Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evet çam terebentin yağı işe yarıyor ama kokusu çok kötü şampuana fazla koymuşum sanırım ama işe yarıyor

çam terebenti harika bişey bence herkes kullanmalı yıkandıktan sonra sapır sapır dökülen saçlarım artık dökülmüo ama hergün yıkamayın saçlar yağlanıo :)

kesinlikle yaa
çam terebenti buyuk nimet.
ben ilk başta badem yağıyla beraber saçıma surup bekletmiştim
ama dokulmede hiç bir değişiklik olmadı
bu da işe yaramadı dedim
tam çöpe atıyordum ki şişenin dibinde az çam terebentin kaldığını gordum
şampuana koydum

banyo yaptığımda inanamadım
bir avuç dökülen saçlarım şimdi 10-15 telden ibaret
ve artık saçımla oynadığımda dökulmuyor
uzaması hızlandı
çam terebenti buyuk nimet
tek sorun saçları hızlı yağlandırıyor

kızlar,ben bu çam terebentin yağini,badem yağini,susam yağini,hint yağini ve yılan yağini alıyım diyorum..hepsinden az bişey şampuanıma katsam olur mu sizce?
benim saçlarımda inanılmaz dökülüyor ve çok cansız :KK43:

emin ol bütçen el veriyorsa sonucu hayal edebiliyorum. mükemmel :dance: hem bakım hem temizlik yanlız aklında bulunsun bir kez şampuanlıyorsan bir dahaki sefere saçlarını hakiki zeytinyağı sabunuyla yıka ve sonucundan haberdar et olur mu? sağlıcakla kal... :1rolleyes:

kızlar ya bu çam terebentibi gerçekten işe yarıyomu?benim saçlarım dökülüyo ama aşırı değil uçları çok inceliyo senağlama uzatamıyorum bi türlü iyice cansızlaştı gerçekten işe yaıyomu ?bi yardım etseniz:a015:

kızlar ya bu çam terebentibi gerçekten işe yarıyomu?benim saçlarım dökülüyo ama aşırı değil uçları çok inceliyo senağlama uzatamıyorum bi türlü iyice cansızlaştı gerçekten işe yaıyomu ?bi yardım etseniz:a015:
Evet canım işe yarıyor özellikle saç uzatması konusunda,bende denedim ve ne kadar çabuk uzattığına şahit oldum,bence denemekte hiç bir sakınca yok,sende dene derim,şampuanına koyarak kullan,ama şampuanımı mahvetti diye panik yapma çünkü çam terebenti şampuanı sulandırıyor kullanması zorlaşıyor ama denemeye değer diyorum

teşekkürler cnaım şimdi saçıma bi güzel masaj yapıp badem yağı sürdüm ilk olarakta 400 ml 1 kapak koygum çam terebentinini umarım işe yarar bence çok hoş kokuyo yada ben çam kokusunu seviyorum diye galiba umarım yarar den3eyim sonucu yazcam :emir_bebek:

kızlar bende ocagın 29 dan beri kullanıyorum...dökülme bayağı bi azaldı,çok az dökülüyor...vallahi gerçekten çam terebentin büyük bir nimetmiş...

ya canım şoka girdim ya ben inanamadım vallahi bu sabah ilk defa yaastıktan saç olmadan kalktım süper bişey umarım kullandıkça daha etkili olur sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:sm_cool::sm_cool:

peki dökülmeye bu kadar etkili de uzamaya etki ediyor mu arkadaşlar?
bir de aktarda mı eczanede mi bulabiliriz?

peki dökülmeye bu kadar etkili de uzamaya etki ediyor mu arkadaşlar?
bir de aktarda mı eczanede mi bulabiliriz?

ben yeni kullanmaya başladığım için henüz uzatıp uzatmadığının farketmedim...ama uzamasındada etkili olduğunu söyleyen arkadaşlar var...aktarlarda bulabilirsin canım...

valla daha benimde yeni oldu 1 kere kulladım canım onu zamanla göreceğiz hele 1 ay geçsin bir sende kullan sonuçta yan etkisi yok başkalarının dediği gibi benim sdaçım öyle ssertleşmedi denemkteyatat var derim ben a.s.

Evet kızlar bugün aldım daha denemedim üstünde çam terebentin esansı yazıyor birçok arkadaşınkinde de öyle yazıyormuş sanırım bu.
200 ml'e 1 kapak mı koymalıyız?
Bir de saçlarım kızıl acaba boyayı akıtır mı çok?Zararı olur mu?
fisfisfis

canım boyayı akıtırmı bilmiyourm ama ben 400 ml 1 kapak koydum sende 1 kapak koy istersen benimkinde yağı yazıyodu iyi de geldi bi dene sonra paylaş bizimle :emir_bebek:umarım iyi gelir

Benim saçım çok dökülmüyor normal dökülüyor ben uzamasını istiyorum çünkü çok yavaş uzuyor.
Dün karıştırdım şampuanlara kullandıkça burada paylaşacağım.
Sevgiler.

Evet kızlar bugün aldım daha denemedim üstünde çam terebentin esansı yazıyor birçok arkadaşınkinde de öyle yazıyormuş sanırım bu.
200 ml'e 1 kapak mı koymalıyız?
Bir de saçlarım kızıl acaba boyayı akıtır mı çok?Zararı olur mu?
fisfisfis

benim aldığım çam terebentinin içinde bir kagıt vardı nasıl kullanılacağını anlatan onda 200 ml gr bir kapak yazıyordu ben o şekilde yaptım,boyayı akıtmıyor..bende siyah boya var hiç akmadı,ama kızılı bilemem kızıl çok çabuk akan bir renktir,,benimkinde de esans yazıyordu...

canım saç uzamasına hint yağı iyi geliyomuş bend ealdım deneyeceğim bugün sende bi dene istersen sevgiyle kal :sm_cool:

Sağol medinella bilgilendirdiğin için benimkinden kağıt çıkmadı ama göz kararı yaklaşık o miktarda koydum.

Sağol medinella bilgilendirdiğin için benimkinden kağıt çıkmadı ama göz kararı yaklaşık o miktarda koydum.

bişey değil canım inşallah işini görür,hint yagı gerçekten uzatmak için çok güzel,badem yağıyla eşit miktarda karıştırıp kullanıyorum ben uzatıyor o...

Canım nasıl kullanıyorsun bunları ve hangi miktarda ? Bilgilendirir misin biraz?

X