Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar sarımsagı falan bırakın iğrenç kokuyo bende denemiştim ama en güzeli susam yagı isterseniz internetten bakın susam yagının faydalarına çünkü bende kullanıyorum faydasını gördüm tavsiye edrim memnunum :):)

kızlar kafayı yiycem ya cidden kaşı doğuştan gür ve şeklli olanlara okdr özeniyormki
brakn şekli gür olsalar yeter ben şeklini veririm..
ama benm kaşlarımın arası bomboş,
geçen sene badem yagı sürmştm etki etmemşti sdce koyulaştı biraz rengi
busene okul kapandı sarmsak sürmeye başladm aradada hint yagı,kaşımın baş kısımları yoktu oralar doldu biraz yine seyrek ama bomboş deil ,sonlar çok garip abuk sabuk yerlerden kaşlar çıkıyor alsam alıncak kaş yok
şuan kaşlarm okdr garipki kıllar uzun ama elimi atsam dökülüyor ve inanın okdr üzülüyormki napsam bilemiyorm
bana yardm edin lütfen

ArkadaŞlar ben bu yaĞları Çok Önerıyorum Özellıkle hınt ve tatlı badem yaĞını yatmadan Önce kullanılmıŞ rımel fırÇasıyla sÜrÜyorum. Hem taramıŞ hem yaĞı sÜrmÜŞ oluyorum kullanılmıŞ rımel kutusuna koyabılırsınız yaĞı.

arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis

arkadaşım kesinlikle sarımsak yağı sür öle çok pis bi kokusuda yok ayrıca dayanabilirsin yani ben 1 aydır kullanıyorum kaşlarım çok dökülmüştü iyide geldi...ama susam yağıda sürebilirsin yada karıştırabilirsin onları kokusunu alır belki biraz...

bende bir buçuk hafta oluyor sanırım kalınlaştırmaya çalışıyorum.. her gece yatmadan sarımsak sürüyorum ova ova.. ben şöyle bi 3 sıra daha uzatsam yetecek ama dolu dolu ve sonlara doğru kavisli istiyorum.. orjinal kaşlarımın yapısı çok güzeldi ama işte ala ala.. bi de ben aldırıyorum uzatıp çok güzel oluyo diyorum bi daha dokunmıcam hep böyle gitsin diyorum ama ay şurdan ay bunu çekeyim ay kuaföre gidemem şimdilerle bi bakıyorum gene bozulmuşlar.. ama bu sefer yeminliyim :KK70: çünkü bikaç ay sonra nişanım olucak güzel dikkat çekici kaşlarım olsun istiyorum daha neler yapılabilir bu kalınlaştırmayla ilgili olarak??

benim size başka bir önerim var arkadaşlar.benimde kaşlarım yok derecedeydi.kuaförün tavsiyesiyle aktardan rastık aldım.kaşlarımı aldım önce tabı hapsını degıl sonra aktardan aldığım rastkı sürdüm önce biraz yanıyor aldıgın yerler.bende işe yaradı yani aldıgım yerlerden kaşlarım cogaldı.yada tam uzattım bana mı öle geldı bılmıyorum ama suanki durumları eskısınden iyi diyebılrım.

kızlar ben şu an kaş kontürü yaptırdıgımdan bunların hiçbirini süremem,yaralarım gecene kadar.ancak bu arada bir kavanoza sarımsak soydum10 diş falan,üstünede hakiki zeytinyagı döktüm.bekletiyorum şimdilik önümüzdeki hafta sürücem her gece bakalım.benim mesela başlangıc yeri gayet gür ama uca dogru gittikçe seyrek,sadece ucuna sürücem bu yüzden.evet kontür yaptırdım ama şimdiki amacım kontürün üstünde kıllar görmekkkkk.bir dahada bu acıyı çekmemek

bende kuafore gıdıyorum yok olan kaslarım daha bır kayboluyor bır yontem uyguluyorum suan etkısı olursa gun gun yazıcam kızlar ılk once modelı nasıl olucaksa sıyah kalemımle czıyorum sonra gerıde kalanlarını alıyorum yatarken badem yagı ve arada bır sarımsak uyguluycam bırde susam yagı almayı dusnuyorum

badem yağı düzenli kullanılınca etkili oluyor ama istediginiz gibi oluncaya kadar hafifce boyayın derim boya olduğu cok belli olmasın bastırmazsanız doğal durur. aynı sorun bendede var badem yağı sürmeye üseniyorum hergün boyamak daha kolay geliyor :)

evet badem yağı çok işe yarıyor anneminde kaşları seyrekti iyi geliyor yani bu yöntemide dene derim ben

kozmetikçilerde kaş-kirpik bakım yağı satılıyor.Sürmesi çok kolay,içinde badem yağı da dahil bir çok yağ var.
benim kaşlarımı uzattı,gürleştirmedi henüz,kaşlarımın seyrek olmasından da kaynaklanabilir.
ama kirpikleri felaket derecede uzatıyor :KK70: kaydirigubbakcemile2

kozmetikçilerde kaş-kirpik bakım yağı satılıyor.Sürmesi çok kolay,içinde badem yağı da dahil bir çok yağ var.
benim kaşlarımı uzattı,gürleştirmedi henüz,kaşlarımın seyrek olmasından da kaynaklanabilir.
ama kirpikleri felaket derecede uzatıyor :KK70: kaydirigubbakcemile2

oriflame de kaş şekillendirici jel var kullanın farkı görün

X