bir erkeği kendimize nasıl bağlarız?

P

pakize10

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pakize10
arkadaşlar bir erkeği kendimize nasıl bağlayabiliriz?neler yapmalıyız?bir erkeğe nasıl davranırsak bizim sözümüz dinler,bizim kıymetimizi bilir?

• Konu Sahibi pakize10
kendine bağlamak için özel bi çaba sarfedersen emin ol başarılı olamazsın.... :kahve:
kendin gibi ol,
yapmacık değil doğal davran,
her söylediğine tamam deme,kendi fikirlerini ortaya koy,
güçlü olduğunu belli et,erkekler zayıf kızlardan hoşlanmaz..
tabi küçük dağları ben yarattım havasında değil,belli bi ölçüde....
bunlar olursa,tabi erkek de gerçkten adam gibi biriyse bağlanacaktır...
ama kalas cinsindeyse.. :eek:klava: ne yapsan fayda etmez...

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi pakize10
bir erkek size yürekten bağlı değilse, ağzınızla kuş tutsanız da bağlanmaz, yapacak bir şey olduğuna inanmıyorum ne yazık ki...

• Konu Sahibi pakize10
bir erkek size yürekten bağlı değilse, ağzınızla kuş tutsanız da bağlanmaz, yapacak bir şey olduğuna inanmıyorum ne yazık ki...

arakdaş zaten yürekten nasıl bağlarız demek istiyo...
ben mi yanlış anladım yoksa...
bağlı değilse tabi ki ölsen umrunda olmaz...

• Konu Sahibi pakize10
4 yorum, 830 küsur görüntüleme ha :) merak edilen ve cevabı az bilinen bi konu olduğu belli :)

• Konu Sahibi pakize10
arakdaş zaten yürekten nasıl bağlarız demek istiyo...
ben mi yanlış anladım yoksa...
bağlı değilse tabi ki ölsen umrunda olmaz...

arkadaşın ne demek istediğini anladım, ben bir insanın diğerini herhangi bir davranışıyla kendine bağlayabileceğine inanmıyorum demek istedim, ilk kez tanıdığınız biriyse iyiliğinizle, cömertliğinizle vs. onu etkileyebilirsiniz, ama bağlamak başka bir şey olsa gerek...

• Konu Sahibi pakize10
arkadaşın ne demek istediğini anladım, ben bir insanın diğerini herhangi bir davranışıyla kendine bağlayabileceğine inanmıyorum demek istedim, ilk kez tanıdığınız biriyse iyiliğinizle, cömertliğinizle vs. onu etkileyebilirsiniz, ama bağlamak başka bir şey olsa gerek...

teşekkürler cnim...yani bağlanmak nedensizdir...birdenbire olur demek istedin ...
olabilir tabi....

• Konu Sahibi pakize10
aslında size bağlı olmayan birini sözle etkilemek zordur demek istedim, bu zamanla olacak bir şey, bir söz ya da davranışla değil.

Bence bir insani kendine baglamak istiyorsan, ilk önce kendini sevecek, kendine güvenecek ve kendine deger vereceksin. Hayatini, kendisini ve gelecegini önemseyen bayanlarin sansi daha büyük erkekleri baglama konusunda..ben bunu gözlemledim...

* adamı hayatının merkezine koymicaksın, sadece büyük bi yer kaplaması yeterli
* her zaman her dediğini yapmicaksın, kendi doğrularının da olduğunu görecek
* arada bi rest çekiceksin, kafanı bozarsa çekip gidebileceğini bilecek
* özel sürprizler yapacaksın ki bunları devamlı görmek için çabalasın
* yeni şeyler öğreticeksin, yeni bikelime bile olabilir ki senden beslendiğini anlasın
* hem sevgili hem arkadaş hem kanka hem anne olucaksın ki hayatının her alanına sızabil.. eğer sen bigün gidersen hepsi'siz kalıcanı anlasın, kocaman bi boşluk olucak hayatında.. ama hiçbi rol birbiriyle kesişmeyecek karışmayacak.. seni kızdırdıysa anne olup şevkat göstermicen, sevgili olup olay çıkartıcan yani:)
* sosyal bir ortamda sevgiline çok kibar, düşünceli davranıcaksın, insanların da dikkatini çekicek.. o senin suyunu dolduruyosa sen de ona ekmek uzatıcaksın gibi..

aklıma birden gelenler bunlar, tabi ki yalnızca bunlarla olacak iş diil ama yine de uygula işe yarar :)

öncelikle tanıştığın ilk günden itibaren doğal olacaksın arkadaş..
zırt pırt arayıp msj atmıcaksın biraz gizemli olucaksın...
adamın derdini dinliceksin en kötü zamanlarında yanında olup en iyi teselliyi sen yapıcaksın kii duygusal olarak etkiliceksin..
eğer yürekten seviyorsan birlikte olucaksın yapmacık sevgiyle hiçbir ilişki yürümez..
yalan söylemiceksin kadın erkek eşittir diye dik kafalı yapmıcaksın türk erkeği az da olsa maço olur bunu ona hissettireceksin ama ezilmeyeceksin (bu dengeyi korumak zor olsada uğraşınca oluyo)
sinirliyken adamın üstüne gitmiceksin..
iyi yemek yapmasını bileceksin (erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer bu kesinlikle doğru)
temiz bakımlı düzenli seviyeli olucaksın...
bir de sevgililerinize diğer insanlara davrandığınız gibi davranmıcaksınız ses tonunuz olsun hareketleriniz olsun farklı olmalı ona özel olduğunu hissettirmelisinz...

öncelikle tanıştığın ilk günden itibaren doğal olacaksın arkadaş..
zırt pırt arayıp msj atmıcaksın biraz gizemli olucaksın...
adamın derdini dinliceksin en kötü zamanlarında yanında olup en iyi teselliyi sen yapıcaksın kii duygusal olarak etkiliceksin..
eğer yürekten seviyorsan birlikte olucaksın yapmacık sevgiyle hiçbir ilişki yürümez..
yalan söylemiceksin kadın erkek eşittir diye dik kafalı yapmıcaksın türk erkeği az da olsa maço olur bunu ona hissettireceksin ama ezilmeyeceksin (bu dengeyi korumak zor olsada uğraşınca oluyo)
sinirliyken adamın üstüne gitmiceksin..
iyi yemek yapmasını bileceksin (erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer bu kesinlikle doğru)
temiz bakımlı düzenli seviyeli olucaksın...
bir de sevgililerinize diğer insanlara davrandığınız gibi davranmıcaksınız ses tonunuz olsun hareketleriniz olsun farklı olmalı ona özel olduğunu hissettirmelisinz...
bu da önemli bi madde heralde ama ben pek nedense yapmıyorum, sanki havalanıcakmış gibime geliyo :)
ama sevgilim çok yapar..

bence hayatının merkezine koymayacaksın erkeği. öyle olsa bile hissettirmeyeceksin.

beğlanmak istiyorsa o bağlanıyor zaten birşey yapmanıza gerek kalmıyor hiç .

herkezın bır yaşam tarzı vardır dıye dusunuyorum... benım yaşam tarzımı anlatan cumle ise '' bır kadın isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur''... evet ben bu cümleye göre hareket ederim... kımıne gore cok havalıyım kımıne gore dısarıdan cok soguk gorunuyorum ama mutluyum.. ben birşeyı cok ıstersem onu elde ederım... cok ıddıalı belkı ama oyle.. ilişkilerinizdede buna gore davranırsanız mutlu olursunuz dıye dusunuyorum.. bır kere sız kendınıze cok guveneceksınız ki karsınızdakı bu duyguyu sezıcek sızden... senı elde etmesı cok zor oldugunu yatıp kalkmak ıcın buldugu kızlardan cok farklı oldugunuzu bakıslarınızdan bıle anlamı.. bunları her kadın yapabılır bence.. bızde bu sıhır var...bız bakıslarımızla saatlerce anlatılacak seylerı sessızce anlatabılırız...

valla erkeği kendine bağlama yolu fiziksel olarak seni beğenmesinden geçiyor biz kadınlar gibi duygusal açıdan bakmıyorlar ne yazıkkii .....Sen dünya iyisi ol onunla fikir olarak anlaş maalesef yine de cinsellik öne geçiyor..

Altin kural: Erkek size ilgi duyacak ve sizi tanimaya, sizinle beraber olmaya ilk basindan hevesli olacak. Bunlar soz konusu degilse agzinla kus tutsan hic bisey yapamazsin

Dogal olucaksin, oyle taktikle kacayim kovalasinla bilmem neyle olacak sey degil. Kendin gibi olmazsan, kendin gibi olmaya basladiginda adam kacar o yuzden basindan kendin gibi olucaksin. olculu davranacaksin, ne ona bi tutkun gibi, nede umursamaz. onu cok sevdigini belli edeceksin ama onsuz yasayamayacagini asla. Geri kalani yillardir evli olan ablalarimiza birakiyorum :KK16:

Hic birsey.. Oldugum gibi davranirim.
Beni nasil sevdiyse öyle sevmeli hep... Sevmiyorsa da sevmiyor napabilirim ki?.. :KK31:

X