ilaç alacağım ama hamilemiyim diye şüpeleniyorum ne yapayım

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
mrbalar kızlar benim adetime 4 gün var ve suan nezle oluyorum heryeriim dökülüyor ve ilaç almam lazım yoksa çok ağır geçiriyorum ama başdada dedeğim gibi adetime 4 gün var diğer aylarda adet olacağım zaman göslerim şişer felaket acırdı ve sıkıntı baş ağrısı yapardı ve kasıklarım ağrırıdı ama şimdi göslerim şişmedi sadece uçları acıyor daha doğrusu hassaslaşdı ve akıntım var geçen ayda vardı ama adetim yaklaşınca bitti şimdi devam ediyor çok yoğun değil ama beyaz ve kokusuz kasıklarımda kasılma ve ağrı var bazen ağrı karnıma vuruyor gibi bugünse daha az ağrıyor bu belirtiler gebelik belirtisi gibi ama bellide olmuyor o yüzden şaşırdım ne yapacağımı ilaç alsam dokunurmu?almasam daha çok hasta olabilirim bana yardımcı olun

ah bi bilsem bende soğuk algınlığına yakalandım grip değil ateş yok nolcak bilmiyom rapor aldım 2 günlük dökülüyorum doktor sadece rapor bide minoset verdi

doğal yollarla direncini arrtır bol bol sıcak limonlu çaylar iç gebelikte kullanılan vitaminleri de kullanabilirsin.

Bak Canim,eğer şüphen Varsa Bebiş Konusunda Sakin Ilaç Alma,daha çok Bitkisel şeylerden Faydalan,bitki çayi Rahatlatir Seni,ee Taze Sikma Portakal Suyu Da Var Biraz Da Dinlenirsen Sanirim Hafifler şikayetlerin..sakin Ilaç Alma Lütfennn Ondan önce Bir Test Alabilirsin Ama Dimi:))

çok Geçmiş Olsun...ankara Da Hava Bir Garip Bu Sene,benim Oğluşumda Hastalaniyor Sik Sik

kesinlikle ilaç içme...biraz sabret eğer dayanamıyorsan kan testi yaptır..allah şifa versin canım

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim öncelikle doktora gitmeme gerek yok bende alerjik astım var ve o yüzden kafama esen ialcı alamıyorum doktorum sen asla grip olamayacaksın dedi çünki aşı kullanıyorum her hafta oluyorum bu aşı bebişe zararı olmayan bişey birde nezle için bir alerji hap(çünki nezlede olunca daha fazla etkiliyor)birde soğuk algınlığı için sudafed diye bir ilaçla burun spreyim var bıunlardan başak kullanamıyorum işte şüpem olduğu için içemiyorum da ......kan testini bugün yaptıramam yarın yaptırmam lazım ama ben yarın yatıp dinleneyim doğal şeyller kullanayım testi yaptırmak beklemek sonucu tahmin etmek reglimi beklemekden çok daha kötü ölürüm beklerken yardımlarınız için çok sağolun

canım çok geçmiş olsun aman kendine dikkat et umarım hamiş haberini yakında alırız

canım çok geçmiş olsun aman kendine dikkat et umarım hamiş haberini yakında alırız
çok teşşekkür ederim cnm sağol
inşallah allahım bu mübarek günlerde banada bir evlat nasip etsin hayırlaysa eğer...
bu adeti beklemek beni öldürüyor hani şu olursa kesin hamilesin deseler tüm
hamişlik belirtsi adetle aynı o yüzdede harab oluyorum birde bu gece bir rüya gördüm gördüğüm rüyaya göre erkeklere hitap edilmiş eşinizin hamile haberi
almaya delalettir diyo ,,,,benim rüyalarım çoğu çıkar kötü birşeyi muahakkak sezerim apdala malum olur derlerya öle bişey sanırım ......allahada çok dua ediyorum hayırlıysa biran önce olsun diye..işte böle cnm:1hug:

Canim insallah hamilesindir.Bence azcik sabir et o zaman icinde ihlamur papatya cayi falan ic.Test yapana kadar mecbur katlanicaksin.Zaten hamissen doktorun ona gore ilac verir.Bende grip oldum birde yaninda brosit oldum.Doktorum bakti durum kotu hamileler icin ozel yapim bir antibiyotik verdi.Onun sayesinde toprladim.Ama tavsiyem papatya cayi ic valla onun sayesinde toparladim ben cok faydali.Doktora gidene kadar kesin sonuc alana kadar onla idare et.Gecmis olsun canim..

Canim insallah hamilesindir.Bence azcik sabir et o zaman icinde ihlamur papatya cayi falan ic.Test yapana kadar mecbur katlanicaksin.Zaten hamissen doktorun ona gore ilac verir.Bende grip oldum birde yaninda brosit oldum.Doktorum bakti durum kotu hamileler icin ozel yapim bir antibiyotik verdi.Onun sayesinde toprladim.Ama tavsiyem papatya cayi ic valla onun sayesinde toparladim ben cok faydali.Doktora gidene kadar kesin sonuc alana kadar onla idare et.Gecmis olsun canim..

annişciğim çok teşekkür ederim cnm ...
bu ara hiç işatahım yok sanırım ondan bünyem zayıf düşdü dediğin gibi çay felan içeyim yarında işe gitmeyecem yatacam ...dinlenirim benim bünyem çok hassas alerjim olduğu için çabuk hasta oluyorum ...annişciğim bişey soracam
benim akıntım şimdi peynir gibi gleyor çok yoğun değil ama çamaşırım batıyo
neden böyel oluyor hiç olmazdı koku felanda yok bir bilign varmı?:eek:

annişciğim çok teşekkür ederim cnm ...
bu ara hiç işatahım yok sanırım ondan bünyem zayıf düşdü dediğin gibi çay felan içeyim yarında işe gitmeyecem yatacam ...dinlenirim benim bünyem çok hassas alerjim olduğu için çabuk hasta oluyorum ...annişciğim bişey soracam
benim akıntım şimdi peynir gibi gleyor çok yoğun değil ama çamaşırım batıyo
neden böyel oluyor hiç olmazdı koku felanda yok bir bilign varmı?:eek:

Canim valla ben akinti konusunda cok bilgisizim cunku ben yillardir cok fazla akinti gormem cok az olur suan halmileyim simdi bile normal geliyo.Bilgim yok yani canim ama benim icime doguyo sanki sende var bisiyler.Hadi hayirlisi..

Canim valla ben akinti konusunda cok bilgisizim cunku ben yillardir cok fazla akinti gormem cok az olur suan halmileyim simdi bile normal geliyo.Bilgim yok yani canim ama benim icime doguyo sanki sende var bisiyler.Hadi hayirlisi..

sağol annnişciğim valla annişciğim benimde içimde öle bir his var ama kendime bile itiraf etmekde zorlanıyorum çünki hayatta herşey bana zor geldi
o yüzden umutlanmıyorum ama inanırmsıın ya kafama çok taktığımdan yada allahın bi işreti bu bana rüya gördüm dün gece ve sabah rüya tabirlerine baktığımda (bir ereke itafen yazılmış)eşinizin hamile haberini lacaksınız diyor valla o kadar şaşrıdımki ama hemen topladım kendimi hemen gelip bebiş benimi bulacak dedim ....birde kendimi bildim bileli ilk adetimden beri evlendim d.kontrol hapı kullandım kaç sene adet belirtilerim sıkılma,sters,sinir,göslerde şişilik (çatalayacak gibi)kasık ağrısı,hapı bıraktıktan sonraki adetimde bile vardı bu saydıklarım hemde 10 gün önce oluyordu ama şimdi 4 gün hatta bu geceyi saymazsak 3 gün kaldı hiç bişey yok sadece göğüs uçlarım hasas acaba hapın etikilerimi?ayy anniş başını ağrıttım kusura bakama lütfen işte heycan umut umutsuzluk insanı böle yapıyor:eek::1hug:

sağol annnişciğim valla annişciğim benimde içimde öle bir his var ama kendime bile itiraf etmekde zorlanıyorum çünki hayatta herşey bana zor geldi
o yüzden umutlanmıyorum ama inanırmsıın ya kafama çok taktığımdan yada allahın bi işreti bu bana rüya gördüm dün gece ve sabah rüya tabirlerine baktığımda (bir ereke itafen yazılmış)eşinizin hamile haberini lacaksınız diyor valla o kadar şaşrıdımki ama hemen topladım kendimi hemen gelip bebiş benimi bulacak dedim ....birde kendimi bildim bileli ilk adetimden beri evlendim d.kontrol hapı kullandım kaç sene adet belirtilerim sıkılma,sters,sinir,göslerde şişilik (çatalayacak gibi)kasık ağrısı,hapı bıraktıktan sonraki adetimde bile vardı bu saydıklarım hemde 10 gün önce oluyordu ama şimdi 4 gün hatta bu geceyi saymazsak 3 gün kaldı hiç bişey yok sadece göğüs uçlarım hasas acaba hapın etikilerimi?ayy anniş başını ağrıttım kusura bakama lütfen işte heycan umut umutsuzluk insanı böle yapıyor:eek::1hug:

Olurmu canim hic ne demek ben seni seve seve dinlerim duygularini paylasirim canim.Ruyanda ne gordun ozel degilse bana anlatirmisin iyi tabir yaparim.Valla bende de oyle olmustu adetime 1 hafta kala goguslerim siser agirirdi ve agrilarim baslardi yavas yavas son gune kadar olmadi adet olacagim gun basladi sadece agrilar ama hafifti ve goguslerimde hala tik yoktu.Belki seninkide oyledir.Canim sen once ruyani anlat sonra sana bir carem var bakalim hadi hayirlisi..

Olurmu canim hic ne demek ben seni seve seve dinlerim duygularini paylasirim canim.Ruyanda ne gordun ozel degilse bana anlatirmisin iyi tabir yaparim.Valla bende de oyle olmustu adetime 1 hafta kala goguslerim siser agirirdi ve agrilarim baslardi yavas yavas son gune kadar olmadi adet olacagim gun basladi sadece agrilar ama hafifti ve goguslerimde hala tik yoktu.Belki seninkide oyledir.Canim sen once ruyani anlat sonra sana bir carem var bakalim hadi hayirlisi..

cnm öle özel bişey değil bende başıma gelecek veya yakınımda birinin başına gelecek şeyler rüyamda görürüm yani o kişiyi sıkıntılı yada kötü olarak yada iyi olarak
dün gecede rüyamda çok sıkışmışım tuvalete giriyom ama evimin değil başka bir yerde tuvalete giriyorum ve temiz bir tuvaletti sadece kalkarken klazetin üstüne bir damla idrar damladı ama ben rahat bir şekilde tuvaletimi yaptım
sonra yeşil bir pantolon giymiştim ama paçaları kısa gelmişdi böle kopuk bir rüya gördüm ....rüya tabirlerine baktım rahat rahat tuvaletini yapmak hamilelik haberiymiş ...işte böle cnm

sadece c vitamini yüklemesi yapabilirsin.limonlu ıhlamur ve balı karıştırıp içebilirsin çok iyi geliyor.antibiotik veya girp ilacı alma sakın.

sadece c vitamini yüklemesi yapabilirsin.limonlu ıhlamur ve balı karıştırıp içebilirsin çok iyi geliyor.antibiotik veya girp ilacı alma sakın.

cnm çok teşşekür ederim....yapacağım dediklerini ama başım çok ağrıyor onun için ne yapacağım offf yaaa bişey yoksa boşuna bu kadar sıkıntı:uhm:

canim gecmis olsun bence sen bol bol c vitamini al ve limon ye bana kalsa yutma tam hersey ortaya cikana kadar

X