Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben 2 aydır kullanıyorum. Önceden Ofiste Saçlarım Yerlerde dolanıyordu. Artık Hiç dökülmüyor..

Badem Yağı
Susam Yağı
Çam terebentin Esansı
Yeni olarak Yılan Yagı Ekledim.. Umarım Yılan Yağı Saçımı Kötü Etkilemez :)

Ama diger Yagların Etkisini Gördüm. saçlarım Normalden Daha parlak ve dökülmüyor :)

bende kullanıyorum çok güzel uzadılar geçen yıl ama şimdi hiçbir etkisini göremiyorum

Çok güzel paylaşımlar var maşallah sacimtedavisi sitesinde şampuanların zararını okudum sizlerin bu şekilde uygulamalarını görünce çok sevnindim.sacimtedavisi sitesinde o yazılanları bir görseniz şok olursunuz birdaha şampuan kullanmayız bitkisel içerikli ürünler kullanırız :)bakmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:
sarımsak yağı şampuanı kullanıyorum. içine çamterebendi koysam nasıl olur??

arkadaslar cam terebentın sacın rengını acıyomus bozuyomus dıyolr dogrumu

bende bioplas şamp içine bal ,dogum kontrol hapı,çamterebentin yagı,evigen amp bepanten amp koyuyorum sonuç süperrrrrrr ,sonra elma sirkesiyle durulatıp maden suyuyla tonikliyorrum

kızlar benmde sacm cok dokuluyo dr mınoxıl verdı ama kullanmak ıstemıyorum
bu ampullerı nasıl kullanıyosunuz sampuanın ıcıne kacar tane kırıyosunuz bıde sampuan farkedermı pantene eklesek oluyomu
bıde cam terebentını dırek sacamı suruyosunuz sampuanamı eklıyosunuz daha once hıç bole seyler kullanmadımda

Kızlar ben sirke ile yıkadım saçları ama bayağı sirke kokuyor saçlarım . Ama begendim hoş ve yumuşak oluyor ama kepek icin bir etki görmedim simdi de doa şampuan aldim matrix bitsin doa yi kullanmaya başlayacam saç kremi ile birlikte. İnsallah o da iyi gelir. Matrix e verdiğim paraya asla değmez bence. Nude diye bir şampuan var onu da daha sonra denerim belki

benimde kullanmadığım şampuan kalmadı bioxin kullandım bir ara 3 ay boyunca bırakınca dökülme yine başladı geçende bime girdim gözüme bir şampuan ilişti aman kullanmadığım şampuan kalmadı birde bunu deneyim dedim biobis adlı şampuanı aldım birde çam terebentin aldım içerisine 30 damla fdamlattım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve dökülmem azaldı şaçlarım yumuşaık saçımda toka bile durmuyor

Çamterebentini bitkisel şampuanın içine döküp kullanmıştım. Kullandığım süre içerisinde saç uçlarım aşırı kurudu ve kırıldı. Saç kremi kullanarak bu sorunun üstesinden geldim ancak vücudumda tüylenme oldu. Kısaca çamterebentin işe yarıyor ama kullanıldığı sürece. Bırakınca eskisi gibi dökülmeye başlıyor saçlar. Kullanan arkadaşlar vücudunuzla temas ettirmemeye özen gösterin.

bende denemiştim.işe yarıyor..ayrıca şampuanı da satılıyor

Kızlar saçım kuru şampuana katmak istemiyorum ,o yüzden haftada bir sinamekili küre birkaç damla katsam olur mu ki?? tatlı badem yağı dengeler diye düşündüm..

ben de yorumların bi kısmını okudum kimi saçlarım kuru daha da kuruttu demiş; kimi de saçlarımı çok yağlandırdı demiş.benim saçlarım çok kuru acaba daha da kurutur mu yoksa nemlendirir mi ya da çamterebentiniyle beraber bi kaç damla badem yağı mı karıştırsam şampuana karar veremedim:KK25:

ben de yorumların bi kısmını okudum kimi saçlarım kuru daha da kuruttu demiş; kimi de saçlarımı çok yağlandırdı demiş.benim saçlarım çok kuru acaba daha da kurutur mu yoksa nemlendirir mi ya da çamterebentiniyle beraber bi kaç damla badem yağı mı karıştırsam şampuana karar veremedim:KK25:

Cnm benimde saclarim cok kuru.sinameki kuruyle yaptim.1 yemek kasigi badem yagi var icinde ,birkac damla cam terebentin ekledim ve sadece diplere surdumm yumusacikk oldu:KK66:

badem yağıyla çam terebentini şampuanamı kattın yoksa sinameki kürüne mi canım?

badem yağıyla çam terebentini şampuanamı kattın yoksa sinameki kürüne mi canım?

sinamekili küre cnm..şampuana cesaret edemedim çünkü şampuan saçın her yerine geliyor ya benim saçların da uçları kuru ,kırılıyor hemen o yüzden..ama badem yağıyla yumuşak yaptığına göre şampuanda da ikisi dengeleyebilir..denersen bana da söyle cnm sonucu..ama bence saç diplerine masaj yapıp bekletmek daha iyi ,şampuanla yıkayınca 5 dk falan duruyor max..ben kürü bir iki saat beklettim..

bu arada şampuan olarak sarımsaklı şampuan kullanıyorum, aktardan aldım.. o da saçı hızlı uzatıyormuş, hem de dökülmeyi kesiyor haberin olsun..

hmm anladım canım.ben sinameki kürünü hiç denemedim de şampuanın içine badem yağı ve çam terebentin katmayı denicem.buarada organicumun kuru saçlar için olanından kullanıyorum ben o da baya yumuşacık yapıyo saçımı ama hala kuru olduğunu düşünüyorum malesef.eğer daha iyi bi sonuç alırsam söylerim =)

ben de bugün çamterebentin esansı aldım ve saç diplerine uyguladım ayrıca şampuanıma da koydum hadi bakalım görecez etkisini inşallah aşkım askerden gelene kadar çok sağlıklı uzun saçlara sahip olacam:KK52::KK9::KK9::KK9:

ben şampuanıma kattım çam terebentini cok memnunum gerçekten..bide kokusundan şikayetçi olanlara tavsiyem elidorun ışıltılı parlaklık türünün kremini alın koyu pembe dış rengi bi tek bu o keskin kokuyu alıyo saçlarınız mis gibi elidor kokuyo :KK12:neden sadece koyu pembe olanı derseniz bende iki türü vardı saç kreminin diğerinden sonra saçlarımda kokusu kaldı geçmedi bunda geçti nedense:KK31:

X