Erzurum///25

suzi28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
5
0
Erzurum luyum 6 aydır Aydın da yaşıyorum.Hemşeri hasretliği başladı arkadaşlar.
Gurbetlik zor derlerdi inanmazdım, uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş.Ama şunu bilirim nerede karnın doyarsa memleket orasıdır.

biliyorum benle aynı şehirde yaşayan yok ama:1no2:
şansımı zorluyorum:sm_confused:
varmııııı erzurumdan kimseee:uhm:
varsa armut deyince çıksın aymuttttttttt:mymeka:

valla babam erzurumlu, anam ordulu, esim kütahyali, ben almanya dogumlu, ama suan isvicrede oturuyorum, yani anliyacagin, biz türlüden beter olduk. Babamin oturdugu bölgenin adi ispir, kilicli (galiba köyün adi böyledi) aslinda bende utaniyorum, en son 6 yasinda gittim. Neyse afiniza siginiyorum

Merhabalar,
Benimde annem Erzurum-İspir'den. Bende orada doğmuşum. Eskiden sık sık giderdim. Şimdi iş-güç derken zor oluyor. Dedemler, teyzemler hala orada.. Gidemesem bile çok özlüyorum.

bende erzurumluyum ama babamın işinden dolayı doğum yerim trabzon,Aydında büyüdüm ve yaşıyorum ilkokul 3 sınıftan beri hiç erzurumu görmedim. yinede erzurumlu olmaktan gurur duyuyorum. Kimsorarsa erzurumluyum diyrum

arkadaşlar ben dadaşlar diyarından hadi tanışalım,konuşalım ne dersinizz

bende dadaşım ve daha önce topic açmıştım nerdeydiniz o zaman:mymeka:

Link Silinmiştir. tıklayınn dadaşlar buluşalım bir gün:içelim:

aynen katılıyorum sana benim de burnumda tütüyo memleketim bak gene tüttü görüşmek üzere iyi paylaşımlar

Erzurumlu değilim... Ama fakülteyi orada okudum. Eşimle orada tanıştım. Erzurumun böyle bir özelliği var. Hepinize sevgiler...

benimde hem annem hem babam erzurum ispirli, orada doğmuşlar ama istanbul'da büyümüşler,bende istanbul'da doğdum ve büyüdüm.Bizimle akraba olmayan ve daha önce hiç tanımadığım erzurumlu biriyle tanıştıktan 4 ay içerisinde evlendim şimdi ise ankara'da yaşıyorum.Eşimin işi gereği erzuruma'da gittim gezdim gördüm ''ispirde çok güzel erzurumda'' hele kışın ben çok beyendim aileme anlatıyorum onlar hiç hatırlamıyolar çok küçükken ayrılmışlar ve bir daha hiç gitmemişler.Bence herkesin memleketini gidip görmesi lazım öyle deyilmi dadaşlar nedersiniz :::)))))

olmazmı bende burdayım anamda babamda bende erzurumlu has ve has dadaşım........:içelim:

nelo benimde akrabalarım var izmirde, sakın akraba olmayalım seninle nedersin::)))

X