Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü haplar, kullanımı, faydaları

göğüs büyütücü hap ve kremlerden ne kadar memnunsunuz

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
yani 1 ay içinde bile etkisi oldu mu..???

arkadaşlar lütfen bu tip ilaçları kullanmayın.bunlar ileride rahim kanseri yapıyor

Acelyacim,ben de siparis etmeyi düsünüyorum Breast Gain Plus´u.. Ama pek güvenemiyorum. Yan etkisi falan oldu mu? Ve 100% memnun kaldin mi? Ne kadar süre icersinde etkisini gördün? Ve düzenli bir sekilde kullanilmasi mi gerek? Mesela 1-2 kutudan sonra yinede kullanmak mi gerekir?

Ya fiyatina baktim da su Breast Gain Plusun.. Baya tuzlu.. Amerikadan geldigi icinde yüklü bir posta ücreti falanda ekleniyor..

açelya bende almayı düşünüyorum bir ayda gözle görülür bir fark oldumu oestro ve albresse dünyanın parasını verdim boşa gitti gibi birşey bu seferde hayal kırıklıgına ugramayım ayrıntılı bir bilgi verirsen sevinirim tek ümidim breast gain artık.

Ya fiyatina baktim da su Breast Gain Plusun.. Baya tuzlu.. Amerikadan geldigi icinde yüklü bir posta ücreti falanda ekleniyor..

limoni aslında o kadar pahalı degil diger ürünlere göre gayet uygun geldi bana 130 milyon gerçekten etkiliyse deger bence.

allbres bitkisel bir ürün hormon içermiyor.içindeki bitkileri yazayım araştırmak isteyen varsa belki yardımcı olur.diascora villosa,şevket otu,karahindiba,hayıt,kava kava,melek otu,beşparmak otu.bunlar kan dolaşımını arttırıcı,hormonları düzenleyici,regli düzenleyici,sinir ve gerginliği azaltıcı,kasları güçlendirici etkiye sahip.fiatı eczanelerde 190-200 arası değişiyor pazarlık yapın ama sevgiler.bir arkadaşım kullanıyor memnun kalırsa yazarım

allbres bitkisel bir ürün hormon içermiyor.içindeki bitkileri yazayım araştırmak isteyen varsa belki yardımcı olur.diascora villosa,şevket otu,karahindiba,hayıt,kava kava,melek otu,beşparmak otu.bunlar kan dolaşımını arttırıcı,hormonları düzenleyici,regli düzenleyici,sinir ve gerginliği azaltıcı,kasları güçlendirici etkiye sahip.fiatı eczanelerde 190-200 arası değişiyor pazarlık yapın ama sevgiler.bir arkadaşım kullanıyor memnun kalırsa yazarım

:1yes2: arkadaşın memnun kalırsa bizi bilgilendirirsen seviniriz:çok üzgünüm:

flaş flaş flaş az önce albres kullanan arkadaşım geldi memnun kalırsa bilgi veririm demiştim.memnun kalmış 2. kutuya devam edicek.1 beden büyümüş.ilk kutunu bitmesine 5-6 tablet kalmış.

flaş flaş flaş az önce albres kullanan arkadaşım geldi memnun kalırsa bilgi veririm demiştim.memnun kalmış 2. kutuya devam edicek.1 beden büyümüş.ilk kutunu bitmesine 5-6 tablet kalmış.

ben 2 kutu kullandım ama degişen birsey yok bende hala 70-75 bedenim.

mrb ben kadınlar kulubune yeni üye oldum burayı bulmam tesadüf oldu benimde bazılarında olduğu gibi göğüslerimle sorunum var am dün buraya girdim o yazılanları görünce çok sevindim burdan gülşaha da çok teşekkür ederim eğer o olmasaydi hap filan kullanıcaktım ama çok sağol gülşah ve umarım burda daha yeni ve güzel şeyler öğrenirim burdan herkeze çok teşekkür ederim.

mrb yeliz bende dün gülşahtan oğrendim oda kara üzüm çekirdeği kullanmış onuda hapsız iğnesiz göğüslerinde büyüme olmuş istersen sende kullan ben dün kullanmaya başladım

slm açelya bende breast gain plus kullanıyorum 10 gün kadar oldu sen dedikten sonra almaya karar verdim. bende etkisini hissetmeye başladım sen daha uzun zamandır kullanıyorsun ne kadar büyüme oldu memnunmusun daha önce albress ve oestro kullandım memnun kalmadım son ümidim breast gain umarım istedigim sonucu alırım beni aydınlatırsan sevinirim teşekkürler.

mrb yeliz bende dün gülşahtan oğrendim oda kara üzüm çekirdeği kullanmış onuda hapsız iğnesiz göğüslerinde büyüme olmuş istersen sende kullan ben dün kullanmaya başladım

mrb arkakdaslar bende kara üzüm cekirdeğini aldım ama nasıl kullanacam bilmiyorum:1no2:

Pueraria Mirifica Tablet

Geleneksel kullanımında gençleştirici etkisiyle (kırışıklık giderici, cildi canlandırıcı, saç tellerini güçlendirici ve saç tellerinin sayısını arttırıcı, saç beyazlamasını önleyici, enerji verici, hafızayı kuvvetlendirici ve uyku düzenleyici), bilim dünyasında da içerdiği insan vücudundaki ana östrojen hormonuna çok benzer bir yapı gösteren yüksek kalitedeki bitkisel östrojenler sebebiyle önemli bir yer edinmiş ve pek çok araştırmanın konusu olmuştur. Bu araştırmalara göre menopoz sonrasında destekleyici olarak kullanımının önemli yararları vardır. İçerdiği bitkisel östrojenler sebebiyle göğüslerin sıkılaşması ve büyümesinde de oldukça etkilidir...

bende yeni üye oldum gezinioken gördüm bende kara üzüm çekirdeği aldım nsl kullanıcam etki gösteriomu bilgi verirsen sevinirim canım sevgiler.....

bu breast gain kullananlar arasında cidden buyume oldu mu? yani siskinlik falan degil bildigimiz buyume gerceklesti mi? :içelim:

X