Cilt Bakımı Ürünleri Cilt temizleyicisi tavsiye eder misiniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Yüzüm için iyi bir temizleyici gerekiyor. jel markalarından hangisini tavsiye edersiniz? tonik için cilde iyi gelmiyo diyorlar. anlamadım ki! bana yardımcı olunnnn:eek:

hadi ya kızlar bu kimse yokmu yardımcı olacak.

Neutrogena markasının Deep Clean süper temizliyor.
Cilt tipine göre seçmek istersen,Niveanın da yüz temizleme jelleri çok güzel ama biraz kurutuyor.

Tulişcim cevabın için teşekkürler. ama önceden o ürünü kullanmıştım ve cildimi çok tahriş etti.:sm_confused:

Saf gliserin sabunu kullansana o zaman canım.Sıfır tahriş,mükemmel temizlik.

canım oriflamenin toniğini denesene hem temizleyici hem toniği bir arada olanlarda var hassas ciltliler içinde cıkardılar ayrıca cok iyi ben cok memnunum

loreal in yüz temizleme jeli için bir fikriniz varmı? tüylenme falan yapmıyor dimi?

loreal in yüz temizleme jeli için bir fikriniz varmı? tüylenme falan yapmıyor dimi?

yook canım ben lorael pure zone serisini kullanıyom şuan memnunum yanak kısmsmda ki gözeneklerim geniş hem onlara iii geliyo hemde tahriş yapmıyo piyasanın çoğunu dendim ama clinuqe vichy gibi daha pahalı markaları denemedim avonunki intihar loreal ve niveanın aynı iiidir ama bana en iii elen netreguna tonikte alkolsüz daha iiidir

evet var, çene kısmımda. ama burun çevremde siyah noktada var.

daha önce hiç bi marka kullandınmı yaşın kaç

evet kullandım, nötröginanın temizleyicisini ama bir işe yaramadı. daha gencim, ama ergenliği geçeli çok oldu:)

yani 18-22 arası isen nivaanın hafif young serisi çıkmış dene diyecem iyiye benziyoda ben artık 25 e geldiğim için denemedim.netreguna iiiiii gelmedi demek,peki beni gibi gözeneklerin genişse bide herhalde cildin kuru deil benim kullandığımı dene derim jeli pelling özellikli içinde topcuklar var alkollü toniği var bide pürüz giderici nemlendirici var,ama hassas bi konu valla çünkü belli olmuyo ciltten cilde değisiyo bazen tahriş ediyo bazen sivilce yapıyo benden bukadar şekerim

cevapladığın için çok teşekkürler canım, şuanda lorealde kampanya var haberin olsun 2 tane ürün 1 tane fiyatınasüprizzzzz[/QUOrica ederim canım,sağol buarada.....ama iyice araştır sonra paran çöpe gitmesin.....

bu konuda bana yardımcı olabilecek başka kimse yokmuu!

X