Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çam Terebentin Yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bende bugün aldım çam terebentin yağını bu hafta boş bi günümde kullancam işe yarıcakmı bakalım bi kaç uygulama sonra yazarım :=)

kızlar bu çam terbentini deneyip ii sonuç alanlar var galiba arnızda ne şekilde uyguluosunuz saçları güçlendirip uzatıo galiba.kullanınız varsa bana nasıl uyguladığını yazarmı lütfen

merhaba birşey danışmak istiyorum cvplarsanız çok sevinicem bende geçen hafta aldım çamderebentin ama yağı yazmıyo üstünde çamderebentin esansı diyo şampuanımın içine koydum çam kokusu var saçlarım dokmedi kötü birşey olmadı ama doğru şeyi mi aldım acaba kutusu yeşil ??? ilgilenip cvp verirseniz çok sevinicem

ya ben terebentini saçıma yaptım badem yağı hint yağı zeytin yağı çam terebentin yaptım saçıma bi saat duruttum yıkadım çok pis kokuo bu ya ama işe yarıcaksa eğer kokuya değer :)

arkadaslar biz bunu ailece denedık bunun esansı yani şampuanın içine katılan ozelıkle boyalı sacları plastık gıbı yapıyor bunun yağını kullanmak gerekıyor ozaman işe yaradı bizde acaip uzama oluyor bana kalırsa işlem görmüs saçlarda yağını deneyin

ben esansını almıştım galiba biraz fazla koydum şampuana yağlandırdı saç dıplerımı sacım sertlesti bir garip oldu bıraktım bende.yağı daha mı iyi geliyor acaba? sen yağınıda aktardanmı aldın ben çam terebentin deyince bana esansını vermişlerdi.bide 400 ml şampuana o yağdan ne kadar koydun? teşekkür ederim

kaşlar içi bi çözümünüz varmı benimde kaşlarım döküldüarkadaşlar lütfen çok rica ediyorum bi bilginiz varsa benimlede paylaşın bunun e kadar kötü bişi oolduğunu yaşamayn anlamaz süekli kalemle boyamak zorundayım

kaşlar içi bi çözümünüz varmı benimde kaşlarım döküldüarkadaşlar lütfen çok rica ediyorum bi bilginiz varsa benimlede paylaşın bunun e kadar kötü bişi oolduğunu yaşamayn anlamaz süekli kalemle boyamak zorundayım[/QU
ay canım kıyamam sana senağlama bak hint yağı ve badem yağını karıştır eşit miktarda biraz da zeytin yağı yap bu karışımı kaşlarına sabah akşam sür bak inşallah işe yarıcaktır acil şifalar a.s.

kıslar beımde saçlarım çok dokuluyo evin her yerınden saç topluyorum artık durum ne kadar feci anlamıssınızdır.Allah senden razı olsun renkahenk bildiğini bizlerle paylaştıgın için hemen kullanıcam

ben çam terebentin kullanmaya karar verdim
burada yazı yazan herkese çok teşekkür ediyorum ayrıca

benim saçlarım çok gürdü ama zamanla stresten falan bayağı döküldü saçlarımı yaklaşık 1,5 yıldır bıttım sabunu ile yıkıyorum cok azaldı dökülmem kuaför bile dedi saçların çok sertleşmiş güçlü telleri diye
bıttım sabunu sayesinde
şimdi çam terebentin ve sarımsak yağıda kullanıcam
yılan yağını araştırdım ama içime sinmedi valla sarımsak saç çıkarmada bilinen bir yöntem sarımsak yağı ile saçlarımda alın tarafımda bir açıklık var orada denicem bakalım
bu arada reklam olurmu bilmiyorum ama mecitefendi saç bakım yağı almıştım aktardan gereçkten muhteşem yapıyo saçları parıl parıl parlıyor ve dökülmüyor

çam terebentin ve sarımsak yağı sonuçlarını paylaşırım

arkadaşlar bende çam terebentim sürdüm saçlarıma ve saç diplerimde bir hareketlenme olduğunu hissediyorum sanki saçlarım dökülecekmiş gibi geliyor sizde de yağı saçlarınıza sürdüğünüzde bi hareketlenme uyuşma oluyormuydu..

annemin arkadaşının da saçları çok dökülüyordu normal kullandığı şampuanının içine biraz çam terebentin koymuş karıştırmış şimdi o şampuanla yıkıyor saçlarına ben şahidim kadının alnının üstünden yani saçların en ön kısmından saç fışkırmış resmen...

ben fısfıs şişesinin içine boşalttım yağı ve direk saç diplerime püskürttüm şimdi ise diplerde bir uyuşma var bunu hissedebiliyorum inşallah dökülmez yaw korkmaya başladım şimdi..

herkeste işe yarıyor da bir ben de yaramadı galibaCADIARZU

geçen yıl 3 ay kadar bir süre şampuanıma karıştırıp kullandım ama saçlarım maşallah daha da çok döküldü:1shok: ha azaldı ha azalır diye diye 3 ay geçti ama en sonunda terebentinli şampuanın sonu çöp oldulaelaelaelaelae bence çok da ümit ederek başlamayın kullanmaya... inşallah işinize yarar tabi..

arkadaşlar bben aktara karınca yağı sormaya gittim tüy döktüğünü duymuştum adam dediki çam terebentin ve ısırgan yağı karışımı daha etkilidir tüy dökmede.inanamıyorum saça sürüldüğüne.bence yapmayın.

sırnaşık şeysırnaşık şey doğru ben bunu düşünmemiştimnaniknanik karınca yağı işe yaramazsa bir de bunu mu denesem:smiley-cool:

arkadaşlar ben zırnık kullandım tüy azaltmak için,çok da pahalı bişey değilde aktarda alıyorsunuz bir miktarını ıslatıp su ile iyice karışmasını bekliyorsunuz un gibi bembayaz karıştırıp istediğiniz yere sürüyorsunuz ben bacaklarımda denedim bazı yerlerde var bazı yerlerde yok iyice sereldi bir de; ama cildiniz buna karşı tepki verebilir yavaş yavaş deneyin ben yarım saat kadar bekliyorum ama bıyıklarım için 4-5 dk filan..

Ben şampuanıma ekleyip kullanıştım ama kokusu çok ağır geliyor hep başımı ağrıtıyordu onun dışında yumuşatıyordu o bakımdan iyi ama keskin kokusuna dayanamadım :KK43:

ben fısfıs şişesinin içine boşalttım yağı ve direk saç diplerime püskürttüm şimdi ise diplerde bir uyuşma var bunu hissedebiliyorum inşallah dökülmez yaw korkmaya başladım şimdi..

cnm çam terebentini direk saça uygulama güçlü bi esans çünkü saç derini tahriş edebilir.şampuanına karıştır bence genelde öyle yapılıyo zaten.yerimseniben

Ya şampuana ne kadar karıştırmak gerekir...mesela 250 ml şampuana ne kadar karıştırmalıyız

X