Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim de kaşlarımın uç kısımlarında seyreklik var ne yapsam çare olmadı boyuyorum gri farla tek çözümüm bu artık :)

benm kuaförüm sarımsak sürmemi tavsiye etmişti ben biraz denedim ama kötü kokusundan dolayı devam edemedim. badem yağı kullanıyorum banyoya girmeden bir saat önce sürüp bekliyorum kaşların çok hızlı uzamasını sağlıyor ama seyrek bölgelere çok bir faydası olmadı şimdilik ama uygulamaya devam edeceğim...

arkadaşlar, benim de kaşlarımın birbirine yakın olan kısımları seyrek.kuaförden rimel gibi bi kaş dolgunlaştırıcısı aldım ama kar etmedi.xlarge diye bi marka.ben kalıcı makyaj düşünüyorum kaş için..ist avrupa yakasında önerebileceğiniz bi yer var mı

sarımsak haricinde tavsiyesi olan var mı ? şimdiden teşekkürler:)

Ben de kalıcı makyaj düşünüyordum ama çevremdekilerden gördüm ki eğer saçınız ve kaşınız koyu renkse kalıcı makyaj çok sert bir görüntü veriyor. Ben saçlarım için biotin vitamini kullanmıştım o çok çok iyi gelmişti kaşlarım gürleşti baya. pek çok vitamin markasının biotin desteği var bi deneyin derim.

5 gundur aksam makyajımı yıkadıktan sonra kaslarıma kulak cubuguyla susam yagı suruyorum..
yatarkende bephanten kremle masaj yapıp yapıtıyorum..
yıllardır incecik alınan kaslarımı 1 senedir kalınlastırmaya calısıyorum istedigim kıvama geldi fakat seyrek yerler var.
az once aynada farkettım, kaslarımın seyrek olan kısımlarında ıncecık tuy cıkmıs 2 kasımdada birer kök cıkmıs cok mutlu oldum :)
uzun vadede umarım cok daha fazla faydası olur...

bephanten ve teramisin gercekten işe yaraıyomu doktormu önerdi yardımcı olurmusunuz benim kaşım kalmadı küstü ala ala çok üzülüyorum :KK43:

bephanten ve teramisin gercekten işe yaraıyomu doktormu önerdi yardımcı olurmusunuz benim kaşım kalmadı küstü ala ala çok üzülüyorum :KK43:

benim kuaförüm önerdi göz için olan teramisin kremden 2 tane(1lira) ve nivea nın yağlı kremi (mavi kutudaki) karıştır günde 3 defa kaşa sür dedi.3 ay dene farkı göreceksin dedi.eczacıyada sordum oda dedi.

arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis

Argan yağı bu probleme birebir geliyor. Ama biraz pahalı :KK43: göz için ayrı kaş için ayrı satılıyor. kuaförlerde filan rahatlıkla bulabilirsin hatta eczanelerde bile var canım:KK8:

kuaförden aldığım bir tarif daha önce denedik.kokma olayına bir çözüm yok.gece yatmadan sürmeniz sizin için bir kolaylık olabilir.

1 kutu bepantene iğne(şimdi üretimde değil ama ona benzer ilaç bulabilirisiniz)4-5 ytl
4-5 diş sarımsak
has zeytinyağı
macun kıvamına gelecek şekilde ayarlayıp eski bir ilaç kutusuna koyup buzdolabında saklayın.akşamkları bir parça pamuk yardımıyla kaşlarınıza yedirin.saça da kullanabilirsiniz.
not:kızkardeşim daha önce denedi.kaşlarına yarım kaş modeli vermişti.kaşlar küsmüş uzun süre hiç çıkmamıştı.bu karışımı bitene kadar kullandı.kutunun yarısı bitmeden sonuç almış olursunuz.
Bepantene iğne yada ona benzer bi ilaç yazmışsın da eczacimiyz ona benzer ilacı içeriğini nasıl bilelim sen biliyorsan yaz benmde kaslar çok seyrek dökülüyor şimdiden teşekkürler

X