Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları Beyninde Kist ya da başka problem çıkan arkadaşlar...

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
7.543
23
Arkadaşlar, baş ağrısı(2 hafta süren,zonklayıcı) nedeniyle Nörolog'a gitmiştim. Geçmemesi üzerine MR çekildi. 3 problem var. Beyin cerrahına göstermemi söyledi nörolog. Bu konuda İstanbul'dan (anadolu yakasındayım) bildiğiniz önerebileceğiniz beyin cerrahı var mı? SSK lıyım. Bazı özel hastanelerde gidebiliyorum. Avrupa yakasına da gidebilirim. Yardımlarınız için teşekkürler.a.s.

mr sonucuna göre beyninde kist(lezyon kist, araknoid kist) ya da başka problemler çıkan arkadaşlar var mı? Hayatlarını nasıl etkiledi. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bazen önemsiz bazense hayati tehlike yaratabilecek şeyler çıkabiliyor. Cuma günü öğrendim ben, ve en erken yarın ya da salı günü beyin cerrahına ulaşabileceğim. Sinirlerim çok bozuk, uyku uyuyamıyorum. Lütfen yaşanılanları paylaşalım.

gecmiş olsun yorgun savaşcı ,gecenki actığım konudada yazmıştın.korkma canım allah şifa verir inşallah.senin için dua edecem bebeğim.:teselli:a.s.

canım tekrar gecmiş olsun.çok üzüldüm hastanede Dr.arasında yaşananlara.belki burda olmaz türkiyede yaşıyoruz başka bir şeyde beklenemez,az bir paranın ucunu gösterilse bak o zaman ilgiye...neyse sen,aslı hanımın verdiği Dr. gitde bakalım o ne diyor.ay ben şimdi merak ederim haa noldu falan diye.burdan iyi haberlerini beklicem canım,moralini bozma iyi düşün iyi olsun.

arkadaşlar, bugün şeker yüklemesi testi yaptırmam gerektiği için, ve de iş yerimden cuma akşamına istememe rağmen bugün akşam saatlerine kadar vizite kağıdı elde edemediğim için, beyin cerrahi dr unu ziyaretim yarına kaldı. Yarın sabah FSM Eğitim ve Araştırma Hastanesine(eski adıyla PTT hastanesi) gideceğim, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinden ise en erken perşembe gününe(bugün pazartesi) randevu alabildim. 11 yıl önce bu alanda en iyi hastanelerden biriydi. Umarım zamanla bu kalite bozulmamıştır. İzlenimlerimi aktaracağım. Sağlıklı günler...a.s.:nazar:

Bu arada tavsiyede bulunan tek arkadaş(bilgilerini,tecrübelerini bizlerle paylaşmaktan umarım hiç bıkmaz) dr. aslı hn'a tekrar teşekkür ederim.a.s.
Şu anda çapadaki randevu sistemi, önce bir gün randevu almaya gidiliyormuş,sonra da randevu günü muayeneye.Bu durumda şu an için anadolu yakasından başladım araştırmalara,çünkü çapaya iki defa gidebilmek için iş yerimden iki defa izin almam gerekiyor. Bu taraftaki hastanelere ise ders saatleri dışında ulaşabiliyorum. :çok üzgünüm:

Ayrıca diğer arkadaşlardan tavsiye gelememesini, bı konuda tecrübeleri olmadığında, yani bu alanda kendilerinin ya da sevdiklerinin hastalıkları olmadığını düşünüyorum,a.s ve bunu olumlu bir sonuç olarak görüyorum. :sm_cool: Ben karamsarlığı bırakıyor muyum, neyim?:uhm:

sevgili kardesim önce sana gecmis olsun derim.benim erkek kardesimde bu sorun cikti ve istanbul kozyatagi aci badem hastanesinde tedavi gördu cok sukur simdi cok iyi darisi sana ins seninde iyi haberlerinide aliriz sevgiyle kal

mr sonucuna göre beyninde kist(lezyon kist, araknoid kist) ya da başka problemler çıkan arkadaşlar var mı? Hayatlarını nasıl etkiledi. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bazen önemsiz bazense hayati tehlike yaratabilecek şeyler çıkabiliyor. Cuma günü öğrendim ben, ve en erken yarın ya da salı günü beyin cerrahına ulaşabileceğim. Sinirlerim çok bozuk, uyku uyuyamıyorum. Lütfen yaşanılanları paylaşalım.

çok geçmiş olsun canım..allah yardımcın olsun...üzme kendini moral herhastalığın ilacıdır..sevgiler...

X