Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benim kaslarim cok kotuydu, sonra uzatiyim dedim, simdii cok guzeller ama dokuluyorlar, model gidiyor. Aglayacam, ben once hint yagi kullandim, sanki yardim etmedi, sonra susam yaga gectim, sanki o fayda etti. Dokulmesi durdu. Dun solaryume gittim, ehh dogal olarak vucud kuruyor, eh ondan sonra gene dokuldu, dokulmesini engellemek isteyen kaslarini yagla nemlendirsin,
birde cok uzayan kas dokuluyor, buna da care yok

çam telebentini denediniz mi hiç.çam telebenti kaşlara pamuk yardımıyla sürüldüğünde dökmeyi engelliyor hatta dökülenin yerine de yenisini çıkarıyor.kaş alanlar kaşlarını aldıktan sonra sürsünler azcık sızlama oluyor ama geçiyor sonra .çam telebenti dökülen saçlarada iyi geliyor bilginize

kizlar bu aksamdan itibaren kaslarimi kalinlastirip dolgunlastirmak icin bademyagi kürü yapacagim... daha önce yapmisdim ise yaramisdi aksam yatmadan ve sabah kalkinca sürüyorum... ama öyle akacak seklinde degil...

sizlere nasil uzadigini görmek icin bugün resim cekindim onu ekleyecegim... fark daha iyi görünür :KK70:

cimg2709fv7.jpg

w800.png

Merhaba arkadaşlar..
Benim kaşlarım oldukça dolgun ve siyahtı. fakat zaman içerisinde kaşlarımla fazla uğraşmalarım ve oldukça çok inceltmem sonucunda henüz 24 yaşında olmama rağmen sanırım kaşlarımı küstürdüm ve kalınlaştırmak istesemde uzamıyolar. artı inanılmaz döküldüler. yine siyahlar ve kalın telliler fakat inanılmaz seyrekler.
Bu yüzden uzun ve derin araştırmalarım sonucunda internetten 3 tane yağın karışımı ile kaşların dolgunlaşacağını, hatta ve hatta kiprik diplerine sürdüğümüz takdirde kipriklerin dahi sıklaşıp uzayacağını öğrendim. 3 günden beri bu kürü uyguluyorum. zaman içerisinde nasıl sonuçlar verdiğini sizlerle paylaşacağım. bu özel formül için gerekli olan yağları yazıyorum..

-Tatlı badem yağı
-Hint yağı
-Susam yağı...

Genellikle hint ve tatlı badem yağını okuyordum fakat susam yağını hiç duymamıştım. bu yağları teker teker araştırıp faydalarına bakınca, kiprik ve kaşlar için faydalı olduklarını da öğrendim.

Nasıl kullanacağız?
Ben kapağı olan küçük bi plastik kutunun içine, 1'er tatlı kaşığı bu 3 yağdan koyup karıştırdım. Kulak temizleyici ile akşam 6'dan sonra, yani yatsı namazımı kılınca kaşlarıma sürüyorum. Fakat öyle şapır şupur değil, bir kere hafiften içine daldırıp çıkarmanız yetecektir, iyiceme dibine kadar da daldırmanıza gerek yok. Onun haricinde, yumuşak fırçalı bi diş fırçası ile de bu yağları sürdükten sonra kaşlarımı tarıyorum. (Şöyle hatırlayın. Saçlarımızın gürleşmesi ve dökülmemesi için taramamızın bi masaj şekli olduğunu söyler hep saç bakım uzmanları. Bende bu şekilde düşünüp, netice de kıl olan kaşlarımızında, saçlarımız gibi olduğunu ve taramamızın faydalı olacağını düşünüyorum.)
Gece yatarken sebamed sabunum ile yıkıyorum. Sebamed sabun ciltteki yağları yani ph'ları düzenleyici bir etkiye sahiptir. Cildiniz içinde tavsiye ederim. Sonra üst ve alt kipriklerimin diplerine, gözüme kaçmayacak şekilde son derece dikkatli sürüp yatıyorum. sabah uyandığımda yeniden yıkıyorum.
Bugün tam 3.günüm. Kaşlarımı zaten uzamaları için bırakmıştım fakat çok bağımsız çıkıyolardı, çok uzak yerlerden. Şimdi ise kaşlarımın arasında da çıkmaya başladıklarını hissediyorum. Aynı zamanda kaşlarımın başlangıç yerleri, kaşlarım simsiyah olmasına rağmen çok daha fazla seyrek hatta yok gibilerdi. Oralarında 3. gün olmasına rağmen biraz daha hareketlendiler gibime geliyor. Zaman ilerledikçe sizlerle paylaşacağım.
Kaşlar ve ikinci olarakta kiprikler bir insanın suratı için gerçekten çok önemliler.. Rabbimiz şifamızı verir inşallah...
İyi günler dilerim..

çam telebentini denediniz mi hiç.çam telebenti kaşlara pamuk yardımıyla sürüldüğünde dökmeyi engelliyor hatta dökülenin yerine de yenisini çıkarıyor.kaş alanlar kaşlarını aldıktan sonra sürsünler azcık sızlama oluyor ama geçiyor sonra .çam telebenti dökülen saçlarada iyi geliyor bilginize

Merhaba
ben hollanda da oturuyorum, cam telebentini ne oluyor, resmi varmi ya da ingilizcesi ne.
malesef orda olan burda olmuyor ya da ismi varkli diye bulamiyorum
gercek nerdeyse yikanmaktan cekiniyorum yikaninca dokulur diyee
ya da kafayi taktim diyee oyle geliyor ama kaslarim simdi cok guzel
kendimi uzun zaman boyle guzel hissetmedim, simdi de dokuluyor cok sinirimi bozuyor

kizlar bu aksamdan itibaren kaslarimi kalinlastirip dolgunlastirmak icin bademyagi kürü yapacagim... daha önce yapmisdim ise yaramisdi aksam yatmadan ve sabah kalkinca sürüyorum... ama öyle akacak seklinde degil...

sizlere nasil uzadigini görmek icin bugün resim cekindim onu ekleyecegim... fark daha iyi görünür :KK70:

cimg2709fv7.jpg

w800.png

canım yine senin kaşlar gür maşallah, benimkiler o kadar seyrek ki :KK43: Bak benim yazdığım formülle de deneyebilirsin. benim anlamadığım şey şu ; kaşlarının yukarısında inceden inceden çıkmaya başlamış, onlarla normal kaşını mı birleştirmek istiyosun? badem de, benim yazdığım gibi tatlı badem mi?
İnşallah en yakın zamanda istediğimiz şekle girer kaşlarımız...hihoyyyt

canım yine senin kaşlar gür maşallah, benimkiler o kadar seyrek ki :KK43: Bak benim yazdığım formülle de deneyebilirsin. benim anlamadığım şey şu ; kaşlarının yukarısında inceden inceden çıkmaya başlamış, onlarla normal kaşını mı birleştirmek istiyosun? badem de, benim yazdığım gibi tatlı badem mi?
İnşallah en yakın zamanda istediğimiz şekle girer kaşlarımız...hihoyyyt

canim bu daha benim kaslarin seyrek hali... ah ah eskiden gencligimde dahada gürdü :S

evet canim inceden inceye cikan yerden uzatmak istiyorum cikartmak istiyorum... ins. uzar ya.. birazdan gene sürecem :KK70: evet tatli badem yagi :KK70:

merhabalar ben burda henüz yeniyimm sizden fikir almak istiyorum 18 yaşındayım ve kaşlarım çok seyrek ve açık renk badem yağı kullandım ama bi faydasını göremedim tavsiyesi olan varmı ilginiz için şimdiden teşekkürler

Vallah hicbirsey dokulen kaslara yardim etmiyor, ben sinirlendim dokunamadigim kaslara bir dokundum, bursuru killar geldi elime, acayip sinirimi bozdu, usrasmak kafa takma istemiyorum
arkadaslar taktin diyorlar, ben de hemen dokulmesinden sonra vasalin surdum, kan dolasimi hizlansin diyee, ama birseyin de varkina vardim,

kaslarima yag surerken, akiyorlardi. simdi kac gun dikkati mi cekti, kipriklerim dokulmuyor, hic dokulmuyor, ama bu kaslarimda aynii seyi vermedi

Merhaba arkadaşlar..
Benim kaşlarım oldukça dolgun ve siyahtı. fakat zaman içerisinde kaşlarımla fazla uğraşmalarım ve oldukça çok inceltmem sonucunda henüz 24 yaşında olmama rağmen sanırım kaşlarımı küstürdüm ve kalınlaştırmak istesemde uzamıyolar. artı inanılmaz döküldüler. yine siyahlar ve kalın telliler fakat inanılmaz seyrekler.
Bu yüzden uzun ve derin araştırmalarım sonucunda internetten 3 tane yağın karışımı ile kaşların dolgunlaşacağını, hatta ve hatta kiprik diplerine sürdüğümüz takdirde kipriklerin dahi sıklaşıp uzayacağını öğrendim. 3 günden beri bu kürü uyguluyorum. zaman içerisinde nasıl sonuçlar verdiğini sizlerle paylaşacağım. bu özel formül için gerekli olan yağları yazıyorum..

-Tatlı badem yağı
-Hint yağı
-Susam yağı...

Genellikle hint ve tatlı badem yağını okuyordum fakat susam yağını hiç duymamıştım. bu yağları teker teker araştırıp faydalarına bakınca, kiprik ve kaşlar için faydalı olduklarını da öğrendim.

Nasıl kullanacağız?
Ben kapağı olan küçük bi plastik kutunun içine, 1'er tatlı kaşığı bu 3 yağdan koyup karıştırdım. Kulak temizleyici ile akşam 6'dan sonra, yani yatsı namazımı kılınca kaşlarıma sürüyorum. Fakat öyle şapır şupur değil, bir kere hafiften içine daldırıp çıkarmanız yetecektir, iyiceme dibine kadar da daldırmanıza gerek yok. Onun haricinde, yumuşak fırçalı bi diş fırçası ile de bu yağları sürdükten sonra kaşlarımı tarıyorum. (Şöyle hatırlayın. Saçlarımızın gürleşmesi ve dökülmemesi için taramamızın bi masaj şekli olduğunu söyler hep saç bakım uzmanları. Bende bu şekilde düşünüp, netice de kıl olan kaşlarımızında, saçlarımız gibi olduğunu ve taramamızın faydalı olacağını düşünüyorum.)
Gece yatarken sebamed sabunum ile yıkıyorum. Sebamed sabun ciltteki yağları yani ph'ları düzenleyici bir etkiye sahiptir. Cildiniz içinde tavsiye ederim. Sonra üst ve alt kipriklerimin diplerine, gözüme kaçmayacak şekilde son derece dikkatli sürüp yatıyorum. sabah uyandığımda yeniden yıkıyorum.
Bugün tam 3.günüm. Kaşlarımı zaten uzamaları için bırakmıştım fakat çok bağımsız çıkıyolardı, çok uzak yerlerden. Şimdi ise kaşlarımın arasında da çıkmaya başladıklarını hissediyorum. Aynı zamanda kaşlarımın başlangıç yerleri, kaşlarım simsiyah olmasına rağmen çok daha fazla seyrek hatta yok gibilerdi. Oralarında 3. gün olmasına rağmen biraz daha hareketlendiler gibime geliyor. Zaman ilerledikçe sizlerle paylaşacağım.
Kaşlar ve ikinci olarakta kiprikler bir insanın suratı için gerçekten çok önemliler.. Rabbimiz şifamızı verir inşallah...
İyi günler dilerim..

Arkadaşım cok tşk ler aynı benim durumumu anlattın benim kaşlarım küstü ve okadar siyahlarki şimdi yanlış alınan baş kısmını kaşlarımın koyuluğu yanında silik duruyor ve kesinlikle kaşlar insanın yüzünü cok değiştiriyor inanırmısınız 1haftadır psikolojimi bile etkiledi resmem kaşım yarım kaldı :KK43: verdiğin tarifi bu akşam uygulamaya başlayacağım

arkadaşlar mesela bnm kaşlarım da çok seyrek ama uzun mesela bn hiç almadm almayı da düşünmüyorm üstünden boyasam çok kötü oluo

meraba arkadaşım bende bikaç ay önce senın gibi buraya konu açmıştım kaşlarım yok diye, ben tarifimi annemden aldım nişanım vardı bitürlü yola girmeyen kaşlarım deli etcekti beni, annem sarımsağı ezdi bi kutuya koydu üstünede hakiki zeytinyağı döktü karıştırdı al bakalım dedi 1 ayda seyrek ve sarı renkte olan kaşlar gürleşti ve koyulaştı çok memnun kaldım. tavsiye ederim:emir_bebek:

ben size bişi söliim arkadaşlar,bi kuaförden öğrendim bildiğimiz kurşun kalemle doldurun seyrek olan yerleri daha doğal duruo ben denedim işe yaradı ahşap kalemlerden :)

selam
ben de kullandim 1 hafta
badem yag ama butun kasimin etrafi kavlamaya basladi, bu tek bende mi yoksa baskalarinda da oldumu

benm kaşlarm hem seyrek hem çok açık renklydi
2 yıldr badem yagı felan kulanıorm ama badem yagını hiç düzenli süremedm malesef
haftada 2 haftada 1 kez falan
ynede etkisini gsterdi dyeblrm kaşlarm koyulaştı ama hala seyrek
aralardaki boşlukları nasıl kapatrm blmyorm
sarımsak sürmeye bşladm umarm işe yarar

Kaslarini kaziyan arkadaslar varmi?var ise nekadar zaman aliyor geri kaslarin cikmasi arti gercekten gurlesiyormu kaslar,bende su aralar cok dusunur oldum kazimayi:1rolleyes::roflol:egerki deyecekse kaziyim diyorum:))))Benimde kalin kaslarim vardi ama oynaya,oynaya incelte,incelte kusturdum uc kisimlari seyrek yahuuuuu:1no2:hint ve bagdem yagi karisimini uzun sure denedim koyulastirdilar ama siklastirmadilarki:mymeka:bir cevap lutfen biliyorum kazirsam cok komik olcak bir sure ama degerse yapicam taktim kafaya...naniknanik:roflol:

X