tese ile hamile kalan varmi

melissa78

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
616
187
selam arkadaslar aranizda tese yaptiripda hamile kalan varmi?esimde sperm bulunamadi ve tese yoluyla denenecek bide ama anca seneye bu gidisle,benimle yasadiklarinizi paylasirsaniz sevinirim canlarim:nazar:

merhaba eşime tese işlemi yapıldı ve ben bu yöntemle hamile kaldım şuan ikiz bebeklere 6 haftalık hamileyim... gönlünü freah tut inan hiç ummadığın sonuşlar alabiliyorsunn... biraz geç cevap yazmışım ama olsun ne yapalımm!!!

cevabin icin cok sagol nil benim esimde hic canli sperm yok doktorlar sansi düsük diyorlar cok korkuyorum,kimse yazmayinca tek bizde öyle sorun var yazdim icimi rahatlatdin canim allah sag salim kucagina almayi nasip etsin

anladım benim eşimde hareketsizdi biraz ondan tüp bebek yaptık allah sanada nasip eder inşallah yemek yönünü değiştir biz 2.de denedik 1.de olmamıştı ama herşeyi yedim çok yemek seçerdim eşimde bende özellikle fındık ceviz kuru incir bunlara dikkat edin

benim esim cok yemek seciyor sebze ve meyva ile arasi hic yok,anca pilav makarna patates yiyor ve ben sinir oluyorum,ben hic secmem esim yese hergün cesit cesit yaparim,findigin cevizin iyi oldugunu bende duydum ama esim yemiyor bazen zorla yediriyorum ama bin tanede laf duyuyorum simdi keci boynuzu kürü yapiyor igrenerek iciyor suyu ama ben hemen belki bebisimiz olur diyorum,su tesede hayirli haberler alsak hani beklemeye raziyim

eşin aynı benim yediğim yemeklerden yermiş boş beslenme işte sonuçta eğer istiyosa sonuca katlansın kahvaltılarda pekmezle tahini karıştır içinede fındık ceviz kır koy öyle yer belki

evet hamileyim canım 2.denememizde darısı senin başına inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini alırız

X