Acısız Ağda Makinasını Kullanan Var Mı?

vitamin

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
113
-18
arkadaşlar epila acısız agda makinası var görmüşünüzdür tv lerde nasıl bi ürün acaba gerçekten acı yokmu

Canım yaaa.. Acısız ağda olurmu hiç??? Kılı alıp kökünden koparıyo hepsi işte, her halükarda acıyo..İnanmıyorum ben acısız olacağına.. Eğer çok acı çekiyosan bi krem var uyuşturucu.. Ben onu kullanıyorum.. Adı emla.. Sürüyosun, biraz bekliyosun.. böyle tamamen hissetmicek şekilde uyuşturmuyo ama acıyı azaltıyo diyim ben sana..

Sir ağda deneyin kızlar...hem azaltıyor...hem çok uzatmadıgınız da çok acımıyor...ve alan kişinin elı de çok önemli..ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum..ve yarı yarıya azaldı dıyebılırım...

Acisiz olani tiras makinesi, gibi tüyleri koparmiyor. Acili olan kopariyor...
Yok yok acisiz güzellik yok maalesef:1yes2:

acısız olduğunu bende zannetmiyorum heryerimi makinayla almıyorum ben bazı yerleri çok acıtıyor eldiven kullanın derim uzun oluyo ama sonucu güzel oluyo

Ben makinayı yakından gördüm ve hatta deneme yapıldı.sir ağda bir tüpün içinde elektrikle ısıtılıyo sonra özel başlığı var .kullanımı aynen sir ağda gibi eh biraz acıtıyor.

Tamaranın dediği çok doğru sir ağda diğerleri gibi çok fazla acıtmıyor ve tüyleri azaltıyor. Ben devamlı sir yaptırdığım için biliyorum. Ama sir ağda makinası var sanırım. Bu makinaden almak istiyorum açıkçası. Ama kullanışlı mı bilmiyorum.

arkadaşlar ben bazen makina bazen sir ağda kullanıyorum ama malum bölgede en alt kısma sadece çok canım yandığı için jilet uyguluyoryum.Siz nasıl yapıyorsunuz

arkadaşlar ben bazen makina bazen sir ağda kullanıyorum ama malum bölgede en alt kısma sadece çok canım yandığı için jilet uyguluyoryum.Siz nasıl yapıyorsunuz

:eek:Benimde geçen haftaya kadar böyle bir sorunum vardı bikini bölgeme sürekli jilet kullanıyordum.birgün cesaretimi toplayıp makine ile aldım ama sen gelde bana sor ömrümden ömür gitti acıdan.Daha sonra operasyon eldivenini tavsiye ettiler onla aldım ve şimdi soğuk ağda bantı ile almaya başladım. Arkadaşların dediğine göre eczanelerde Emla diye bir kremvarmış.Uyuşturuyormuş cildi onu kullanıp ağda yapacam bundan sonra acıyı yarıya indiriyormuş.Yeterki bir cesaretle yap daha sonra jilet sürmeyeceksin.Şahsen öyle yapıyorumsüprizzzzz

emla yı mutlaka denildiği gibi uygulayın o içlerde çok acıtan tüyleri bile alırken hissetmiyosunuz.yeterki doğru uygulayın..özel bölgeye ağda falan zor iş

thalia peki bu emlanın doğru kullanımı nasıl ben aldım ama nasıl kullanacağımı bilemedim

acısız ağda olmazzzz
sir ağda da tüylerin esneme payı daha az olduğu için normal şekerli ağdandan daha az acıtıyo ama sonuçta kıl kökten çıktımı acı oluyo.
tabi emla ve anestol gibi kremlerle önceden deriyi uyuşturursan minimuma iniyo acı.

X