Eldivenle Ty alm ?

ben eldivenle almıyorum, ama eczanelerde 100'lük eldivenler var, beybi marka alabilirsiniz mesela, içi pudrasız olacak yalnız.gayet kaliteli.

yahu kızlar nasıl 15dkda bitiriyosunuz tek tek yaaaa....ben mesela jiletten geçicem bi süre almasım uzattım bi iktar...fakat yoğun....nasıl başa çıkıcam...ve de dudak bölgesi ve arka kısmı nasıl alıyosunuz.....yardım kızlar!!!!!!!

katetoday tatlım pudralı olunca elinde kayma terleme yapmıyo bildiğim kadarıyla,
bisquit canımcım,tek tek tutup yolmuyosunki,bi elinle tut alacağın bölgeyi ger yavaşca sonra o bölgeyi yolmaya başla eldivenli elinle ilk bi kaç çekmede acıyo sonra uyuşuyo dediğin alt bölgeleride öle yap,çok pratik oluyo ve şiresiz,
ben ağda yapamadığım zaman yada acelem varsa hemen 5 dk koltuk altı ve bikini bölgemi eldivenle temizliyorum,
kim akıl ettiyse sağolsun valla..:lepi::lepi:Şeniz

Eldivenle alınabilmesi için biraz uzatmak gerekir böyle oluncada bi süre öle tüylü gezmek gerekir. Koltuk altında bi ara bende kullanmıştım tüyleri kırabiliyor. Kesin çözüm lazer dicem valla... yerimseniben

katetoday tatlım pudralı olunca elinde kayma terleme yapmıyo bildiğim kadarıyla,
bisquit canımcım,tek tek tutup yolmuyosunki,bi elinle tut alacağın bölgeyi ger yavaşca sonra o bölgeyi yolmaya başla eldivenli elinle ilk bi kaç çekmede acıyo sonra uyuşuyo dediğin alt bölgeleride öle yap,çok pratik oluyo ve şiresiz,
ben ağda yapamadığım zaman yada acelem varsa hemen 5 dk koltuk altı ve bikini bölgemi eldivenle temizliyorum,
kim akıl ettiyse sağolsun valla..:lepi::lepi:Şeniz

deniycem bakalım becerebilcek miyim...inşallah benimde işime yarar yaaaa yoksa çare yok yine traş....ağdaya dayanamıyorum.....

yahu kızlar nasıl 15dkda bitiriyosunuz tek tek yaaaa....ben mesela jiletten geçicem bi süre almasım uzattım bi iktar...fakat yoğun....nasıl başa çıkıcam...ve de dudak bölgesi ve arka kısmı nasıl alıyosunuz.....yardım kızlar!!!!!!!

canım bende ilk başladığımda seninki gibi çok yoğundu ve hiç abartısız bir saat uğraşıyordum ama aldıktan sonra ve sonucu görünce karar verdim daha önce jilet ve tüy dökücüler kullanıyordum ve malum orman gibiydi ama şimdi bakıyorumda 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum ve çok azaldı bunun yanısıra çok inceldi ve ilk çıkarken bile fark ortada yumuşak oldukları için jiletteki o sert sakal yapısı artık yok:emir_bebek: sonuçta savaşı ben kazanıyorum galiba:teytey: limon ve tuzlada ovuyorum sonrasında ben umutluyum 1 sene sonra çok fark edecek ilerde tüyler pufffffff:enbuyukkk:

uzamış tüyler için bu eldiven işi süper. zaten tek tek almana gerek yok ki, bir bölgedeki (15-20kadarını) tüyleri tut,diğer elinle de derini ger, hızlıca çek .zaten 5-10 çekişinden sonra artık acı baya azalmış olacak vücut alışmış olacak.çok iyi bir şey benden söylemesi :-)

evt ama eldiven galiba tüyleri dipden almıyo çünkü hemen çıkıyo epilasyon aleti ile alındığında daha geç çıkıyo bence

Nasıl almıyor, tabii ki de kökten alıyor.Ben denedim biliyorum.Merak etmeyin kökten alıyor,deneyin..

bnde denedim 1 haftayı geçti ama çok zamn alıyo ilk defa yaptım tavuk yolar gibi yolşakkıdışakkıdı ama takip ediom da çok geç çıkıyo bazı yerlerden hiç tüy bitmemiş gibi çok ta temiz ağda gibi deil ama uzun iş :kahve::kahve:

canım tırnakların uzun mu biraz uzun da olsa 10 tanesi 1 milyon olanlar hemen yırtılıverir ben kendimden biliyorum :)))))) bence ya tırnaklarını kes ya da eczaneden al ve eline tam otursun eldiven büyükse olmaz ....

X