Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bence seyrek kaşı kullanması çok daha avantajlı. gür kaş bazen kötü olabiliyor. saç rengini falan değiştirdiğinde seyrek kaşlar daha kolay uyum sağlatabiliyorsun. seyrek kalsın kalem kullan derim ben :KK54:

bence seyrek kaşı kullanması çok daha avantajlı. gür kaş bazen kötü olabiliyor. saç rengini falan değiştirdiğinde seyrek kaşlar daha kolay uyum sağlatabiliyorsun. seyrek kalsın kalem kullan derim ben :KK54:

Olur mu canım ya sık kaşın durmasi ayrı seyregin ayrı:) ben sacimi boyatmayi da dusunmuyorum mesela:) sadece kaslarim sık olsun istiyorummmmm:)

Bende sürekli tekli kaşlarımı keserim, melisa ,fındık ,badem ,susam, zeytinyağı... rastgele birini sürerim.
kesince ve yağ bakımı yapınca daha kolay uzuyor, çoğalıyor.:KK17:

Hadi ya:) o da güzel bi yöntemmiss

Küçüklükten beri kaşlarım alınıyordu, bıraktım fakat çıkmadı, bir ara hergün sarımsak sürerdim, ama dayanılmıyor kokusuna.
Bende evde bi işe yaramayan melisa yağını sürüyorum.
Beren saat vs. o tarz kaşları seviyorum zaten :KK55:

menekşe yağı deneyen varmı kızlar..bide susam yağı iyiymiş ...ama kullanmadım ..bende seyrek kaşlardan çok çekiyorum..

tuıanam bende var o dedıgın krem terramycin dıyemı yazılıyo
ama onun kas cıkartacagına pek ınanamıyorum
hıc deneyen olmusmu

evet, ben denedim. TERRAMYCİN(Deri Merhemi) kaş küsmesinde faydalı oluyor ama benimkini bir zaman çıkarttılar sonra durdu. rinit allerjim olduğundan kaşlarım dökülüyormuş. şimdi gürleştirmem lazım, seyrek çıkıyor. doktora da gittim verdiği merhem bir şe yaramadım. rinitim iyileşiyor ama kaşlar döküldü.

evet, ben denedim. TERRAMYCİN(Deri Merhemi) kaş küsmesinde faydalı oluyor ama benimkini bir zaman çıkarttılar sonra durdu. rinit allerjim olduğundan kaşlarım dökülüyormuş. şimdi gürleştirmem lazım, seyrek çıkıyor. doktora da gittim verdiği merhem bir şe yaramadım. rinitim iyileşiyor ama kaşlar döküldü.

bu arada TERRAMYCİN(Deri Merhemi- göz merhemi) küçük tüpleri 1 liraya alınabilir. o da sizi bayağı idare eder.

bephanten vucutta tuylenme yapıyor dıyorlar ...acaba bephanten sursem seyrek yerlere işe yararmı.
deneyen varmı kızlar?

ben bu akşam kaşıma ve kpriklerime badem yagı surdum...badem yagını deneyen arkadaslar ne kadar sürede sonuç aldınız ve nasıl kullandınız ardımcı olursanız sevınırım...

5 gundur aksam makyajımı yıkadıktan sonra kaslarıma kulak cubuguyla susam yagı suruyorum..
yatarkende bephanten kremle masaj yapıp yapıtıyorum..
yıllardır incecik alınan kaslarımı 1 senedir kalınlastırmaya calısıyorum istedigim kıvama geldi fakat seyrek yerler var.
az once aynada farkettım, kaslarımın seyrek olan kısımlarında ıncecık tuy cıkmıs 2 kasımdada birer kök cıkmıs cok mutlu oldum :)
uzun vadede umarım cok daha fazla faydası olur...

Kızlar önerileriniz için hepinize teşekkürler.. Maalesef benim de kaşlarımda seyrelme var, burada okuduklarımda ağırlık badem yağı ve sarımsak üzerine, en kısa sürede denemeye başlayacağım..

:KK5: kızlar yardım istiorm acilen.. 17 gün önce 2.kez kaşlarımı aldırdm aldırmaz olaydm :KK5: .. Sağ kaşımda küsen bi yer var :KK5: .. 1 kaç tane tüy çıktı kaşımda ama o kısımda boşluk oluştu.. Tekrar kendiliğnden çıkar mı acaba.. çıkmazsa çıkarmak için ne yapmalıyım :KK5: ..

ya ben gürleşsin diye kaşlarımı jiletledim birazcık çıkmışlardı ve ben 4-5 gundur sarımsak sürdüm kaşlarıma ama bugun farkettımkı olanlarda dökülüyor hatta kurularken bile döküldü bikaç tane. kimseye böyle bişey oldumu ? nolur yardım edin bana:18::18:
sizce geri çıkarmı o dökülenler?:KK43:

Hakiki zeytinyağı deneyin ben geçen sene yaz boyunca güneş kremi yerine bunu kullanmıştım gerçi o güneş yağlarının mis gibi kokusu yoktu bu formülümde ama yaz boyu yüzüme sürdüğüm zeytin yağı kaşlarımı gürleştirip çoğaltmıştı benimde çok seyrekti.

benim de çok seyrek ve açık renkli badem yağı dediler

bu arada TERRAMYCİN(Deri Merhemi- göz merhemi) küçük tüpleri 1 liraya alınabilir. o da sizi bayağı idare eder.

ben de 1 ay boyunca hiç almadım kaşlarımı ama aralar dolmadı yine de sonunda toplatmaya gittim kuaföre. bana da terramycin göz merhemiöenerdi ama henüz alıp denemedim. denemekten zarar geleceğini sanmıorum hücre yenileyici etkisi var muhtemelen fayda ediyorsa o yüzden ediyordur.

X