Çağrı Merkezi Çalışanları

Akbank'ın çağrı merkezi sınav ve ön mülakatını geçtim, ama ne olduysa aramadılar.
Son anda benden vazgeçtiler galiba:)
Yarın da Yapı Kredi'nin sınavına çağrıldım.
Akbank'tan sonra hiç gidesim yok, napıcam bilmiyorum.
Çok moralim bozuk, belki de işsiz olmasam düşünmezdim böyle bir iş.

Akbank'ın çağrı merkezi sınav ve ön mülakatını geçtim, ama ne olduysa aramadılar.
Son anda benden vazgeçtiler galiba:)
Yarın da Yapı Kredi'nin sınavına çağrıldım.
Akbank'tan sonra hiç gidesim yok, napıcam bilmiyorum.
Çok moralim bozuk, belki de işsiz olmasam düşünmezdim böyle bir iş.

Sınavda ne gibi sorular soruyorlar bildiğim kadarıyla en profesyonel olanlar bankaların çağrı merkezinde çalışanlar oluyor başvuruyu nereye yapıyorsun nereden bilgi edindin arkadaşımda çağrı merkezi için başvuru yapacaktı .

Sınavda ne gibi sorular soruyorlar bildiğim kadarıyla en profesyonel olanlar bankaların çağrı merkezinde çalışanlar oluyor başvuruyu nereye yapıyorsun nereden bilgi edindin arkadaşımda çağrı merkezi için başvuru yapacaktı .

Akbank yetkilisi, cv'mi görüp aramıştı. (Kariyer.net ya da secret cv olması lazım)
Yapı Kredi'de de ben bu dediğim site üzerinden başvuru yaptım. Ve zaten Yapı Kredi'nin sınavına gitmedim, erteledim. Sınavı nasıl oluyor bilmiyorum yani.
Akbank'ın ki ise bayağı zordu, bankacılık terimleri vardı, okuduğunu anlama-yorumlama ile ilgili sorular vardı. (kredi kartlarıyla ilgili mesela)

Gerçekten çağrı merkezinde çalışmak sabır işteyen bir iş.O kadar çok yorucuki insanlarla telefonda iletişim kurmak bir şeyi kabul ettirmek bazen imkansız olabiliyor

arkadaslar yabanci dil bilenler ne kadar ücret aliyorlar biliyor musunuz...bana söylenen hep 1500 falan ama sizler 700 anca aliyormussunuz kandiriyorlar mi acaba ya?

arkadaslar yabanci dil bilenler ne kadar ücret aliyorlar biliyor musunuz...bana söylenen hep 1500 falan ama sizler 700 anca aliyormussunuz kandiriyorlar mi acaba ya?

Maaş + ingilizce tazminatı alıyorsunuz. O da -yanlış hatırlamıyorsam- yüksek bir rakamdı.

Son düzenleme:
çağrı merkezinde çalışanlara ultra saygılı ve nezaketliyimdir
İşleri çok zor

Bende yapıkredide çalışıyorum gayet memnunum. zor mu evet cok zor ama işimi seviyorum. hemde outbound olarak calısıyorum :) :KK52::KK52::KK36:

yıllar önce bu başlığa yorum yazmışım aklımdan çıkmış şimdi ilk kez kendi yorumumu okudum okurkende ekrana dakikalarca öylece baktım...
şuan çağrı merkezinde değilim çok şükür, orda çalıştığım zamanlar içinde ne kedar sitem etsemde bir işim olduğu için şükrediyordum ama...
arkadaşlar çağrı merkezi insanı çok yıpratıyor iyi düşünün yapabileceğinize inanıyorsanız çalışın derim şuan bu yorumu yazarken orda çalıştığım anlar aklıma geldi içim buruldu tekrar söylüyorum İYİ DÜŞÜNÜN.

banka çağrı merkezlerinin çoğunda şartlar aynıdır.servis+yol mutlaka vardır , özel sağlık sigortanız olur ,maaşları 1000-1200 arasıdır genelde.outbounda 9-16 çalışırsınız inbound vardiyalıdır çok fazla mesai yaparsınız(hafta içi 2 akşam, bazı bankalarda ayda 2 hafta sonu cumartesi yada pazar.) çoğu bankada mesainin parasını alırsınız.He birde ortamı güzeldir çok iyi arkadaşlar edinirsiniz.Aktiviteleri çoktur partiler düzenlendir performansınız iyi ise hediyeler verilir :)

Amaa maalesef yıpranırsınız arkadaşlar ilk 3 ayda aslında çokta zor değilmiş ne varki oturduğum yerden konuşarak para kazanıyorum dersiniz asıl gerçek 1 yıl sonra dank eder kafanıza kendinizi çağrı merkezinden çıkamayacak gibi görürsünüz ve buna istinaden bankada başka ne bölüm olursa olsun çalışırım yeterki çağrı merkezinden çıkayım diyerek önünüze gelen her açık pozisyona başvurursunuz tek kariyer hedefiniz kulaklık takmamak olur.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir iş arıyorum ve son umut çağrı merkezlerine başvurdum
Bu gün beni ChaseCall A.Ş. dan aradılar müşteri temsilciliği için, nasıldır sizce bilgisi olan varsa anlatabilirse cok memnun olurum..

merhaba arkadaşlar akbank tan mulakat için cagırıldım.. ancak yorumlardan gördüğüm kadaryla cok zor bir işmiş. üniversiteden yeni mezun oldm hiç iş tecrubem yok.. açıkcası mulakata gidip gitmemek konusunda çok kararsız kaldım.. maaşı ne kadardır inbound çalışma şartları nelerdir bana bilgi verebilirseniz çok memnun olurum:KK14:

Merhaba arkadaşlar uzun süredir iş arıyorum ve son umut çağrı merkezlerine başvurdum
Bu gün beni ChaseCall A.Ş. dan aradılar müşteri temsilciliği için, nasıldır sizce bilgisi olan varsa anlatabilirse cok memnun olurum..
sakın sakın uzak dur o firmadan. büyük bi şirket evet ama pislik insanların teki. işe girer girmez eğitime alıyorlar çok iyi herşey ama eğitim bitip de çağrıya girdiğinde gerçekleri görüyorsun. öncelikle sana sözleşme imzalatıyorlar. eğer 90 gün içinde istifa edrsen tazminat ödersin. ben yaptım şimdi ödememek için mücadele ediyorum.maaşı çok az zaten. tek avantajı servisi var. uzak dur ordan.

bende çağrı merkezi çalışanıydım . yüzlerce kişiden azar küfür hakaret duyup ay sonunda 840 tl ye talim ederdm :KK1: orada çalışmak isteyenlere tavsiyem yakanızı bile bulaştrmayn elini veren kolunu alamıyo. günde 20 milyarlık kart satıp ay sonunda asgari ücret alırdk adalet mi bu :KK1:

Arkadaşlar , italyan dilinden yeni mezun oldum.İnternetteki iş ilanlarına bir göz gezdirdim iki ilana başvurdum.bir tanesi Ankarada Assitt çağrı merkezi.Bugun sabah mülakatına girdim ingilizce italyanca yazılı ve sözlü sınav ,zeka testi gibi bir sınav :/, birde yazım yanlışlarını düzeltmem için bir sınav yaptılar sırayla.. Mülakatta bana haftanın 6 günü günde 8.5 saat vardiya saatleri değişken ve maaş olarakta brüt '1900'tl dendi .Yabanci dil primi ve performans primi içinde.. Öğleden sonrada direk aradılar işe kabul edildiniz görüşelim diye , bana 1 gün müddet verin düşünmem için dedim.Fakat burda yazılanları okudum biraz korktum..Size ilk sorum 'brüt fiyat' nedir? yani ben çalıştıgımda bundan cok daha düşügünü mü aylık olarak alacagım yani? eğer direk 1900 vereceklerse deger diye düşünüyorum bazı sıkıntılara cünkü?
Diğer bir sorum yarın ben onlara geri dönüş yapacagım eger karar verebilirsem, hiiç mi tavsiye etmiyorsunuz :26::26::26::26: ???

Kızlar turkcell is gorusmesinden sonra mesaj geldi anket icin 1 saat içinde Aricaklarmis ne anketi yapıyorlar görüşmek olumlu mu sizce?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde kardesim calisiyor ama 3 yildir falan bikti artik kurtulsam baska s bulsam diye bakiyor bir yastan sonra zor diyor.

X