Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızım olsaydı LARA olacaktı ismi...benim favori ismim...ama iki tane dünya tatlısı oğlum var...doruk ve aras...

bazı isimlerdeki çocukların ortak özellikleri olabiliyor.mesela rümeysalar genelllikle konuşkan,eceler kibar,azra ,nil,nehir,damlar narin ve doğal bir güzelliğe sahip oluyorlar. ben nazenin ismini de beğenirim ama henüz nazenin adında kimse ile tanışmadım.

Lina çok güzel mesela benim adım onun dışında Ela,Aybel,Kayra,Işılsu,İlkyaz,Ada,Beyza bunlar en beğendiklerim:KK70:

bak ben isimlerin insanları çok etkilediğine inanırım bana göre isimlerin manasıda çok önemli benim hoşuma giden isimler alanur,şevval,havin,sahra ,ve kızımın adı büşra bak bu isimde olan insanlar genelde gördüklerim çok kısmetlidirler

arkadaşlar aralık ayında 2 hafat sonra doğacak diye açılmış bu konu yani bebek şuan en az 8 aylık :))) isimini koymuşlardır dolayısıyla :)))

hatta ne 8. ayı 2006 yılının aralık ayında açılmış :roflol: yani bebek :emir_bebek: bir buçuk yaşını geçmiştir o yüzden isim yazmaya devam etmeyin bence sırnaşık şey

X