bi fayda alamadım gibi.. malesef hala saçlarım deli gibi topak topak dökülüyo.her banyodan sonra ağlamak zorundamıyım kızlar yaa

saclarım cok dokuluyor ve uzasın ıstıyorum bende hemen alacam dırek saca uygulamak ıstıyorum dıpınden ucuna kadar mı surecem bol az fark eder mı bıde onemlı olan nekadar bekletecem sampuana katsam hemn sacalrımı yıkamam lazım yanı1 2 dk fılan mı duracak yeterlımıdır bıde fıyatı ne kadar malum ogrencıyım :)

Ben 15 ğündür kullaniyorum ama dökülmye bişi yapmadi aksine matlaştirdi .. Oyuzden sacimi yikadiktan sora sirkeli suyla duruluyorumki sacima az işik parlaklik ğelsin .. Acayip matlaştirdi saclarimi camterebentin :KK43:

bugun camterebentın yagı aldım veren adam 2oo ml sampuna 15 20 damla dedı kutusundada oyle yazıyor acaba dogrumu bana az gıbı geldı

doğru canım fazlası saçını aşırı kurutur ve dökülmesini arttırır. bir kapak ekle yeter

pekı sacımda ne kadar tutmam gerekıyor nekadr bekletıp yıkayım bıde :) ıkı kere sampuan yaaparım bır zararı olmaz dımı ıkı gunde bır yıkasam cok mu olur

X