Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
çam terebentini 3 yıl önce kullandm
saçlarımı sepsert yaptı

bende kullanmıştım daha evvel.ilk yıl dökülme yaşadığımda çok işe yaramıştı.ikinci sene yine dökülme zamanı kullandım hiç faydası olmadı.bu sene yine aldım bakalım ne olucak.ama dikkat ettim u kez çam terebentin yağı verdi aktar.geçen sene kullandığım esans mış.inşallah işe yarar.ayrıca doktora gittim dün tahlillerim yapıldı tiroid bezine ultrasonda bile baktılar .sonuçlar salı günü bakalım ne çıkacak.çok dökülüyor ya elimi attıkça saç geliyor mafoldumben

ben de çam terebentin kullanıyorum,gerçekten de işe yarıyor.ama saçları sertleştiriyor aynı zamanda.benim saçlarım çok ince telli ve hacimsiz olduğu için sertleştirmesi işime geldi açıkçasızemuszemus

bu cam terbentin terpetin icerdigi icin aksine sac döküymus mafoldumben gercek cam yagi olmasi gerekiyomusmus. napacami sasirdim kil kalmadi tepede mafoldumben

ben de çam terebentin kullanıyorum,gerçekten de işe yarıyor.ama saçları sertleştiriyor aynı zamanda.benim saçlarım çok ince telli ve hacimsiz olduğu için sertleştirmesi işime geldi açıkçasızemuszemus

benimde çok ince telli hem daha gür duruyor ben şahsen memnunkaldım şampuanımın içine karıştırmıştım hep öyle kullanıyorum

ben 1 şişe çam terebentin,1 şişe badem yağı,1 şişe hint yağını karıştırıp kullandım mahvetti saçlarımı daha çok döktü sinirlerim bozuldu mafoldumben

Ya ben de şampuanıma ekleyerek kullandım ama hiç bir faydasını göremedim, acaba yanında ek yağlar(badem, susam vs) kullanmadığımdan mıdır.. bilmiyorumkismile Bi de kullanarak deneyeyim bari...

Ya ben de şampuanıma ekleyerek kullandım ama hiç bir faydasını göremedim, acaba yanında ek yağlar(badem, susam vs) kullanmadığımdan mıdır.. bilmiyorumkismile Bi de kullanarak deneyeyim bari...

Bence hiç deneme saçına yazık yaa ben çok pişman oldum

bendede pek işe yaradığını söyleyememsenağlama ama en azından dökmedide sertleşdirdi ve dahada çok kırıldı saçlarım az dozaj koymuşum bide o yüzden arada bakım yağı olarak 2-3 damla kullanıyorum bu şekilde iyi etki ediyor şampuana yazık etmem bidahaÇok üzgünüm çoook

işe yarıyor diyen de var yaramıyor diyen de...
Saç tipine göre değişiyor sanırım bilmiyorumkismile

ben buraya bı kac ay once yazmıstım kullanmaya basladım dıye kullandıgım sure ıcınde ıı gelmıstı ama bırakınca yıne eskısı gıbı dokulmeye basladı bnm saclarımı gurlestırmedı sadece dokulmesını onledı ama bundan bekledıgım sonucu alamayınca bıraktım sımdı farklı yontemler arıyorum yıne ıse yaramassa doktora gorunurum :KK43:

selam kızlar 3 gün önce şampuana ekledim ben ilk kullanımda felaket döktü ikincisinde daha az dökülme oldu normalden az olunca sevindim açıkçası inşallah hep böyle etkisi olur az dökülür

ben normal şampuana koydum 2 hafta sanırım oldu gayet memnunum şimdilik

bende bi ara denemiştim şampuana eklemeyi ama sanki saçlarımı sertleştirdi, sizinde öyle oludumu ?

hmm seninde sertleşti demek ki yanlış kaanata varmadım..
bnmkiler kalın telli ama yaa,sertleşince çok kötü oluyo..neyse ben yine denemiyeyim boşuna o zmn boshayallersmile

X