Eldivenle Ty alm ?

beceremedim yaaaaaaa senağlama tuttumda cekemedim yani bi kaçtane kopardım okadar pes ettim sonra..
kuaföre gitcem galibaa :eek: utanıyom ama nası olcak bilmiym:eek:

Amaan böö geldi artık bu kıl tüy mevzusundan:dilcikar:
Senin kıl köklerin daha zayıflamamış demekki. Ben çok rahat yapıyorum çünkü acı falan hissetmiyorum, ama başlarda zor oluyordu.
Senin de zamanla alışır Ben fazla uzatmadan haftada 1 yoluyorum eldivenle. Her daim temiz oluyor. Çok rahat bir yöntem.:nazar:

Doktor eldiveni ile harika bir sonuca ulaşıyor kıllı bölgeler:jeyyar:

Pudralı olursa bu eldiven alımı daha kolaylaşıyor..Acımıyorda hatta kökleriyle birlikte çıkarıyor..En ufak kılı bile almak mümkün..Denediğim bir yöntem..Tv karşısında otur bakmadan yol sırnaşık şey Her yeri almak için ideal bir yöntem acısıda fazla yok..tutam tutam tut yol ....
:

arkadasim ayiptir sormasi alt kismida alabiliyormuyuz eldivenle?? peki bacak kol kisaca yani tüm vucut her tüy her kil sırnaşık şey

yazılanları sureklı takıp edıyrum ben ağda,makıne hepsını denedım en son hep makıneyle alıodum ve uc gunde bı almak zorunda kalıodum uzamasın alamam dıe hemende cıkıodu bu sefer eldivenle aldım ve sonuc super bıraz daha uzun suruo ama on gun oldu nerdeyse tek tuk cıktı agda bıle cıkarıyodu sımdıye supermıs valla hemde daha ınce normalde cıkarken hep kasınıyolardı sımdı kasıntı falanda yok bence sonuc superrr:dance:

denedım kızlar eldıvenı öncelıkle bacaklarda kesınlıkle çok kolay oldu. bıde koltuk altında denıyım dedim onlarda 10 dakikada halloldu. malum yerdede deniycem ama ondan cok tırsıyom ama pes etmiycem. Onlar benden korksunlar.Arkadaşlar kesınlıkle istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yolu eldıvenmış :) paketin dışında çok amaçlı eldiven yazıyodu.:) Cidden çok amaçlıymış ya:):):)

Ben de malum bölgedeki tüylerden çok rahatsız oluyordum kuaföre gitmem söz konusu olamaz utanırım :1no2: kendi başıma ağda yapıyordum güzel de yapıyorum artık alıştım ama sevmiyorum ağdayı benneyaptımki sonra buradan bu eldiven olayını okudum ve ilk tepkim "hayatımda bundan daha manyakça bir şey duymadım" oldu kaydirigubbakcemile3 sonra yine bir ağda yapmama gereken günde gözüm klinikteki eldivenlere ilişti kaydirigubbakcemile3 dedim hadi bakalım ne olacak.. vee güzel oldu gerçekten sadece yapış yapış ağda yok benim derdim acı da değil hiç acımaz benim ama ağda sevmiyorum işte.. sağolun kızlar ama umarım bu iş sırasında eşime yakalanmam :roflol:

arka tarafa eliniz nasıl yetişiyo? göremiceginiz bölgelerden bahsediyorum, nasıl anlatsam, arka iç kısım ve kuyruk sokumu.. ? hadi eliniz yetişti diyelim, görmeden nasıl beceriyosunuz bu işi? bir kolayını bulan varsa yazsın nolur :bbo: her ay girdiğim şekilleri anlatamam arkama bir ayna koyuyorum sonra eğilip bacaklarımın arasından aynaya bakarak alıyorum! bi amuda kalkmadıgım kaldı of 2 dakkada hallolsa sorun değil de uzun sürüyor bi de meret!

ay canim bakmana ne gerek var allah askina eline geleni cekiyosun gidiyor iste o kadar yorma kendinin en son bakarsin kalan var mi yok mu diye

sizi seviyorum kızlar ya yorumlarınızada baylıorum yani ... ben daha dün malum bölgemi eldivenle aldım ve o kdr zevkli ki hemen uzasalarda yeniden alsam die sbrsızlıkla bekliorum daa backlarımdiler bide koltuk altlarım bakalım bi uzasın onlarıda acımaszca yolucam lülülülülülü

hihoyyytTÜYLERE ÖLÜMMMMMMM:lepi:

slm kızlar!bende eldivene takılıyorum..1 yıl oldu malum bölgede tüylerde azalma var,diğer taraflarıda ağdayla alıyorum zaten ama eldivenden acaip memnunum.yapıştı,bulaştı derdi yok.birde benim komşum var kadın 50 yaşında kızlarına fln öğretmiş banada söyledi,ay karanlığında al dedi,hem az çıkar ,hem kaşınmaz,hemde batık olmaz dedi.yıllardır o öyle yapıyomuş.bende her zaman denk getiremiyorum ama ısrarla öyle yap diye tembihliyr arada.gazeteyi seriyorum altıma,arka tarafada yaradana sığınıp dalıyosun,ne bulursam tutup yoluyorum,elim işte,gözüm tv'de..şakkıdıama batık oluyo bende bazen,birde çıkarken bazen kaşınıyo.bu arada eldiven tüyleri gerçekten azaltıyo zaten mantık olarakta dr.dan duymuştum ağda da şeker olduğundan tüy köklerini besliyomuş,bide sarkıtır fln diyolar..en iyisi eldiven, birde iple alınabiliyosa bacaklarda da ip..a.s.

bende son 1 yildir malum bölgemi eldiven degilde ona benzer bisey var parmagin falan kesildiginde yara banti islanmasin diye.... parmak seklinde bas ve isaret parmagina onlari takip aliyorum cok rahat oluyo..senelerce agdayla ugrastim her ay düzenli yap yap sekerlenmeside cabasi..bu yöntemle acimiyo hos acisada pis killardan kurtulmak icin her türlü aciya katlanirim

ama 2 gün önce yaptim en son artik göbegim rahatsiz ediyo egilemiyorum istedigim gbi....
hamileyken bunun bir yöntemini bilen varsa anlatabilirmi????

koltuk altinda killarin uzunluguna göre cogunlukla makine kullaniyorum bacaklarimi agdayla alip minik olanlari makinayla aliyorum..sonrada elime limon sürüp koltuk altina sürüyorum gercekten azalmaya baslamislardi.....ben her yerimle cok mu ugrasiyorum ne:uhm:

slm kızlar!bende eldivene takılıyorum..1 yıl oldu malum bölgede tüylerde azalma var,diğer taraflarıda ağdayla alıyorum zaten ama eldivenden acaip memnunum.yapıştı,bulaştı derdi yok.birde benim komşum var kadın 50 yaşında kızlarına fln öğretmiş banada söyledi,ay karanlığında al dedi,hem az çıkar ,hem kaşınmaz,hemde batık olmaz dedi.yıllardır o öyle yapıyomuş.bende her zaman denk getiremiyorum ama ısrarla öyle yap diye tembihliyr arada.gazeteyi seriyorum altıma,arka tarafada yaradana sığınıp dalıyosun,ne bulursam tutup yoluyorum,elim işte,gözüm tv'de..şakkıdıama batık oluyo bende bazen,birde çıkarken bazen kaşınıyo.bu arada eldiven tüyleri gerçekten azaltıyo zaten mantık olarakta dr.dan duymuştum ağda da şeker olduğundan tüy köklerini besliyomuş,bide sarkıtır fln diyolar..en iyisi eldiven, birde iple alınabiliyosa bacaklarda da ip..a.s.

[B]Ay karanlığı ne oliikii??
Ben de eldivenle alıyorum genelde bikini bölgesini ama öyle aman aman bir azalma olmadıfisfisfis
Bir de ay karanlığında deneyeyim.:ecrin_bebek:
[/B]

eldivenle alanları içimden tebrik ediyordum.. bugün makinanın çekişine daha fazla dayanamadım ve eldivene geçiş yaptım:KK70: daha az acıdı diyebilirim...

kızlar bende sir kullaıyorum ama yok böle bi acı:sinifsinif: bande biraz araştırimm dedim eldiveni önce koltuk altında kullandım çok acıdı yaffsenağlama oraya uygulamayı düşünmedim bile. internette araştırırken mucize gbi bişey gördüm emla krem diye bişi varmış. bacak, koltuk altı,bikini bölgesi gbi yerlere sürüyormuşsun uyuşuyormuş o bölge sonra kıllara hücuuummm:lepi: hiçbişey hissetmiyormuşsun. bunu hastanelerde de kullanıyolarmış bide bi müjdem daha var doktor yazıyormuş ve ssk karşılıyormuşhihoyyyt ben deneyecem valla bitsin artık bu çile:hulya:

X