Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yaa benmde kaslar nasl gürdü şimdi hem azaldı hem küstü ya sepseyrek kaldı o bas kısımlar önceden cok gürdü yaa of bi kac gündür badem yagı dürüom bakalım ne oacak asagıdaki resimde görebilirsiniz ahh ahh

Eklentiler

• $Picture0008.jpg
    $Picture0008.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 241
Son düzenleyen: Moderatör:
yaa benmde kaslar nasl gürdü şimdi hem azaldı hem küstü ya sepseyrek kaldı o bas kısımlar önceden cok gürdü yaa of bi kac gündür badem yagı dürüom bakalım ne oacak asagıdaki resimde görebilirsiniz ahh ahh

canım üzüldüm .gerçekten biraz kötü gözüküyo.benim kaşlarım ve gözlerimi herkes çok güzel bulur.övünmek gibi olmasın,ama ilk tanıştığım kişi hep şunu der,'kaş göz ,gerisi söz.'ama 10 gün önce bi arkadaşımın kaşını aldırdığımız kuaför ille gel sanada rütuş yapalım dedi.hay rutuşuna :roflol:incecik yaptı.nasıl üzüldüm.çok araştırdım ve şunları bulup denedimCADIARZU
1)akşam yatmadan 1 saat önce sarımsağı 2 ye bölüp,birini sağ birini sol kaşıma sürdüm.
2]yatacağım esnada ise ,sarımsağı silip yıkadım.eşit miktarda karıştırdığım tatlı badem yağı+hint yağını sürdüm.yattım.

sarımsak :kaşı gürleştiriyo
badam yağı:kaşı gürleştiriyıo ve koyulaşmasını sağlıyo ki ben zaten kara kaşlıyım.
hint yağı:kaşları uzatıyo.ama kesinlikle bu yağları gözüne kaçırma ,çok tehlikeli.
şimdi eski güzel kaşlarım çıktı yeniden.kilo olunca bende kaşıma gözüme güveneyim demi ya ..sositososito

evet canm ya benmde kaslarım güzeldi ama işte stresten falan döküldü birde dders calısırken farkında olmadan kaslarımı oynuomusum bi gün yag sürdüm badem yagı ders calısırken baktım elim sürekli orda haaa dedim bi sebebide bu artık elimi hiç kaslarıma götürmüyorum ama bu sarımsagı bi deneyeyim bende yaa ben 1 haftadır falan badem yagı sürüodum birde alınması ile ilgli bu sorun benm kaslarımı alan kız mahvetti yaa küstü canmlarım benm yaa off cok çirkin oldular birazda kötü deil cok kötüler inş düzeirler senin ne kadar sürede düzeldi ben bi kasçı buldum asama asama düzeltecezdedi oraları almadan düeltecezz dedi inş düzelir ya kuzunimin ööle ööle asama asma düzeldi bakalım inş tatlım

1,5 aydir her aksam sarimsak surup yatiyorum. badem yagi da kullaniyorum. ayrica jiletledim de..
jiletledigim yerlerde sanki daha koyu ve guclu ciktilar gibi, ama kisalar, pek belli olmuyorlar hala. sanirim ben jiletlemenin pesini birakmayacagim :KK70:
sarimsak ve badem yagi da uzatti kaslari ama cogalttigini pek soylemeyecegim.
baska fikri olan var mi bu kas cikarma konusunda?
jiletleyip de bayagi degisiklik yapabilen var mi?

kızlar size acil bişi sorcam bu ara bende kaş çoğaltmayla kafayı bozdum da=) soracağım şudur ki aktar bana tatlı badem yağı verdi yani normalden farklı bi etki gösterrmi acaba...yada bi faydası olurmu bununda boş yere kürek çekmek istemiyorum..teşekkürler şimdiden

bende buradakı tavsıyeler uzerıne tatlı banden yagı kullanmaya basladım bugun ınsallah bı faydasını gorurum denemedıgım sey kalmadı sarımsak falan ama yıne kalınlasmadı yapısı ınce herhalde ondan olmuyo :KK43:

2 haftadır tatlı badem yağı kullanıyorum daha etkisini görmedim bence hikaye

seyrek kaşlar için uygulanan yöntemler,
1-sarımsak sürmek
2-tatlı badem yağı sürmek
3-sarımsak yağı sürmek
4-fındık yağı sürmek veya fındığı tavada biraz kavurup kaşlara sürmek
5-hint yağı

* en etkilisinin sarımsağı ortadan ikiye 'elimizle' bölüp kaşlara sürmek olduğunu söylüyorlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
çabanıza rağmen olmuyorsa , yağlardan istediğiniz sonucu alamıyorsanız bırakın bide kaşlarınızdan olmayın. alın bi kaş kalemi sürün

burada okuduğum tüm benzer konulardan anladığım kadarıyla..ne yağı olursa olsun...herhangi bir yağ tüyleri dolayısıyla kaşları da besliyor..demekki hangi yağ olursa farketmiyor gibime geldi..
hatta nemlendirici kremler bile yağ içerdikleri için onlar da aynı işi görüyormuş...özellikle nivea krem diyenler var...
bir de sarımsak diyenler var...

kısacası seçeneklerimiz şunlar galiba..
1- yağ
2- krem
3- sarımsak

Hakiki zeytinyağı deneyin ben geçen sene yaz boyunca güneş kremi yerine bunu kullanmıştım gerçi o güneş yağlarının mis gibi kokusu yoktu bu formülümde ama yaz boyu yüzüme sürdüğüm zeytin yağı kaşlarımı gürleştirip çoğaltmıştı benimde çok seyrekti.

cnm ne kadar beklettin kaslarında zeytinyağını benimde kaslarım seyrek:KK43:

Bir kac once kaslarimi cok ince almistim inanilmaz sekilde kotu duruyolardi okudum arastirdim nasil cabuk uzar diye zeytin yagini denedim bayagi uzadilar ve dolgunlastilar ama bence badem yagini dene bi kac gece

merhaba kızlar bneim kaşlarımda çok seyrek 3 gündür bitakım yağlar deniyorum.en son yılan yağı aldım saç çıkartma etkisi olduğuna göre kaşlarıda uzatır die düşünüyorum.ama kullandığım diğer yağlar:çörekotu.bademyağı.sarımsak hergün sürüyorum kaşlarıma.gelişme olursa yazarımCADIARZU

kızlar size acil bişi sorcam bu ara bende kaş çoğaltmayla kafayı bozdum da=) soracağım şudur ki aktar bana tatlı badem yağı verdi yani normalden farklı bi etki gösterrmi acaba...yada bi faydası olurmu bununda boş yere kürek çekmek istemiyorum..teşekkürler şimdiden

merhaba canım yılan yağını dene bende deniyorum.iyiolduğunu sölediler.saç çıkarıyorumuş genetik kel oplmayanlar için. herhalde kaşıda uzatırdelikafadulden

- Vaseline
- krem
- Sarimsak

Vallah millet hangisi uzatiyor bilmiyorum ama kac gundur bu 3 seyi kullaniyorum
kaslarim bir gunde uzuyor, inanin inanmayin deneyin goreceksiniz

ya bir tek bendemi etki etmiyor bu yöntmler=( badem yağı sarımsak..bir türlü uzatamadm tohaf

yaa kaşlarımı kazıdım. bugün tam 14. gün bitti. tatile gtcem ama eski kaşlar bile çıkmadı mafoldumben. napcam yardm edin, sarmsak süryrm, badem yağı felan ne aklıma eserse yani.ama yok uzamıolar. nasl denze grerm bu kaşlarla. çiziyorm ama denzde silinr napcam acele yardm lütfeeeeeeennn:Saruboceq:

X