Kararan fayans aralarını kolayca temizlemenin yolu

domestosu döktükten sonra güzel bi fırçalıyorum birazda öyle bekletiyorum pırıl pırıl oluyo..

ben yağçözle siliyorum tertemiz oluyor siyahlık gidiyor fayanslarıda arap sabunuyla siliyorum daha sonra alkola batırılmış bezle ovuyorum yeni gibi oluyo

ben yağçözle siliyorum gerçekten işe yarıyo tavsiye ederim siyahlık kalmıyo:dance:

bende cif kremle diş fırcasıyla temziliyorum fayans aralarını çok güzel temizleniyo..

Mor cifle temizliyorum. Çamaşır suyu gibi temziliyor ama onun kadar kokmuyor. Biliyorsunuz kimyasallar çok zararlı. Bu arada gün aşırı cifleyen arkadaşa hayret ettim. Ben haftada bir zor yapıyorum.

ben o kalebodurların pis olmasına dayanamam bizim evi iki gün önce yaptım pırıl pırıl şakkıdı
şimdi biraz zahmetli önce domestosu aldım birde elime diş fırçası
tek tek sürttüm :dilcikar: baktım olack gibi değil boşalttım yerlere domestosu aldım elime
saplı süpürgeyi iyice fırçaladım halıları falan kaldırıdım tabi sonra onu bi temizledim
ondan sonra çamaşır sulu cifle aynı işlemi yaptım oovv şimdi
o kadar parlak ki yalnız beni biraz çarptı bu kokular az daha bayılıyordum
tüm gün öksürdüm ciğerlerime dolmş..:S
ama onları temizleyene kadar valla anam ağladı desem yeridir tatlicadiarzu

clıng bang beyaz kapaklı bide sarı kapaklı çamaşır suyu etkili süper yapıo

Dr. Clean marka derz temizleyicisi ile temizledim, döküp bekliyorsunuz ne fırça ne başka birşeye gerek var. Süngerin sert yüzü ile bir kez geçiyorsunuz bembeyaz oluyor. Migros'tan almıştım.

Ayrıca artık birçok yapı markette muhtelif marka derz temizliyiciler var. Ovmaya uğraştığınıza değmez.

bende domestos kullaniyorum ,domestosla fircalayip biraz bekletin sonra duru suyla temizleyin ,daha sonraki gunlerde kararmasina izin vermeden sIk sIk temizlerseniz bi daha kararmaz..yani normal domestoslu suyla soyle bir silseniz cok ara vermeden silince kararmaz bidaha

ben porçözle temızlıyorum ama döktükten sonra hemen bezle siliyorum çünkü çok kalırsa fayans aralarındakı şerbeti eritiyo.

sihirli su marketlerde satılıyor canım porçöz tuz ruhu gibi bişey ama onlardan daha etkili çok güzeel temizliyo özellikle tuvalet banyo fayans aralarını

arkadaşalr kesinlikle ve şiddetle tavsiyem şudur: DERZ KALEMİ !! harika bişey... yapı marketlerde var 10 ytl fiyatı , 50 metreye yakın yetiyo, yani 50 metre derzi rahat rahat çizebilirsiniz.. 3 renk seçeneği var, ben beyazı aldım.. süperr. deneyin mutlaka..

vallaha ben her yeri önce cifle ovuyordum sonra porçözlüyordum ama zamanla derzler çıkmaya başladı ve muhteşem bir çözüm keşfettim.BEYAZ PLASTİK BOYAYI SULU BOYA FIRÇASIYLA DEZLERİN ÜZERİNE SÜRDÜM KURU YADA ISLAK BİR BEZLE KURUMADAN ÜZERİNDEN GEÇİP FAZLA BOYAYI ALDIM SONUÇ İNANILMAZ OH BE DEDİM YA 2 AT DIR RAHATIM BEMBEYAZ HEMDE ATAN DERZLERİN YERİDE BOYAYLA DOLDU DERZLİ GİBİ DURUYOR.DUŞAKABİNİN SARARAN ETRAFINA DA SÜRDÜM ATMIYOR ŞAHANE OLDU.ÇOK İSTERSENİZ ARADA YİNE PÖRÇÖZ DÖKÜN ANINDA AYNI RENGİ ALIYOR.LÜTFEN YAPTIKTAN SONRA BANA DUA ETMEYİ DE UNUTMAYIN KIZLAR EMİ:teytey:HERKES NASIL TEMİZLEDİĞİM SORUYORCADIARZU AMA BİR KAÇ KİŞİ BİLİYOR SIRRIMI HERKESE SÖYLERMİYİM HİÇ APARTMANDA BALKONU EN BEYAZ KİŞİ BENİM KİMSELER GÖRMEDEN YAPTIM MİLLET İMRENİYOR:lepi::sm_cool:

Hanımlar banyo fayanslarınızın kararan yerlerini nasıl kolay temizliyorsunuz, fikirlerinizi paylaşırmısınız?

ben ne yaptıysam bi türlü çıkaramadım..şöle beyaz beyaz durmadılar biraz öncede tuz ruhu döktüm tuvalete ama malesef istedğim sonucu alamadım canım :kızgın:

latife kız yarım sayfa yazı yazdım bir önceki msjda hala ne söyleniyon koş hemen al bir plastik beyaz boya

Hanımlar banyo fayanslarınızın kararan yerlerini nasıl kolay temizliyorsunuz, fikirlerinizi paylaşırmısınız?

dr.clean derz dolgu temizleyici diye bir deterjan var tavsiye ederim süper yapıyo hem parlatıyo hemde dolgu aralarını pırıl pırıl yapıyo . aralara dküp 5 dk.beklettikten sonra fırçalamak yeterli yeni gibi oluyor.

vallaha ben her yeri önce cifle ovuyordum sonra porçözlüyordum ama zamanla derzler çıkmaya başladı ve muhteşem bir çözüm keşfettim.BEYAZ PLASTİK BOYAYI SULU BOYA FIRÇASIYLA DEZLERİN ÜZERİNE SÜRDÜM KURU YADA ISLAK BİR BEZLE KURUMADAN ÜZERİNDEN GEÇİP FAZLA BOYAYI ALDIM SONUÇ İNANILMAZ OH BE DEDİM YA 2 AT DIR RAHATIM BEMBEYAZ HEMDE ATAN DERZLERİN YERİDE BOYAYLA DOLDU DERZLİ GİBİ DURUYOR.DUŞAKABİNİN SARARAN ETRAFINA DA SÜRDÜM ATMIYOR ŞAHANE OLDU.ÇOK İSTERSENİZ ARADA YİNE PÖRÇÖZ DÖKÜN ANINDA AYNI RENGİ ALIYOR.LÜTFEN YAPTIKTAN SONRA BANA DUA ETMEYİ DE UNUTMAYIN KIZLAR EMİ:teytey:HERKES NASIL TEMİZLEDİĞİM SORUYORCADIARZU AMA BİR KAÇ KİŞİ BİLİYOR SIRRIMI HERKESE SÖYLERMİYİM HİÇ APARTMANDA BALKONU EN BEYAZ KİŞİ BENİM KİMSELER GÖRMEDEN YAPTIM MİLLET İMRENİYOR:lepi::sm_cool:

Ya varyaaaaa ennnn çoook önem gösterdiğimm temizlikte en dikkat ettiğim noktadır buu fayans arası konusu :))
Çoook sağolusn teşekkür ediyorummmm inanın ki ne yaptıysamm tertemizz olmamıştıı
hemenn bugün alıp deniyorum :)) :lepi:

hattaa ben acık temizlikilerden fayans temizleyicisi alıp diş fırçasıyla saatlerce temizledimm
ne olduu derzler aşındıı daha kötü olmuştuuu
süperrr

saolun yenidennn :)))

X