Saç Bakım Ürünleri Bebe Yağı yumuşak Saçlar için

benim saçlarım çok yağlı, banyodan sonraki gün hemen yağlanıyor o gün idare ediyorum ama ondan sonraki gün tekrar banyo yapmam gerekiyor saçlarım vıcık vıcık oluyor... kullandığım şampuan yağlı saçlar için olduğu için de saçlarımı kurutuyor... ben bu yağı azcık sulandırıp kullansam ertesi güne vıcık vıcık olmam dimi?

benim saçlarım çok yağlı, banyodan sonraki gün hemen yağlanıyor o gün idare ediyorum ama ondan sonraki gün tekrar banyo yapmam gerekiyor saçlarım vıcık vıcık oluyor... kullandığım şampuan yağlı saçlar için olduğu için de saçlarımı kurutuyor... ben bu yağı azcık sulandırıp kullansam ertesi güne vıcık vıcık olmam dimi?

saç kremi kullanmayı denedin mi cnm.
yağlandırmayan saç kremleri var.
ben kullanıyorum. normalde saçlarım çok dolaşıyor.
kremi kullandığımda hem yumuşacık oluyor hem de karışıklığı açıyor.

saç kremi kullanmayı denedin mi cnm.
yağlandırmayan saç kremleri var.
ben kullanıyorum. normalde saçlarım çok dolaşıyor.
kremi kullandığımda hem yumuşacık oluyor hem de karışıklığı açıyor.

kullandım ama saçlarımın yağlanma süresini hızlandırıyor gene...

saçlarım aşırı kuru ve yıpranmıs durumda dalgalı gibi karmakarısık bi hald.fönsüz dısarı çıkamıyorum.bakalım denicem birazdan cevabı yazarım inşallah ii olur.

bebek yağının çok güzel bronzlaştırdığını biliyorum bu sene tatile giderken gene alacağım yanıma ve plajda denizin güneşin saçlarımı mahvetmemsi için insanlara çaktırmadan uygulayacağım :KK17: kırılmayı yıpratmayı birazcık önler diye düşünüyorum.

bebe yagını vucudugumda kullanıyorum her banyodan sonra .ozellıkle catlak olusumunu engellıyor .vucudugumzn da neme ıhtıyacı var.ama sacımda kullanmıyorum .sacım ıcın her kuaforlerde aynı bebe yagı fıyatında satılan yag kıvamında durulanmayan serumlar var.mavı sudan fılan bahsetmıyorm.o serumlarda bıldııgmz yag.sacı hem beslıyor kırık ucları onarıyor fonden once yıpranmayı en aza ındrıyor.her banyodan sonra nemlı sacıma kullanırım.istenırse kuru sacada uygulanıyor .fonden once cok az surmekde sacınısıdan zararını en aza ındırıyor

yağlı saçlara tavsiye etmem eğer çok kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa banyodan sonra hafif ıslak saçlarınıza az miktarda uygulayın yumuşatıyor

Bana saç için mantıkLı geLiyor zaten.
ZararLı birşey oLsa bebekLer için kuLLanıLmazdı :26: Bugün gidip aLıcam bir tane.
SaçLarım acayip döküLüyordu aktardan EGZA-S adLı bir sabun aLdım sabaha hemen kesti döküLmesini ve gerçekten ile yarıyor. Sabun fiyatı 5 TL fazLa birşey değil ayrıca ciltteki siviLce vb. LekeLer için kullanıLıyor hakikaten işe yarıyor. DöküLmeyi kesti ciLdim iyiLeşmeye başLadı. YaLnız sabunu kuLLandıktan sonra herhangi bir şampuan kuLLanmadığımdan, sert oLuyordu saçım bu nedenLe sabuna devam + bebek yağı :KK1:

Arkadaşlar bebe yağını sürdükten bir süre sonra saçıma fön yada düzleştirici uygulayabilir miyim? Kullananların bir tecrübesi var mı? Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bebe yağını sürdükten bir süre sonra saçıma fön yada düzleştirici uygulayabilir miyim? Kullananların bir tecrübesi var mı? Teşekkür ederim.

fön veya düzleştirici yapabilirsin, ben yapıyorum. sadece normalden daha az sürüyorum saçıma.

kızlar bebe yağını ilk defa duyuyorum bende denemek istiyorum....benim saçlarım kıwırcık,kuru we kabarıyo hemde çoook acaba kabarmasınıda önlüyomu??? he birde nekadar sürmemiz lazım.......

bebe yağı süper bronzlaştırıyo süper bir güneş yağı bilginiz olsun:KK34:

vazelin sürüldüğünü de duymuştum bebe yağını da denemek lazım

ya konu açılalı çok olmuşş ama bir sorum olucak :KK52: Bebe yağını duştan çıkınca ıslak saça uygulasak n'olur acaba ? Ben saçıma karanfil suyu da kullanıyorum da ondan sordum =) Kuru saça da uygulamak için herhalde ellerimizi ıslatıp yağı döküp hafif donunuşlar yapıyoruz :KK9:

X