Gebelikte göbek bölgesinde tüylenme

kızlar bende de çıktı
göbek bölgem kıllandı ama sordum o kıllar doğumdan sonra kendiliğinden dökülüyormuş
kopartma kopartırsan doğumdan sonra kalır dediler

bende utanıyorum göbeğimi açmaya:))))

merhaba arkadaşlar benim göbeğim zaten çok kıllıydı şimdi orman oldu ya çok sinir bozucu 23. haftama girdim idare ettim şuana kadar ama artık göbeğim büyüdükçe kıllar saç gibi duruyor alsammı acaba epilasyon aleti veya eldivenle ne önerirsiniz doktorumada soramıyorum nasıl alıyım diye utanıyorum gebelikten önce epilasyon aletiyle temizliyordum birkaç aydabir yetiyordu jilette sürmek istemiyorum
bide merak ettim acaba sezeryan olursam bu kadar kılla doktor ameliyat yapabilirmi yoksa temizlemi der üff ben nasıl kurtulcam bu kıllardan yaaa

ayy kızlar evt yaa bende cok rahatsızım.allahtan sarı sarı ama gıttıkce uzuyolar ne yapıcaz yaa...almaktan yana değilim.doğuma kadar sabır edıcez artık .bırde erkek bebek falan dıolar bole olunca ama benımkı kız onla bır ılgısı yok sanırım.hormonlardan kaynaklanıyo bıde yaglarla beslıyoruz tabıı catlamamak ıcın :)

Bende erkek bebek bekliyorum göbek bölgem kıllanmaya başladıı..İnş dökülür....

bendede cok var hemde uzuyor ama doktor dogumdan sonra düser dedi önemli olan catlak olmamasi ama
ben ne yaptiysam catladi maalesef hemde karnim kalcam baldirlarim ne yapaim bebislerim sagolsun

Burda yazip da dogum yapan arkadaslar, gobeginizdeki killanma kalici mi oldu yoksa gebelikten sonra gectiler mi? Ben de erkek bebek bekliyorum ve gobek bolgemde killanma oldu baya. Kullandigim catlek kreminden olabilir mi? Yardimci olur musunuz?

Bel bölgem karın bölgesi kollarım ve Üst bacaklarım da müthiş bir kıllanma oldu işim garibi karnımdakiler baya baya koyu uzamayada başladılar çatlak için henüz birşey kullanmadım kullansam anlarım bu kadar çok Olmasını bir de Batık Batık olanlar olmaya başladı onlar da çıkar uzarsa eyvahlar olsun sizinde başınıza geldi mi hanımlar

X