Kararan fayans aralarını kolayca temizlemenin yolu

Hanımlar banyo fayanslarınızın kararan yerlerini nasıl kolay temizliyorsunuz, fikirlerinizi paylaşırmısınız?

BU MESAJIMI BIR BASKA ARKADASA DAHA YOLLAMISTIM AYNISINI COPY PASTE YAPARAK SIZEDE YOLLUYORUM.

Merhaba ,benim oturdugum bına oldukca eskı sanırım 25 senelık var ve kuvetı oldukca eskı ve kuvettekı cıfle camasır suyuyla cıkaramadıgım lekelerım var.Bır arkadasımın tavsıyesıyle aldıgım biobelinda dıye bır urun var (banyo wc temızleyıcı ile pas kirec cozucusunu bırer kapak koyuyosun fısfısa ustunede bır kapak kadar sıcak su koyuyosun -su cok kaynar olmıcak- sonra kuvete dusakabıne fısfıs sıkıyosun (bu arada camı acmayı unutmamalısın)ama ınan mıs gıbı yapıyo hatta ben onunla bır turlu temızleyemedıgım (tuz ruhu dahıl) fayans aralarım vardı,işte o derzlerede bu karısımdan sıktım ınan bana bembeyaz oldu ,en azından sımdı yaptıgım temızlık kendını gosterıyo bellı oluyor ev temızlendıgı zaman.Bu ürün 12 tl şişeside1,5 litre cıvarında konsantre bı urun bı aldınmı rahat bı sene gıdıyo ,işin puf noktası hem pas kırec cozucuyu hem wc banyo temızleyıcıyı almak..Umarım faydalı olmustur.Kolay gelsın:nazar:

AMWAY TOILET BOWL CLEANER kesinlikle tavsiye ederim derz aralarında çok etkili tercihen ıslak zemine döküp fırçalıyorsun ve 15-30dk bekliyorsun tertemiz oluyor yine durularken de fırçala kirden eser yok

Sır aspirins kullanarak fayans aralarını temizleyebilirsiniz.Bugün denedim fayans araları bembeyaz oldu.

ben banyo mutfak için olan beyaz mark akıyorum marketlerden sıkıyorum fayanlara 1 saat bekletiyorum kendi akıyo zaten ne fırçama ne bişe ovalama yok su tutyorum mis mis kokular ayrıca beyaz beyaz ötesi parlıyor vala

Suyla çamaşır suyunu karıştırıp fayanslara döküyorum 1-2 saat beklettikten sonra da fırçalıyorum pırıl pırılllllll

Eski bir diş fırçasına aspirin dökerek temizledim ben geçenlerde aralarda çıkmayan çoğu kirler temizlendi

ben geçen markette derz arası deterjanı gördüm ama bilemiyorum işe yarıyor mu, herşeyin deterjanı çıkmış valla...

X