Sayfa: 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Toplam 1324 adet sonuctan sayfa basi 611 ile 620 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çam Terebentin Yağı kullananlar

1. Konu Sahibi : renkahenk #611
    kızlar sonuçları paylaşırım demiştim çam terebenti ve badem yağı kattığım şampuanı kullanalı 2-3 hafta oldu bazende pamukla çam terebentini saç diplerime sürdüm son 1 haftadır da turplu suyu kullanıyorum çok iğrenç kokuyo ama yıkayınca geçiyo hem uzasında tek katlanıyorum gerçekten dökülmesi çok azaldı saçlarımda eskisinden 2 kat hızlı uzamaya başladı çevremdekilerde farketti:) daha sağlıklı görünüyor saçlarım çok mutluyum herkese öneririm

2. Konu Sahibi : renkahenk #612
    merh.arkadaşlar ben de bugün çamterebenti yağı aldım.birde avon un 500 ml lik şampuanını aldım.
    daha kullanmadım ama.
    aktar bana 500 ml lik şampuanıma hepsini koymamı söyledi.ve yağ ile kullanırsam da saçlarımın tiplerine kısacaqsı heryerine sürmemi söyledi.kendiside kullanıyormuş.

ya ama bende bir endişe var ya bilmiyorum ayrdımcı olur musunz?
    kimisi işte saç diplerim yandı felan demiş.kimisi de işte bir damla felan dio. e aktar bana hepsini koy dedi.her kullanımda da çalkala dedi.

?

3. Konu Sahibi : renkahenk #613
    Alıntı mmd kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merh.arkadaşlar ben de bugün çamterebenti yağı aldım.birde avon un 500 ml lik şampuanını aldım.
    daha kullanmadım ama.
    aktar bana 500 ml lik şampuanıma hepsini koymamı söyledi.ve yağ ile kullanırsam da saçlarımın tiplerine kısacaqsı heryerine sürmemi söyledi.kendiside kullanıyormuş.

ya ama bende bir endişe var ya bilmiyorum ayrdımcı olur musunz?
    kimisi işte saç diplerim yandı felan demiş.kimisi de işte bir damla felan dio. e aktar bana hepsini koy dedi.her kullanımda da çalkala dedi.

?
    nee, bütün çamterebentini şampuana mı koyacakmışsın, bunu bir aktar nasıl söyler:1shok:yanında çalışan biri falan söylemiş olmasın arkadaşım. sakın yapma bunu. 500 ml lik şampuana 2 yada 2,5 kapak koysan yeter. fazlası zararlı.

ayrıca badem yağını şampuana koymayın arkadaşlar, saçınız yağlanır yada bitlenirsiniz. badem yağı en memnun kaldığım şeylerden biri ama bakım yaptıktan sonra şampuanlamak gerekiyor.

4. Konu Sahibi : renkahenk #614
    ben talya markalı aldım aktar yanında yağlarla ilgili broşür verdi 200 gr 2 kapak konuluo yazıodu ben 750 gr şampuana 3.5 kapak koydum çok pis kokuodu -tatlicadiarzu-

5. Konu Sahibi : renkahenk #615
    Alıntı Felista kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben talya markalı aldım aktar yanında yağlarla ilgili broşür verdi 200 gr 2 kapak konuluo yazıodu ben 750 gr şampuana 3.5 kapak koydum çok pis kokuodu -tatlicadiarzu-
    kokusunu seven bi benim heraldekaydirigubbakcemile3

6. Konu Sahibi : renkahenk #616
    ben 25 aydır kullanıyorum çamterebentini. eskişehirdeki aktarlarda küçük şişelerde satılanı var büyüklüğü 4-5 parmak civarında şişeler.. ben onun tamamını 500 ml. lik şampuana karıştırıyorum we her kullanımdan önce çalkalıyorum iyice şampuanı. hiç bir sorun yasamadım. hatta saç dökülmem tamamen önlenmiş oldu bu sayede.

7. Konu Sahibi : renkahenk #617
    pardon ya 25 ay demişim 2 ay diyecektim :(

8. Konu Sahibi : renkahenk #618
    kıvırkıvırcık Guest
    3 keredir çam terebentin ve badem yağı kattığım şampuanı kullanıyprum ama hiç fadasını gormedim dokulmem tüm şiddetiyle devam ediyo;((((((

9. Konu Sahibi : renkahenk #619
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    size bir de sabır tavsiye ediyorum :D

10. Konu Sahibi : renkahenk #620
    kıvırkıvırcık Guest
    çoğu kişi ilk yıkamada durdurduğunu yazmış hem sabır mı bırakıyo insanda bu dokulme hayır ben sabretsem saçım doklmek için çok sabırsızlanıyo;((

Sayfa: 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon