Çağrı Merkezi Çalışanları

Birara çok istemiştim.Çalışan arkadaşlarım hiç tavsiye etmediler. Ama ben kafaya koymuştum.
Kocam çok karşı çıkmıştı. Onunla bile ne kavgalar ettim.
Sınavlarını ve mülakatlarını geçtim. Tam 1 hafta çok düşündüm. İşe başlamadan kendi kararımla işi reddettim. Kocamla hiç görüşememekten korktum.:asigim:

ben bir ara çağrı merkezinde çalışıyordum çok yorrucu geldi yapamadım dayanamadım ayrıldım

bana bu aralar böyle bir teklif geldi..düşünüyorum, lütfen tecrübelerinizi yazın bayanlarrr...

ben biraz rahatıma düşkünüm sanırım kısıtlamalı molalar falan bana çok zor gelmişti

evet çağrı merkezi hep dakikalı ve yorucu ama ben çok yoğun bi yerde çalışmıyorum ve şimdilik bana zevkli geliyor vardiyalı olmasından özellikle bekar arkadaşlara tavsiye edebilirim.

aman arkadaşlar uzak durun!!! bende 3 haftadır çalışıyorum en kısa zamanda ayrılıcam.artık rüyamda hold sürelerini falan görüyorum.her insanın yapacağı bir iş diil.insanlara laf anlatmak çok zor.

Arkadaşlar ben 2 sene çalıştım değişik çağrı merkezlerinde, daha iyisini bulurum diye, ama hepsini aynı!
Bütün çağrı merkezleri çalışanları sömürüyor, hayatım değişti resmen !
Öyle bir yerde çalışmak istiyorsanız, kesinlikle çok sabırlı olmanız lazım, hiçbirşeyi takmamamanız lazım!
Gece vardiyası için açık olmanız lazım!
Yani kısacası en son çalıştığım şirkette aklımı kaybedecektim, gastrit oldum!
Zaten çoğu çağrı merkezi operatörleri gastrittir:)
Çok değişik işler yaptım, ama bu çok stresli bir iş!
Hiç ama hiç tavsiye etmem!
Ha, bir de yükselme şansınız vardır falan diyorlar her yerde! YALAN!
İNANMAYIN! :)

"yağmur yürekli" sana sonuna kadar katılıyorum..bende 4 senedir çalışıyorum ve hala aynı yerdeyim kariyer felan yok.üstelik tansiyon hastası oldum ritm problemi ona keza..şimdi kendime farklı alternatifler yaratmaya çalışıyorum bir an önce kurtumak için.hiç tavsiye etmem gerek ruh ve beden sağlığı için gerekse geleceğiniz için..zaman kaybı,zaten parasıda az

Maasiniz ne kadar IST´deki bir cagri merkezinde? Merakt ettim, sakincasi yoksa tabi!

:nazar:

Son düzenleme:
Bende yaklaşık 3 yıl çağrı merkezinde çalıştım en son cep telf. teknik servisinin çağrı merkezindeydim inanın öyle zorki zor ötesi zor bikere çağrı merkezinde çalışıyorsan kişiliğini kaybediyorsun artık insanları hep haklı görmekten kendi özel yaşantındada aynı şekilde davranıyorsun herkes haklı sen haksızmışsın gibi mirmirmirmir sinirlerin çok kuvettli olması lazım insanlar çok basit telefona bakan insanları kçük görüp ukala bir tavırla ezmeye çalışıyorlar :jeyyar: beni şirketimin hataları yüzünden tehtit edenler biri mahkemeye vericekti şirketi değil ama şirketin yaptığı hatadan dolayı şahsımı bide bu tarz sorunlarda üstlerindeki insanlarda yardımcı olmaz sen hallet bi şekilde tatlıya bağla ama sakin ol sinirlenme derler daha anlatmak isterdim ama o günlerim geldi aklıma yine elim ayağım titredi sinirden :1no2: bu mesleği yapan arkadaşlarada sabır diliyorum kişiliğin gidiyo sağlık gidiyo maaş durumunu sormuşsun canım inanki çekilen çileye deymez. Şunu unutma arayan herkes şikayeti olduğu için arıyo kimse memnun olduğu bi durumdan aramaz 3 yıl çalıştım 1 kere teşekkür telefonu aldım. başka bi iş bulabilirsen bence başka bi iş bul ama yok ihtiyaçtan diyorsan allah yardımcın olsun

Son düzenleme:
Ben 4 sene çağrı merkezinde çalıştım.Asgari ücret +prim alıyordum ve çalıştığım yer çok reklamı yapılan ve çalışanlarına yüksek ücretler veriyor gibi görünen bir kurumdu.Sürekli çağrı geliyordu..Problemli müşteriler,ego yapanlar yönetici şirket baskısı tuvalete giderken bile önceden haber verme zorunluluğu hat yoğunsa bunu açıklama zorunluluğu en ufak bi hatada maaşından para kesilme durumu,gece gündüz çalışma problemi vs vs.Anlatılacak çok şey var ama siz azbuçuk anlamışsınızdır nasıl bir ortam olduğunu..aman haaa diyorum

Maasiniz ne kadar IST´deki bir cagri merkezinde? Merakt ettim, sakincasi yoksa tabi!

:nazar:
Canım arkadaşım çalışıo hala Max.750 ytl alıyor 9 saat çalışıyor gece gündüz bayramı seyranı yok izin günü bile belli değil ve her an o maaşındanda ufak bi hatanı bulup kesiyolarlaelaelaelaelae

arkadaşlar 2 yıl bir telefon şebekesinin çağrı merkezinde çalıştım ve az kalsın sinir hastası oluyordum ucundan döndüm arkadaşlarımdan psikolojileri bozulan çok oldu çok yorucu çok sabır ve emek isteyen bir iş çalışmak isteyen arkadaşların bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum istifa ettiğim gün eşimle evde kutlama yaptık

köklü bir bankanın çağrı merkezindeyim 6 aydır ...
bankamı arkadaşlarımı sevmesem arkama bile bakmam....
böyle bir iş olamaz ,taş taşı sırtında bu kadar isyan etmezsin... kaydirigubbakcemile

köklü bir bankanın çağrı merkezindeyim 6 aydır ...
bankamı arkadaşlarımı sevmesem arkama bile bakmam....
böyle bir iş olamaz ,taş taşı sırtında bu kadar isyan etmezsin... kaydirigubbakcemile

Gülüm, maasin ne kadar peki? Özelden yazabilirsen buraya yazmak istemezsen..! a.s.

kızlar istanbulda bir özel hastanede çağrı merkezinde çalıştım.gerçekten çok zor.heleki hastane.bu arada iş arıyorum bilginiz varmı

merhaba ben bir bankanın çağrı merkezi sınavına katılacam bana işi daha detaylı anlatırmısınız eğer problemleri fazlaysa hiç bulaşmayayım çünkü 1 yaşında kızım var sonradan terk edeceğim iş için boşuna eğitim kurslarına katılmayayım.

merhaba ben bir bankanın çağrı merkezi sınavına katılacam bana işi daha detaylı anlatırmısınız eğer problemleri fazlaysa hiç bulaşmayayım çünkü 1 yaşında kızım var sonradan terk edeceğim iş için boşuna eğitim kurslarına katılmayayım.

:1no2::1no2:Valla canım bende bankanın Çağrı merkezinde çalışıyorum öncelikle çokk yorucu olduğunu söyleyebilirim tabi pozisyonun önemli.
2 yıldır çalışıyorum , ömrümü yedi diyebilirim bu işin stresi evede yansıyo.Maaşı az molaları kısıtlı ,Hep aynı pozisyonda kalacağın bir iş +Çok yorucu
Bende bir yandan iş bakıyorum.

X