Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü haplar, kullanımı, faydaları

göğüs büyütücü hap ve kremlerden ne kadar memnunsunuz

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
E

EU1

Ziyaretçi
Benim sorunum var göğüslerimden.Kilo vermekle beraber bu sefer de göğüslerim deforme oldu. Ameliyat istemiyorum daha doğrusu korkuyorum. bu ilaçların acaba nasıl bir etkisi olur bilmiyorum o yüzden kullanan varsa lütfen bana yazarmı. veya görüşleriniz ne. Yalnış bir şey yapmak istemiyorum .bu durumda beni çok rahatsız ediyor.

işte kilo vermenin en kötü yanıda bu olsa gerek:çok üzgünüm:

ben bu göğüs büyütmeyle ilgili zamanında, nette epey bir araştırma yaptım. fakat pek tatimn edici gelmedi.benimde göğüslerim biraz küçük. ve aynen pacarista nın dediği gibi kilo vermekten dolayı oldu. hapların hiç bir yan etkisi yokmuşşş.içeriğinde hormon ilacı yokmuşmuşş fakat anlayamadığım şu göğüslerin insan vucudunda gelişmesi hormonlarla olmuyormu??peki içinde hormon olmadan nsl büyüme gelişme olacak??bende yanlış bişeyler yapmak istemediğimden kullanmadım.ve böylede güsell olduğuna karar verdim. hale_m in dediğine katılıyorum.haklısın şekerim:)

Ben allbres kullandım sırf bir iki beden büyüsün diye ama daha öncede burada yazdığım gibi sadece 1 kutu yani 1 ay kullandım o dikleşmeyi sağlaması için 3 kutu bitirmek gerekirmiş bende daha fazla kullanmadım ama kullandığım süre çinde göğüslerimde ergenlikte büyümeye başladıkları sıradaki sızlama oldu (bu herhalde büyüdüğüne işaret ediyordu),deneyebilirsin tabi ben devam etmedim eğer etseydim belkide istediğim sonuca ulaşıcaktım içeriğinde sadece bitkiler olduğu yazıyordu birtek yan etkisi varmış buda iyimi kötümü bilmiyorum ama libidoyu arttırırmış :Roflol: :Roflol:

Kuzenim kullandı ama hiç faydasını görmedi. Moral bozmak için söylemiyorum ama, çok fazla umutlanmayın ki, sonradan hayal kırıklığına uğramayasınız. Sanırım en kesin sonuç operasyon.

bu konuda ezik olan bi insanda benim... Şöle botox gibi bişe olsa, uyutmadan, kesmeden bi iğneyle hooop diye büyültseler.. hemen yaptırcam..ooof of!!!

haklisin slinda melos ama ustune sutyensiz olarak bir tisort giydiginde en ufak bir kabarikliga sahip olmamakta inan aci bir duygu. ben kullaniyorum bu haplardan ama olmayan seyleri nasil buyutucek nasil diklestirecek bilemiyorum inan bana :KK43:

benim emzirmeden sarktı yoksa iidi 85di ama şimdi 75 oldu ya kendimi kötü hissedyorum ameliyat maddyattan zor hemde keyfen estetik yaptırmak inançlarıma aykırı napcam bilmyom

ben albress kullandım 2 kutu simdi vm formula kullanıyorum. goguslerimde buyume yok ama dolgunluk var, vm formulaya henuz yeni basladim. doktorlar bir faydasinin olmadigini soyluyorlar ama ben sabirla deniyorum :)

Göğüs büyütme haplarını bilmiyom arkadaşlar ama bi kaç arkadaşım zeytin yiyince büyüdüğünü idda ediyo bunlar günde tabak tabak zeytinleri yiyolar :Roflol: onlar değişiklik olduğunu sölüyo ama ben bi değişiklik göremedim :sm_confused:

zeytin miiiii :1shok: enteresan.. ama fazla zeytin kiloya zarar :1rolleyes:
geçen de televizyonda bozanın büyüttüğünü iddia edenler vardı... :Roflol:

Oestro Cream diye bi krem var arkadaslar, ilac kullanmak istemeyenlere...:1yes2:
Ama ben kullanmadim yani ise yararmi bilmiyorum...henuz bir sorunum yok ama ilerde cocugum olursa mutlaka ihtiyacim olacaktir. Asena kullaniyormus bu kremi :)))) google de yazin adini hemen cikiyo biraz pahali ama

bu kremin hic bir faydasini gormedim ben, 1 kutu kullandım ve gögüs üstüne bir şey sürmenin büyütecegini sanmıyorum, ama inaniyorumki eski mısırda bu konuyla ilgili mutlaka bir bilgi vardır, cunku eski mısırla ilgili okudugum kitaplarda saglik ve guzellik adina yapilanlar gercekten cok etkileyici geldi bana

merhabalar öncedende yazdım ben kullanıyorum çok memnunum hamileyken çok kilo almıştım zayıflayınca gögüslerim çok kötü birhal almıştı küçülmüştü hissetmiyordum gögüslerimi şimdi ise toparlandılar.birkutu sabah ögle akşam içtim,ikincisine başladım günde birtane alıyorum istedigin zamanda bırakıyorsun,ismi WM FORMULA istanbuldan sipariş ediyorum ama yurtdışından geliyor bu haplar biraz pahalı tabiki birde hiçbir yanetkisini görmedim internetten klaas shop yazın orda bulursunuz.orda hapın bütün detaylarını okursunuz hap tamamen bitkisel.ben çok memnunum eşim bile farketti.
dilek bu hapı ne kadar süre kullandın ve faydasını gördünmü yazarsan sevinirim.

Oestro Cream
kullananlar olumlu yada olumsuz yanlarını yazabilir mi?
bide bebk emzirdikten sonra gögüslerde sarkma çok oluyormu...anneler size sesleniyorm))

bende aynen 3 kutu allbres 1 kutu vm formula 1 kutu oestro 1 şişe de nişantaşı zencefil aktardan aldıgım 2.5 göğüs büyütücü kullandım ama nafile 1mm bile degisiklik olmadi :KK43:

merhaba acelya,

bu hap 1 aylik kullanımda ne kadar etki gösterdi? gozle gorulur bir buyume oldumu goguslerinde?

:1no2: oestro yu 2 ay kullandım.sadece hasassalık ve kullandığın süre içinde dolgunluk diklik sağlıyor..büyütmüyor...bırakınca 3-4 gün içinde eski haline dönüyor..boşuna para vermeyin arkadaşlar...hem de pahallı..198 milyon...şu an biz k.k olarak kara üzüm çekirdeği tozundan medet umuyoruz...bakalım nolucak...:sm_confused:

X