eşinden boşanan varmı?

ixir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
25
1
38
arkadaşlar aramızda eşinden boşanan varmı? eğer boşandıysanız duygularınızı paylaşabilirmisiniz nasıl sorunlarla karşılaştınız boşandıktan sonra, mutsuz bir evliliğe boşanmayı tavsiye edermisiniz ??????BENDE BOŞANMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA KORKUYORUM!!!!!!Çok üzgünüm çoook

bende düsünüyorm canim.inan cok zor bir durum,hem bunlari düsünüyosun hemde evliligi sürdürüyosun.üstelik ben kendim isteyerek evlendim aileme nasil dicem die düsünüyorm.bir diyosun devam ediyim birde karamsarsin.ikimizin yasida ayni,nasil cikicaz bu isin icinde bilmiyorum..

neden bosanmak istiyorsunuz ki bi daha dusunun bence o kadar kisi taniyorum ki bosandi evlendi ve bi daha kotu kisi cikio karsdilarina yada bilmiyorum ben buyuk konusmak istemiyorum ama ben esimi cok seviyorum bazen bende dusundum zor gunlerde bosanmayai ama istemiyorum artik onu cok seviyorum inaniyorum ki o da beni cok seviyor

bende düsünüyorm canim.inan cok zor bir durum,hem bunlari düsünüyosun hemde evliligi sürdürüyosun.üstelik ben kendim isteyerek evlendim aileme nasil dicem die düsünüyorm.bir diyosun devam ediyim birde karamsarsin.ikimizin yasida ayni,nasil cikicaz bu isin icinde bilmiyorum..

canım kararını muhakkak bana bildir lütfen bende eşimle çok severek evlendim üstelik ailemin karşı çıkmasına rağmen evlendim işte anlarsın

yoksa bizimki ayni problem mi????gercekren merak ettim
ben de 4 senelik arkadasliktan sonra evlendim.

arkadaşlar aramızda eşinden boşanan varmı? eğer boşandıysanız duygularınızı paylaşabilirmisiniz nasıl sorunlarla karşılaştınız boşandıktan sonra, mutsuz bir evliliğe boşanmayı tavsiye edermisiniz ??????BENDE BOŞANMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA KORKUYORUM!!!!!!Çok üzgünüm çoook

Fanatil kulüplerde sayfamız var arkadaşım.Orayada bekleriz.a.s.:nazar::nazar:

selam bence bi ewlilikde boşanmak düşüncesi aklına bi kere girdimi bence o ewlilik çokdan bitmişdir ben de aynı şeyleri yaşadım we boşanma arifesindeyim mahkemem halen dewam edio ama ama şu anda werdiğim karardan çok memnunum en azından ewli olduğum süreçden daha mutluyum şu anda

21-22 yaslarinda bosanmaktan bahsediyorsunuz, cok uzuldum
acaba gencken daha mi az sabirli oluyoruz yoksa neden bu kadar cok biten evlilikler

kizlar ben sizlerden biraz büyükküm

büyüklük taslamak istemiyorum ama neden bosaniryorsunuz canim

ben ayrildim mahkemem süroyor canim

bir nedeni olmazi lazim

eğer bir yara varsa o yara kangrene dönüşmeden kesmek lazım bence ben eşimden ayrıldım ikinci evliliğimi yaptım ha şu anda da sorunlarım var tabi ki ama ilk eşimle yürütmem imkansız gibi bir şeydi

boşandıktan sonra tabi ki bazı zorluklar yaşadım evlenip ayrılıp da baba evine dönmek biraz zor oluyor ama sonuçta baba evidir el oğluyla yaşadığın sıkıntılar kadar ağır olmadığı da muhakkak

kızlar cok gencsınız çok uzuldum neden bosanıosunuz bende ewlenıcem 1 kaç ay sonra böle seylerı gördukce canlarım benım :1hug:

kayınvalidesı yuzunden bosanan varmı aranızda?

ben 21 yaşındayım ewliliğim 3.5 ay sürdü arkadaşlar we emin olunki sabrım yüzünden bu kadar sürdü yoksa 3 günde bitmişdi herkes bana çok sabırlı olduğumu söledi duyduğum hakaretlerden şiddetmi bahsedim ne isterseniz ewlilim güzel bi yanınıda göremedim halbuki ne heweslerle ewlenmişdim eşim we ailesi yani annesi babası eltim kaynım görümcem hepside bana we aileme oyun oynadı bana 3,5 ay aile hasreti çektirdiler Allah onlarada öle bi acı yaşatsınki ahım yanlarında kalmasın bide yüzsüz lük edip bana tazminat dawası açmışlar

ben de 25 yaşındayım.evliliğim 1 buçuk yıl sürdü.o da benim sabretmem dolayısıyla.yoksa evliliğimin 3.günü çekip gitmem gerekiyordu.balık baştan kokuyor.düzelir diye sakın benim gibi bekleme canım.bir şey nasıl başlarsa öyle devam edip gidiyor.benim de mahkemem devam ediyor...benimki de bana tazminat açmış.ben de benimkisi kadar ş.....sizi yok diyordum.demek ki varmış.hayat inşallah bundan sonra yüzümüze güler...kendimi yalnız hissetsemde ayrıldığımdan beri hiç kimseyle tartışmadım.kafam o kadar dinç ki...sadece biraz cesaretli olmak gerekiyor...biz kadınlar güçlüyüz...erkekler böyle durumlarda hemen kendilerine sığınacak başka liman ararlar.çünkü onlar güçsüz yaratıklardır.ama biz öyle değiliz dimi kıslar???:enbuyukkk:

Ewet öller Arkadaşim Seninki Sana Ne Die Tazminat Açmiş Ne Utanmaz Yaratik Bunlar Ya Walla We Kazanmadi Dimi Açtiği Dawayi

canım eğer gerçekten çekilmez bi durumdaysan boşan derim.... dünyaya bi kez geliniyo.....değmez.....acıyla geçirmeye.....

X