Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benim de kaşlarım seyrek ve açık renk saç boyasıyla boyadım daha çok döktü fındık yağı kullandım biraz iyi geldi
...acaba bu servi kozalağı ve çam tomurcuğunu aktarda bulabilirmiyizki bide bunları deneyim bakalım ..
şeytan diyo jiletle kazı bıktım bu kaşsızlıktan ya...Kötü Kazen

Son düzenleme:
sarmısak surerseniz mutlaka aynı yone dogru surun ben rastgele surdum kasım cıksın derken biraz kasımı doktum :)

bende yaşıorum aynı sorunu çok deil ama sol kaşımda badem yağı sürüorum her gece yatmadan önce ve gün içinde de aklıma geldiğinde faydaıs oluo zaten eskiden de bilirim bi arkaaşımda kirpiklerine sürerdi uzasınlar die.kaşta işe yarıo ben uyguluorum 10 gün falan oldu başlayalı fark edilir derecede düzeldi ebnce onu deneyin

bende permatikle kazıyorum arık cıkmayan yerlerden bıle cıkıyo ama cok emek lazım kazıdıgım ıcınde sac seklımı degıstırdım kaslarımı kapayacak modeller yapıyorum kas kalemıyle cızıyorum ama cok emek lazım

bence sakın permatikle kazımayın, çünkü yapan tanıdıklarım var, hiç hoş sonuçları olmadı. ama bence badem yağı ve hint yağını karıştırıp sürmek en iyisi, kirpikler içinde ama göze kaçınca müthiş acıyor. dikkatli olmak gerek. bir de piyasada kaşlar için özel üretilmiş ürünler var. kaşının renginin tonuna uygun da bulabilirsin, çeşitleri var yani.

kaslarinizin dolgunlasmasini istiyorsaniz kuaföre gidin onlarin 2 haftalik kas boyalari cok düzeltiyo,benim teyze kizinin cok feciydi resmen kas kalmamisti sanki tras etmis gibi...kuaföre danisti boyuyayim düzelir dedi,biz yapma daha kötü olur dedik ama denedi sonucta... ,simdi sürekli kuaförde 2 haftalik boyatiyo ve kaslari muhtesem oldu inanamadik vallah bukadar ise yaricagini tahmin etmedik,simdi kaslari hem dolgunlasti hem uzadi hemde rengi koyulasti ..boyanin özelligi tabi icindeki özel yaglarmis !!! sizde isterseniz deneyin bende denicemk...:)

hanımlar eczanelerden reçetesiz alabileceğiniz bi merhem var tiramisin diye okunuyor ama tam adını bilemedim şimdi, eczacılar bilir. gece yatarken nerde kıl çıkmasını istiyorsanız o bölgeye ince bi tabaka halinde sürün kıl çıkartıyormuş. bi deneyin isterseniz. fiyatı da 3-4 ytl civarında olsa gerek......

karakız22 benım kaslarım düsük biraz kaldırmak ıcın ustlere jılet sürüyorum biraz ince ince cıktı bende senın dedıgını denesem olurmu acaba kıl olmayan yerdende cıkartırmı

arkadaşlar bence kesinlikle sarmısak deneyin çok işe yarıyor ilk 5 dakika kokuyor sonra koklasan bile kokmuyor sadece ıslanınca kokuyor:) ben ilk önce sarımsağı ortadan ayırıyorum onu kaşıma iyice bastırrarak sürüyorum kızarınca birde sarmısağı dövüp kızaran yerlere sürüyorum iyice içine giriyor inş işinize yarar

Sarmısahhhhhhhhhhhhhh tek geçerim... Ayrıca badem yağı diğer susam yağı, hint yağından daha etkili sölim...hihoyyyt:lepi:

ben jiletle kazıdım valla.. mis gibi oldu.. hemde bi kaç günde:emir_bebek:

yapışkan'daki konus baslıgına yazdım ama kimse pek ilgilenmedi galiba:icecream:
olsun ben yine anlatim kaslarım inceydi benim alına alına seyreklesti inceldi.. bende kaşlarımın cevresini komple jiletledim bi kac günde hemen cıkıverdi sert koyu renkte.. bi hafta evde kapalı kalmaya cesaret etsem hepsini kazıcam kaslarımın ama zor..

ya ben de kaşlarmı kazıdıııım.zaten kahküllerm war.ewden de çıkmıyorm.her sabah da çiziyorm.ama 1aya kadar okul başlycak. nezamn we nekdr zamnda çıkar????

sarım sak badem yagı dene eger kullanmam uzun iş diyorsan kalem kullan kalemle belirginlestirebilirsin kaş kalemleride var öyle hemen bi dokunmaya cıkmayanlardan kendinize cici bakın bayanlar:teytey::enbuyukkk:a.s.

X