Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sarxixxsxxixn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
38
1
arkadaşlar kaşlarım seyrek sık olması için ne önerirsiniz sarmısak sür dediler ama çok kötü kokuyor başka ne yapabilirimfisfisfisfisfisfis

Hakiki zeytinyağı deneyin ben geçen sene yaz boyunca güneş kremi yerine bunu kullanmıştım gerçi o güneş yağlarının mis gibi kokusu yoktu bu formülümde ama yaz boyu yüzüme sürdüğüm zeytin yağı kaşlarımı gürleştirip çoğaltmıştı benimde çok seyrekti.

kuaförden aldığım bir tarif daha önce denedik.kokma olayına bir çözüm yok.gece yatmadan sürmeniz sizin için bir kolaylık olabilir.

1 kutu bepantene iğne(şimdi üretimde değil ama ona benzer ilaç bulabilirisiniz)4-5 ytl
4-5 diş sarımsak
has zeytinyağı
macun kıvamına gelecek şekilde ayarlayıp eski bir ilaç kutusuna koyup buzdolabında saklayın.akşamkları bir parça pamuk yardımıyla kaşlarınıza yedirin.saça da kullanabilirsiniz.
not:kızkardeşim daha önce denedi.kaşlarına yarım kaş modeli vermişti.kaşlar küsmüş uzun süre hiç çıkmamıştı.bu karışımı bitene kadar kullandı.kutunun yarısı bitmeden sonuç almış olursunuz.

canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer

canim benim onerim seni biraz zorlar ama calismayan bi bayansan
derim ki sana kaslarini tamamen
permatikle kazi ve disari cikacagin zaman kas kalemiyle istedigin sekil kas ciz
benim tanidigim birinin bu sayede cook guzel sik ve kapkara kaslara sahip oldu
bu benim onerim
denemesi bedava
sevgileeeer

ya çalışanlar ne yapsın:1no2:benneyaptımki

Ben de 1 aydır hint yağıve badem yağını karıştırıp sürüyorum her gece, hiçbi etkisi olmadı...

kızlar benim kaşımın biri seyrek ama hafif bir bölümü ,sarımsak kullanıyorum biraz sıklaştı ama seyrek olan taraf diğerlerine göre daha soluk rengi ne yapabilirim acaba?

Hint yağına katılıyorum saçlarıma uygulamıştım kuaförüm bile şaşırdı. Ben kaşlarımın seğrekliğinde çözümü kalıcı makyajda buldum. Çok rahatım, doğal ve mükemmel oldu..

hint yağı ve tatlı badem yağını karıştırıp 1 ay boyunca düzenli olarak kaşlarına sürmelisin. ben denedim ve faydasını gördüm. tavsiye ederim a.s

badem yağı tavsiye etmişlerdi bana ama ben yağlı şeyleri süremem pek vıcık vıcık.denemedim ama işe yarıyor diye duydum...

badem yağını dene canım hint yağıyla da karıştırıp sürebilirsin hemide miss gibi kokuyo bence

ya arkadaşlar badem yagını denedim ama bir sonuç alamadım gerçekten dökülme nedenlerinden biride günlük kullandıgımız nemlendiricileri kaşlarada sürmemiz ona dikkat edin

X