Saç Bakım Ürünleri Bebe Yağı yumuşak Saçlar için

geçenlerde gurbişimden duymuştum bunu

henüz denemedim ama en kısa zamanda deniyeceğim

hem güzel kokmasınıda sağlamış oluruz böylece

paylaşımınız için çok teşekkürler

ilk fırsatta ben de denicem teşekkürler ..inş. memnun kalır bolbol dua ederim kaydirigubbakcemile3

Malzemeler:
Yarım çay bardağı susam yağı
Yarım çay bardağı badem yağı
1 çay bardağı halis zeytinyağı
1 yumurta sarısı
1 ampul bepanthene iğne
1 ampul evigen iğne (e vitamini)
1 ampul bemix iğne (Bemix saçlarınızın 1 hafta kadar kötü kokmasına neden oluyor. ısterseniz kullanmayabilirsiniz.)

Uygulanışı:
-ığne ampullerini kırıp bir tabağa boşaltın. Yağları ve yumurta sarısını ekleyip, iyice karıştırın.
-Karışımı, saçlarınızın köklerinden başlayarak, masajla tüm saçlarınıza yedirin.
-Saçlarınızı önce bir bone veya naylon torba, sonra da havlu ile sarın. (Boneden yağları çıkarmak çok zor oluyor, o yüzden naylon torbayı tercih edin derim.)
-Bu şekilde 45 dakika bekleyip, sürenin sonunda saçlarınızı yıkayın. arkadaşlar harika bi formül ilk yıkamada bile etkili fakat ılık suyla durulatın sıcak değil kolay gelsin..

Bizim konu farklıydı Amelie, paylaştığın bu kür saç bakım için, yine de çok çok teşekkürler canım

amelie, sitemize, aramıza hoş geldin ..paylaşımına sevindim canım...yukarıda yazdım ..ben de bir arkadaşıma verdim senin bu karışımını.. o da sadece bemix ilave etmeyecekmiş....teşekkürler

evet bende kullandım bebe yağı kızlar süper oluyo saçlar benim saçlarım yandı bebe yağıyla düzelttim

bebe yağını ben de bi arkadaşmdan duymştm ona da kuaför söylemş.burda bu kdr olumlu sonç görünce denemeye karar verdm

ya bnm saçlrım çok aşırı yaglanıo yıkadıktn 2 gn sonra fln önerecgnz bi şey varmı nolur yrdım edinn

çok azıcık sürerek başlayacağım, tabi önce bebe yağı almam lazım, ondan önce ise maaşımı almam lazım..bilmiyorumkismile

bende kullanmıstım bı ara sacı yumusatıyo evt ama yaglı yaglı olmustu..heralde ben fazla kacırdım bıde suyla deneyelım bakalm tesekkurler yesilim

ben de kullanıyorum bebe yağını (johnson nın sarı kapaklı olanı)ama benim saçım öyle mis gibi kokmuyor kullndığım yağdan kaynaklanıyor galiba var mı bi önerisi olan...:nazar:

Ayşegül, evet iki türü var kokulu ve kokusuz...Baby Johnson kokulu olandan alacaksın. Koklayarak alabilirsin

şuan saçıma yağı sürdüm deneme yapıyorum sositososito yıkadım suyunu aldım biraz 1 tatlı kaşığı kadar yağ sürdüm ve açık bekliyorum şuan misler gibi koktuğu kesin ama bukleleri dolgun elektriksiz ve yağsız kalırsa çok dua edicem sizealkisalkisalkis

X