Cildimde sarkmalar başladı

birde sarkmalar için maden suyu+limon buzlukta dondurulup yüze sürülüyordu bir yerde okumuştum
bu aralar yapıyorum henüz 2 gün oldu bakalım faydası olacakmı

bak iyiki hatırlattın bende maden suyu alayım diyodum bu verdiğin tarif ayrıca cok iyi nemlendiriyormuş cildi madensuyunda birsürü vitamin mineral var gercekten:içelim:

Cilt sakmasının başlıca sebepleri, çevresel faktörler, alkol, sigara ve strestir...
Ayrıca .. cilt yüzeyi kuru ancak cildin alt tabakası yağlı ise sarkmalar meydana gelir...

Bunun için mutlaka doğru ve dengeli beslenmeniz , yeterince su tüketmeniz gerekiyor.. ve beslenme desteği almanız da şart..çünkü yediğimiz yiyeceklerden ihtiyacımız olan beslenme desteğini yeterince alamıyoruz...

Cilt tipinize uygun bakım kremlerini kullanmanızı öneririm.. yanlış bir ürün kullandığınızda cildinizde daha belirgin sarkmalar olabilir dikkat edin..

Ginseng içeren ürünleri tercih etmelisiniz.. (cildi sıkılaştırıcı özelliği vardır)

Cereneres dün aktardan macunu aldım ve akşam hemen denedim.Ama aktar avagadoda karıştır bu macuna dedi.birazda avagado karıştırdım yarım saat sonra yıkamadım ıslak peçeteyle silip nemlendirici sürdüm.Çok teşekkür ederim.

Cereneres dün aktardan macunu aldım ve akşam hemen denedim.Ama aktar avagadoda karıştır bu macuna dedi.birazda avagado karıştırdım yarım saat sonra yıkamadım ıslak peçeteyle silip nemlendirici sürdüm.Çok teşekkür ederim.

rica ederim canım beğenmene sevindim..ama avokadoyu anlamadım ben:1no2: niye aktar karıştır dediki elbet bildiği vardır .normalde karışımı o haliyle sürüyorsun ama avokadoyla dahamı etkili oluyormuş ki?mm bende merak ettim şimdi.

Aktar avagadonun çok faydalı olduğunu bir kaşık macuna birazda avagado karıştırdım çay tabağında onu sürdüm.Aslında adam yüzünü yıkamaıp peçeteyle sil sabah yıka dedi ama yapış yapış yatamazdım bende ıslak peçeteyle sildim.Çok şahane oluyormuş inanamıyacaksın dedi.Bnede yaptım.

Aktar avagadonun çok faydalı olduğunu bir kaşık macuna birazda avagado karıştırdım çay tabağında onu sürdüm.Aslında adam yüzünü yıkamaıp peçeteyle sil sabah yıka dedi ama yapış yapış yatamazdım bende ıslak peçeteyle sildim.Çok şahane oluyormuş inanamıyacaksın dedi.Bnede yaptım.

ayy negüzel dur bende aksam deniyim:içelim: bende avokado yağı var onu macuna ekleyip süreyim ozaman.birde ben yüzümü yıkamazssam rahat edemem yani maskeden sonra sabaha kadar dayanamam öyle yapış yapış olur cilt valla:bbo: o yuzden silmek veya yıkamak en iyisi

paşam
seni görende korkulacak bir şey var sanar.
kızlar bakmayın paşanın bu telaşına fıstık gibi bir hatun o.
bir bakan bir daha bakar valla.canım ablam telaş yapma üzme
canını inşallah aldığın üründe iyi gelir.sen dene tavsiyeni alıcaz artık

Lena teşekkür ederim tamam güzel olabilirim :::))) ama yanaklarımda sarkmalar başladı sen görmemişsin.Bende çareler aramaya başladım ne yapayım.

ben şu arı sütünü alcam ya
valla bizim aktar beni kovacak yakında
ev yağ,bitki deposuna döndü
ama onuda alcam
şey
avakado yağımı alcaz birde orayı tam anlamadım
arı sütü+avakado yağımı karıştırcaz
arı sütü macun şeklindemi satılıyo?

ben şu arı sütünü alcam ya
valla bizim aktar beni kovacak yakında
ev yağ,bitki deposuna döndü
ama onuda alcam
şey
avakado yağımı alcaz birde orayı tam anlamadım
arı sütü+avakado yağımı karıştırcaz
arı sütü macun şeklindemi satılıyo?

kızlar arı sütü-bal-polen karışımı diye geciyor ve macun şeklinde oluyor.arı sütü de ayrıca satılıyor ama o aktarlarda varmı bilemiyorum cünkü cabuk bozulabildiği ve narin bir sıvı olduğu için özenle soğuk bir ortamda saklanması gerekiyor.ama bulursanız aksu vital ve sepe natural markalarının ürünlerini almıştım öneririm:1yes2: imkanınız varsa yada bu markaları denemek isterseniz internetten de alabilirsiniz,satılıyor ordada:içelim: ha birde bu avokadoyu pasaya aktardaki satıcı önermiş anladıım kadarıyla . bende bilmiyordum bu özelliğini :1no2: belki daha iyi oluyodur

aktardan aldım ben cereneres söyledi o macunu.ama avagadonun faydalarını zaten biliyoruz o yüzden düşünmeden biraz karıştırdım o akşam yapacağım maskeye.

çok sağolun bu karışımı bende en kısa zamand alıp kullanıcağım bendende kimse makas alamasın istiyorum acaba günde ne kadar yeniyor ve kilo aldırıyormu yanıtlarsanız çok sevinirim sevgiler

sevgili pasa07
yaşın kaç? 35 ten fazlaysan eğer sadece bitkisel ya da kozmetik ya da farmakozmetik (eczanede satılan kozmetikler) mucize yaratmaz...zira 35 ten sonra cilt sıkılığı ne yaparsan yap eskisi gibi olmuyor...eğer çok moralin bozulduysa ve eğer maddi durumun elveriyorsa lazer tedavileri var..bu tedaviler 1.000 ytl civarı ve cildi toparlıyorlar."caci" adında bir metod var mesela.....yalnız bu işin ehli yerlere yaptırmanı tavsiye ederim...ama yaşın daha gençse arkadaşların tavsiyelerini değerlendirmekte fayda var...

yaşım 53 cildimde fazla kırışık yok ama yüz ovalinde hafif bir gevşeme var ondan kurtulmaya çalışıyorum sevgiler

Kırışıklara harika bir formül:
1 yumurta akı, 1 tatlı kaşığı bal, 2 yemek kaşığı toz maya, bir kaç damla limon, iki kaşık mısır ununu karıştırıp maske yapın. cildinizde 20 dk bekletin. ben zaten yapıyordum bunu. dün annem de yaptı. yıkadıktan sonra yüzü gepgergin oldu, kırışıklar azaldı ve cildi parladı. İkimiz de inanamadık değişikliğe. düzenli yapılsa faydalı olacağına inanıyorum arkadaşlar. benim de yüzümde bir kaç sivilce vardı, sabah kalktığımda solmuşlardı.
herkese sevgiler.:içelim:

Arkadaşlar annemin cildindede sarkmalar oluştu. Lütfen çaresini bulan varsa yazabilir mi? Hiç bi kremin faydasını göremedi. O yüzden doğal formüller araştırıyorum

X