Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

MERCH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2006
4
0
Arkadaşlar çok sevdiğim kardeşim hamile ve 2 hafta sonra doğum olacak, kızı olacak onun da ama henüz isim koyamadılar kızlarına, lütfen bana en çok sevdiğiniz 6 kız ismi söyler misiniz, biriniz kızımızın isim annesi olacaksınız, şimdilik benim favorim, irem ve nehir ama daha güzel isimler vardır muhakkak, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.

bir kızım olsaydı adını beliz koyacaktım...ama olmadı:)diğerleride bengisu,deren,çiğlem,berrak,berrin

AYBİKE: Ay gibi güzel kız
BELEMİR: Peygamber çiçeği olarak biliniyor. Açtığı kokusunun dağılmasıyla anlaşılan gizli çiçek anlamında
DİDE: Göz, göz bebeği
GÖRKEM: Göz alıcı ve gösterişli olma durumu,ihtişam.
GÜLFEM: Ağzı gül gibi olan
TALİA : Güzel, şirin

Ayrıca Yağmur(kızımın adıdır),Yaren,Kerime,Zülal ve Parla isimlerini de çok beğenirim:1yes2:

ZÜLAL,ZÜLAL,ZÜLAL Ben bu ismi çok severim .Şimdiden allah hayırlı,mutlu, sağlıklı bir ömür versin.

kızım olsaydı seray lara koyacaktım yada sadece lara ALLAHhayırlı sağlıklı mutlu bir ömür versin allah analı babalı büyütsün

:a015: :a015: :a015: Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! benimde bir katkım olsun benim çok sevdiğim isimler SEDEF SAMİRA SELİN BÜŞRA SUDE ALLAH SAĞLIKLA DOĞMAK NASİP ETSİN

İrem yeğenimin adı tavsiye edebilirim anlamı da çok güzel Cennet Bahçesi
Ceren,Cemre,Dilara,Dilemre,Gülce (Bu da kuzenimin adı),Irmak,Sedef bunlarda benim sevdiğim kız isimleri..

töre olabilir hem erkek hem kız ismidir ayrıca töre adında bi kız arkadşım vardı,e ona uygun sıla olabilir bu siralar çok popüler diziside var ayrıca eliffte olabilir oda benim adım ,farklı bişey istersen kar olabilir,güneş,iklim,beren,günce,cansın,idil,ıtır,imge,burçak,serra,

İDİL: İçten ve saf aşk
ESNA: Yüksek,yüce
ŞULE: Ateş alevi ( bence bi kıza yakışacak en güzel isim çok yırtık bir isim şulee)
BERRE :temizleyici affedici.
NAZ çok severim
NAZLIM ... GİBİ GİBİ

ECENAZ : İşveli Kraliçe
SENA : Övülen, ışık saçan, parlayan güzel kız.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir. bir bak istersen canım umarım işe yarar.Tebrikler hayırlı olsun bebişiniz.

ece,buse,janset,inci,bade,doğa ama benim kızımınki melek benimkide nur umarım beğenirsiniz.

arkadaslar kusura bakmayin ama sahsim adina burada yazan cogu ismi cocuguma koymazdim..yani neden kimden farkli olacaklar ki..oyle bir isim koyun ki hayat boyu agirligini yasamasin..cocugunuza guzel isimler koyun demis yuce rabbim..el bebek gul bebek kizim olacak ben ona töre mi diyecegim ya da janset ya da delemre,ıtır,kıtır,buket,paket..yaa guzelim Turk isimlerinin suyu mu cikti..isim ne "su"..yani bunlar kotudur demiyorum ama kiz cocuguna olmaz bence..benim nacizane bir kac onerim
serra..irem..ebru..duru..selin..hande..ve benim kizim olursada "nisa" ama illa farkli birsey ariyorsan 'gökçen:ince zarif,narin dilber demek..Allah anali babali buyutsun.simdiden tebrik ederim.

şimdiye kadar katkısı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, eğer aklınıza gelen başka isimler de olursa lütfen yazınız...

X