Kararan fayans aralarını kolayca temizlemenin yolu

evet bizzat kendim denemiş biri olarak test ettim onaylıyorum. tavsiye olunur. domestos + diş fırçası. azıcık deli işi gibi gelebilir....a.s

evet kesinlikle haklısın bende denedim sonuç mükemmel ondan sonra kolay kolayda kararmıyor zaten :) porçöz bi müddet sonra daha beter ediyor. ama çamaşır suyu ve diş fırçası daha kalıcı daha kesin bir yöntem a.s

ben fayans aralarını domestos ve halı fırçasıyla fırçalıyorum. aralar bitince en son bir kovaya bulaşık deterjanı ve su koyup bir tülle köpürte köpürte siliyorum kuru bir bezle de kuruluyorum zahmetli ama sonuç mükemmel. camlarımı da bu yöntemle siliyorum..

por çözz çok güzel temizliyor ama zamanla fayans aralarındaki derzleri eritiyor bu yüzden en güzeli çamaşır suyu döküp bekletmek sonrada ciflemek en güzeli ise yumuşak araba fırçasıyla ovmak özellikle duvar fayanslarını rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz araba yıkar gibi tatlicadiarzu

arkadaşlar bende birinden duydum yaptım mükemmel oldu özellikle metal yüzeyleri pırıl pırıl yapıyor sirkenin içine tuz katıp temizliyorsunuz çok güzel oluyo evde ki tüm eşyaları parlatmak içinde bulaşık parlatıcı sı çok güzel pırıl pırıl yapıyor özellikle fayansları

por çözz çok güzel temizliyor ama zamanla fayans aralarındaki derzleri eritiyor bu yüzden en güzeli çamaşır suyu döküp bekletmek sonrada ciflemek en güzeli ise yumuşak araba fırçasıyla ovmak özellikle duvar fayanslarını rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz araba yıkar gibi tatlicadiarzu

bende porçözledim ama araları delik delik oldu.ben aradaki bu derzi tamamen çıkarmak istiyorum...ama çıkmıyor yarımyamalak oluyor... renkli derzler var onlardan yapmak istiyorum ama...önce bu derzin tamamen çıkması gerekmiş .. ÖNERİSİolan varmı arkadaşlar?

bende araba fırçasıyla yıkıyorum bol domestos ve sıcak su tertemiz oluyora.s.

evet bende fırçayla yıkıyı bol suyla duruluyorum kurulamıyorum bilem çok kolay uğraşılırmı arkadaşlar diş fırçasıylan ben dişlerimi bile zorla fırçalıyom kaldı derzleri fırçalamak çıldırırım valla bunu yapanlara yılın sabırlıları ödülü verilmesi lazım helal valla.:hooray:

Plastik boya yada yağlı boya ile boyamayı deneyin. Özellikle plastik boyayı tavsiye ederim. Sonuca inanamayacaksınız.

gün aşırı mor cifle(çamaşır sulu)ciflerseniz hem tertemiz olur hemde kolay kolay yıpranıp kirlenmez.haftada bir yada 3 gün domestos döküp braz bekletip sonrada fırçalayıp durlarsanız parlaklık verir.ama inanın mor cifin üstüne tanımam.tek geçerim mor cifiii.

Porçöz fayans aralarını eritmiyormu..delik delik olur yaa...CADIARZUCADIARZU

Porçözü sulandırmadan fayansların üzerine foşş diye dökünce eritiyor. Çok siyah değilse bence uygulanmasa daha iyi. Uygulanıyorsa da bir kovanın içinde sulandırıp fırçayla temizleyip hemen bol suyla yıkamak gerekiyor.
Özellikle kışın benimde banyomda çok oluyor. Bir tane bulaşık fırçası edindim. Haftada bir herhangi bir banyo temizleyicisiyle temizlik yapınca bu sorun olmuyor.:1rolleyes:

evet bizzat kendim denemiş biri olarak test ettim onaylıyorum. tavsiye olunur. domestos + diş fırçası. azıcık deli işi gibi gelebilir....a.s

Canım tavsiyen için teşekkür ederim.Denedim hem çok kısa zamanda hemde fayans araları bembeyaz oldu.Ben domestosu bir kaba koydum ,fayansların arasına cif döktüm ve diş fırçasıyla fırçaladım.Harika oldu.

slm arkadaşlar haberiniz var mı bilmem kullanmadım ama sadece bir yerde duydum arçeliğin buharmatik diye bir ürünü varmış fayans arası,dolapları,duvarları,koltukları,halılardaki lekeleri buhar gücü ile çıkarırmış ben kullanandan duydum ama almayıda düşünüyorum sevgiler

arkadaslar bende sihirli su kullanıyorum sıkıyorum biraz bekletiyorum sonrada araba fırcasıyla yıkıyorum sonrada arap sabunuyla yıkıyorum hem parlıyor hemde tertemiz oluyo

anway loc isimli ürünü süper...fayan araları derzleri süper yapıyor

cilit bang in banyo için olanını fayansların üzerine döküyorum, zaten sanki porçöz dökmüşün gibi köpüroyor ama eritmiyor fayans aralarını.. biraz bekledikten sonra sadece banyoda kullandığım bir bulaşık sügeriyle siliyorum.. sonuç pırıl pırıl..

gün aşırı mor cifle(çamaşır sulu)ciflerseniz hem tertemiz olur hemde kolay kolay yıpranıp kirlenmez.haftada bir yada 3 gün domestos döküp braz bekletip sonrada fırçalayıp durlarsanız parlaklık verir.ama inanın mor cifin üstüne tanımam.tek geçerim mor cifiii.

Ben de yeni keşfettim çamaşır sulu cifi,tabiri caizse manyak bir şey.

yav kızlar bırakın fayans araları dağınık kalsın.ömür gelip geçiyor fayans aralarına bakmayın.KAPAYIIIIN GÖZÜNÜZÜÜÜÜÜÜÜ

X