Eldivenle Ty alm ?

eldivenle nasıl alıyorsunuz anlamadım yani sonucta ağdayı eldivenle uyguluyorsunuz demi yanlısmı anladım???

hayır agdayı eldıvenle uygulamak dıye bı sey degıl doktorların kullandıkları pudralı eldıvenlerı elıne gecırıyosun ve tuglerı cekıyosun bı cekıste bayaa bı gelıyo zaten ve sonra super oluyo kı bence en ıyı yontem sır agda sarkıtır epılasyon aletı hem cok acıtır hem batık yapar ama eldıven sahane
agda gıbı bulasma derdı de yok

cabuk yırtılmasına karsı da pudralı olanları dene derım onlar daha ıyı alıyo ve daha dayanıklı tabıı bı de eczaneden alırsan daha da ıyı olur ben 10 tanesı bı arada olanlardan almıstım ama 1 mılyona deıl :)))) pudralı ve cok guzeller :)

bı de yıne eldıven alırken elınıze tam oturmasına dıkkat edın yanı buyuk asla olmasın daha da rahat alırsınız bıkını ıcın ıdeal cozum a.s.a.s.

kıslar bu kadar yorumu okuduktan sonra denemeye karar verdim bakalım :kahve: bide pudralı eldivenle daha rahat demişsiniz ben aldığım eldivenin içine bebe pudrası serpsem olmaz mı :teytey:

aklıma tek bir soru takıldı, kimi pudralı eldiven diyor kimi pudrasız, diyelim almaya karar verdik..hangisini alacağım?

pudrasız kullanıyorum ben.
üstelik 10-20 defa kullanıyorum.tırnaklarınız uzunsa belki ondan yırtılıyordur..

ben pudralıdan yanayım tugler daha rahat tutuluyo ama ıkısını de denersın artık a.s.

demek ki ikisi de işe yarıyor...çünkü hem pudralı hem pudrasız kullananlar var.....almayı düşünmüyorum (beceremem diye) ama olur da alırsam hangisi varsa artık eczanede....

ayrıce tüm eldiven almak zoruna değilsiniz ben parmak eldiven kullanıyorum bütün eldiven ellerimi terletiyo. bacakları bununla almak çekirdek yemek gibi bişey tv izlerken filan alıyom ben :)

süpersin valla hiç gülacagim yoktu :) :roflol:

hiç denememiştim ama denicem birgün hep ağda ve epilatörle alıyordum eldivenide bir kez denemekte fayda var :KK70:

bende alıyorum çok basit önceden kesinlikle agda felan kullanamazdım acırdı ama eldivenle çok rahat alıyom geç odaya otur eldiveni tak sonra başla yolmaya bukadar basit hahaa:lepi:hihoyyyt

annemde eldivenle alıyor.Kolay oluyomuş banada der gel yolayım diye:) bi gün deniycem bende agdayla alt taraflar çok zor oluyor.Kolay gelsin hepimize:KK43::KK43:

yaa kesinlikle ağdadan temiz iş derim ben yapış yapış bulaşmıyo en azından...ben ağda yapayım kapı kollarına kadar her yer ağda oluyo maleseff.......

X