allah ım yardım et aklımı kaybediyorum galiba

bi kahve

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
2.816
2.616
41
kızlar...galiba aklımı yitirmeye başladım:KK43:tam aşılama yapılacağı sırada kist olduğunu öğrendim iptal edildi.dr doğum kontrol hapı verdi.o bitip regl olunca ikinci günü gidicem.ama ben çok kötüyüm:KK43:sürekli hesap yapıyorum.ilaç şu gün biticek tahminen şu gün regl olucam diye.ya hesaplarım tutmazsa ve bayrama denk gelirse yada hafta sonuna...allah ım ben ne yaparım?şansım çok az.25 yaşındayım ve rahim ağzı kanser inden bir kere ameliyat oldum.yarısını aldılar.ya ilerse dr rahim i alırım dedi.ama benim bebeşim yok ki:KK43:kızlar ne olur dua edin de bayram a yada hafta sonuna denk gelmesin.allah ım durmadan dua ediyorum.rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.kucağımızı boş bırakmasın...

Çok zor bir durumda gibi hissediyosun kendini we haklısında arkadaşım ama unutmaki Allah herşeyin hayırlısını weriyor olmayacağı olduruyor...Umarım senin içinde çok güzel şeyler yazılmıştır en kısa zamanda bir bebişin we çok huzurlu sağlıklı bir yaşamın olur.

sağol arkadaş ım...inan kendimi kapana sıkışmış gibi hissediyorum.allah her şeyin hayırlısı nasip eder inşallah.bu mübarek günde hepimizin duaları kabul olsun...

canım böyle hesap kitap yapma emin ol tutmaz stresten herşeyi ertelersin ve inan korktuğun başına gelir... rahat ol dua et ve hayırlısını iste allah kendine gönülden açılan hiçbir eli boş çevirmez

hayatim doktorum sana ikinci gun baslayalim dedi diye ikinci gün sart degil ben kemdi bilgilerime dayanarak söylüyorum tedaviye adetin ikinci yada en gec 5 inci gunu baslaniyor bunun icin kendine cok stres yapma olurmu canim
allah gönlüne göre versin

canim kendini üzerek bi yere varamassin allah büyük insallah sorunsuz bi sekilde tedavine baslar ve güzel sonuclar alir burayada yazarsin ben de hamileyim diye lütfen kendini üzme ben bunu 4 sene sonra anladim kendini üzmenin biseye yaramadigini olacagina varacagini herseyin simdi diyorum keske kendimi okadar üzmeseydim

ya arkadşaım hayırlısını iste hayırlısı ne zmanasa öyle olsun bir kaç ay geç olsa ne olur ki önemli olan tutsun inşaallah lütfen ooooo sen daha şimdiden stres yapmışsın olmaz ki amaaaaaaaaaaaaaaaaa lütfen rahat oll eger rahaT OLMAZSAN BEDENİNİ ETKİLEMİŞ OLURSUN yine olmaz sakin ol cnaıom bnm sakinnnn

Merhaba canım aranıza yeni katıldım bence böyle hesap kitap yapma derim sakin ve sabırlı olmalıyız iyiki böyle bir alanda birleştik.doktorum bana hiç birşey yokmuş gibi keyfine bak diyor demekki böyle yapanlar kazanıyor.Umut hepimizin ışığı umudunu kaybetme ışığın hep yansına.s.

sağol un canlarımm.artık bıraktım hesap ilerini falan.ne olucaksa hayırlısı olsun.inan ın beni çok rahatlattınız.iyi ki varsınız.sizi dinleyip kendimi rahat bırakıyorum.bi gün bebiş olursa teyzeleri sayesinde:)

kendini rahat bırakabildiysen inan ki yolun yarısını geçtin demektir. geriye kalan kısmı içinde sabır gerekiyor bir de sabırlı olmayı öğrenirsen artık seni kimse tutamaz ve en yakın zamanda bebeğini kucağına alırsın canım

hepinizden allah razı olsun canlarım.artık yapmıyorum hesap falan.ne olursa olsun rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin.hepimizin dua ları kabul olur inşallah.

allah yardımcın olsun cnm sakın günleri sayma sitrese sokuyor insanı bende yaşadım aynı şeyleri insanın elinde değil ama biraz çaba istiyor işte hiç kolay değil yaşadıklarımız psikolojimiz çok bozuluyor ama ne düşünelim biliyomusun bebeğimizi kucağımıza alacağımız günü seninde tam bunu düşünme zamanın canım ok

Arkadaşim Bu Kadar Ayrintilar Takilma. Bende Tedaviye Başlayacağim Ay Adet Olmadim. Bir Ay Sonra Oldu. Tedavim Bayrama Denk Geldi. Ama Doktorlarim Ayarladilar Ilaçlari. Ve 41 Yumurtam Oluştu. Bu 2. Denemem Benim. Ilkinde Elim Ayağim Titriyodu. Ama Bu Sefer Güle Oynya Geçti Tedavim. Simdi Trasferi Bekliyorum. Lütfen üzme Kendini. Herşey Olacağina Variyo. Sonuçta Allahin Dediği Oluyo

X