gebeliğin ilk belirtisi nedir?

selam hazan61 ben de geçen sene nısanda düşük yaptım şimdiye kadar hiç korunmadım daha hamile kalamadım...inşallah senın olur sakın korunma ne olacagı bellı olmuyor.senın ilk mı olacaktı bebiş...allah herkesin kalbine göre versin......

selam canım, ben 8 aylık evliyim. ilk bebişti ama tutunamadı. valla korunmuyom ama düşükten sonra en az bir adet görmek lazım diye duymuştum. ee sen peki. neden olmadığı hakkında bir fikrin varmı. doktora falan gittin mi

Slm arkadaşlar !!!
Gebelik belirtileri şu klişelerden başka neler olbilir?Şu an gebe olan arkadaşlar neler hissetmiştiniz?
Tecrübeli birileri gerek....

canim ben 3 sene tup bebek haric her turlu tedaviyi denedim , 3 asilama gecirdim , tup bebegi de dr um istemedigi icin yapmadik surekli bir problemin yok acele etme diyordu dr um. sonunda bu sene subat ayinda artik pes dedim ne zaman olursa olsun dr a gitmeyecegim birde ustune ev tasima telasi girdi , martin ilk gunu yeni evimizdeydik ama benim elimi kaldiracak halim yoktu birde ustune felaket derecede midem eziliyordu , baska bir belirti hic olmadi adetimde gecikince test yaptim ve mutlu son suan 17 haftalik hamileyim,
benim herkese tavsiyem sitres yapmayin ve aklinizdan tamamen cikarin biliyorum olmuyor heran aklimizda oluyor oyuzden bir mesgale bulun , tasinma telasi bana iyi geldi hic aklimda yoktu ve oldu.

gebe kalamadıkça psikolojik olarak kendimi öyle gibi hissediyorum.adetime 3 gün var.adet gelmeden ne gibi belirtileri olur gebeliğin?

benim erken belirtim çok uykum geliodu halsizdim.canım hep uyumak uyumak uyumak istiodu.+ne yemek istediğimi bilmiodum

tutuklu sağol canım ama elimde değil aile baskısı canıma yetti ben bu durumda ne yapabilirim.kısır muamelesi görüyorum yaşım daha 21 diyorum ama kimse anlamıyor.alışmışlar her evlenen hemen gebe kalıyor benim 7ay oldu diye başımın etini yiyorlar.haklı değilmiyim ben ne yapabilirim?

hç üzülme canım ben 8 aylık ewliyim aynı şeyleri yaşadım kesin bebeğin olur bende üzülüyodm ama 7. ayda oldu ancak

hç üzülme canım ben 8 aylık ewliyim aynı şeyleri yaşadım kesin bebeğin olur bende üzülüyodm ama 7. ayda oldu ancak

bak canım 7 ay boyunca uğraştık olmadı doktora gittik sorun yok olur dedi .neyse tam umudu kestim ki oldu.haa bi de eşine keçi boynuzu yedir fındık fıstık falan .ben sana bir sır wereyim ilişki sonrası bacaklarını yukarı dik ama bayağı yukarı sonra eşin bacaklarını biraz sallasın yukarda ben öle hamile kaldım bizede başkası tavsiye etmişti
4 yıl çocuğu olmayan biri de böle olmuş hamile.üzülme dediğimi mutlaka yap olur

bak canım 7 ay boyunca uğraştık olmadı doktora gittik sorun yok olur dedi .neyse tam umudu kestim ki oldu.haa bi de eşine keçi boynuzu yedir fındık fıstık falan .ben sana bir sır wereyim ilişki sonrası bacaklarını yukarı dik ama bayağı yukarı sonra eşin bacaklarını biraz sallasın yukarda ben öle hamile kaldım bizede başkası tavsiye etmişti
4 yıl çocuğu olmayan biri de böle olmuş hamile.üzülme dediğimi mutlaka yap olur
beline yastık koyup bır saatte kalmıyacan

merhaba arkadaslar. ben yeni uye oldum bu siteye. benim daha 10 gunum var regl olmama, ama kasigimin sol tarafinda bir agri var yani adet sancisi gibi goguslerim cik aciyor dokunamiyorum ve midem eksiyor, ( limon dusununce insanin agzinin sulanmasi gibi ) agzim sulaniyor. gecen hafta idrar testi yaptim negatif cikti,doktora gittim sorun yok dedi ( sagligimla ilgili ) bu aksam kan testi yapmaya gidicem esimle sizce ben hamilemiyim

canım dr lar hamilelik belirtileriyle adet beliritlerinin çok benzediğini söylüyor
en kesin yol test
yani bu sendekiler gebelik beliritlerine benziyor ama psikolojik olma ihtimali de yüksek
sen testi yaptır bize de durumu haber ver

bende acayip şişkinlik olmuştu adetime 1 hafta falan vardı birde ateş gibi yandım hafifte mide bulantısı vardı.göğüs ağrısı sızlıyordu resmen.halada öyle sızlıyor.mide bulantılarımda başaladı.

benimde sağ tarafımda bi ağrı oluyo nasıl anlatayım size böyle yanıyo gibiiçinde bişeyler karıncalanıyo gibi gebelik belşirtisi olabilir mi cevaplarınızı bekliyom

slm canım benım etrafımdakı ınsanlarda ole daha 5 aylık evlıyım bebek yokmu dıye soruyolarr bende 20 yasındayım bızde artık oluruna bıraktık korunmıyoruz bı aydır nerdeyse burda yazılanları okudum akıntı fazlalı bulantım da oluyo ıstahsızlık bı kac gundurde ısalım solemı ayıp dun test aldım yaptım ıdrarda negatıf cıktı bılmıyorumm hamılemıym acba olursada cok sevınırımm adetımıe 10var psıkolojıkmı acaba doktora gıtmeye de cekınoyorum yok dıyecek dıye ıkı haftadır kendımı buna okadr alıstırdımkı olcak dıye

kızlar takmayın kafanızaa bende 2 yıllık ewliyim 2 yıldır hiç korunmadık olmuyordu bebeişimiz.eşimde azospermi var çünkü.doktorlar normal yolla olmaz tüp bebek veya aşılama ile bir ihtimal olur dediler.ama şimdi 3 haftalık hamileyim.hemde normal yollaa:)) allah isteyince herşey oluyor.bende her ay takıyordum kafama regl olunca oturup ağlıyordum.bu ay hiç düşünmedim herşey olcağına varır dedim kafam rahattı yani.eşimide iyi besledim:)) sonuç olarak hamileyim düşündükçe hiç olmuyor kızlar psklojimz bozuluyor.düşünmemeye çalışın hayırlısyla olur inş

Merhaba arkdaşlar,

sormak istediğim bir soru var. Tecrübeli olanlar yardımcı olabilir sanırım. Adetim normalde 7 gün sürerken bu ay 3 günde bitti, ve şu an adetim bittiği halde göğüslerim adet öncesi gibi çok şiş ve sızlıyor.
Acaba hamile olabilirmiyim? Daha önce 1 kere tüp bebek tedavisi oldum ve hamile kalamadım. Ama hem bende hemdede eşimde bir sorun yok doktor belki kendi kendine hamile kalabilirsin demişti. Acaba üstte yazdıklarım hamile belitsi olabilirmi?

bir senelık evlıyız 7 aydır bebiş ıstıyoruz ama olmuyor dktr gıttım enfeksıyon var dedı ılac verdı gectı yumurtalıkların ıı durumda dedı ama neden olmuyoorr bugunde hasta gıttım yıne baktı ve horman testı ıstedı 4 gun sonra sonuc alcam bakalım ...bu ay cok umutluydum yumurtlamamdan bır hafta sonra kasık agrım basladı hasta olcam san kı ama adetıme cok vardı nasıl mutlu oldum tutunma cabalarıdır diye bır hafta surdu gectı adetım 2 gun gecıktı agrımda cok hafıftı 3.gun test yapcaktım sabah uyandım hala hasta degıldım ama oglen daha test yapmadan hasta olduum:KK43: bole bısey yasayan varmı acaba tutunamadı mı lutfffffen yardım edın

X