Aldatildiginizi nasil anladiniz?

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
Aldatilanlar, bunu nasil farkettiniz, hissederekse neler mesela paylasir misiniz

bu çok gzl bi başlık olmş bence.ben de merak ediyorum her ne kdr yapmaz desek de herkes aldatılabilir..

selam kızlar ben 5 yıllık evli bir bayanım 1,5 yaşında şirine bir kızım var çok şükür hiç aldatılmadım ( en azından ben öyle biliyorum ) ama geçen gece bir riya gördüm onu anlatmak istiyorum. Rüyamda eşim yanında bir kızla eve geliyor hayırdır bu kim diyorum oda bana hayatım bu kız benden 1 aylık hamile bende ortada bırakamadım getirdim diyor ben çılgına döndüm ağlıyorum bağırıyorum valizimi topladım ben gidiyroum artık ne kızını ne beni göremeyeceksin diyorum beni göndermiyor seni seviyorum diye Allahım saatlerce evden çıkamadım sürekli bir kavga uyandığımda sabah olmuştu ve oruç olduğumuz için eşim beni uyandırmadan gitmişti işe kalktım hırsımı alamadım eşime akşam olanları anlattım kabus görmüşsün dedi ama ben bütün gün etkisinden kurtuladım Allahım kimsenin başına vermesin çok korkunç bir durum. Rüyası bile böyle kötüyden gerçeğini inşallah asla yaşamam.:a015:

selam kızlar ben 5 yıllık evli bir bayanım 1,5 yaşında şirine bir kızım var çok şükür hiç aldatılmadım ( en azından ben öyle biliyorum ) ama geçen gece bir riya gördüm onu anlatmak istiyorum. Rüyamda eşim yanında bir kızla eve geliyor hayırdır bu kim diyorum oda bana hayatım bu kız benden 1 aylık hamile bende ortada bırakamadım getirdim diyor ben çılgına döndüm ağlıyorum bağırıyorum valizimi topladım ben gidiyroum artık ne kızını ne beni göremeyeceksin diyorum beni göndermiyor seni seviyorum diye Allahım saatlerce evden çıkamadım sürekli bir kavga uyandığımda sabah olmuştu ve oruç olduğumuz için eşim beni uyandırmadan gitmişti işe kalktım hırsımı alamadım eşime akşam olanları anlattım kabus görmüşsün dedi ama ben bütün gün etkisinden kurtuladım Allahım kimsenin başına vermesin çok korkunç bir durum. Rüyası bile böyle kötüyden gerçeğini inşallah asla yaşamam.:a015:

hayrolsun canım...gerçekten kabusmuş..bende geçenlerde erkek arkadaşımı serpil çakmaklıyla havuzda oynaşırken gördüm...tabi hesabını sordum uyanınca:mymeka:...bana ne dese beğenirsiniz..başka biriyle göremedinmi de o kart kadınla gördün dedi:Roflol::Roflol::Roflol:

siz sanirim buradaki yazilari okuya okuya korkuya kapilmissiniz...
Ama ben ruya degil gercek olanlari yazmanizi istemistimmmm :Roflol:

merak ediyorum yazin kızlar ya :)

En başta sana bakışları değişiyor. Sanki karşında başka biri var artık. Sonra aramalar sormalar azalıyor. Görüşmeler bitiyor. İşleri yoğun oluyor ve bir türlüde bitmiyor. Seni dinlemiyor.Konuşurken sen dışında herşeyle ilgileniyor. Kendine daha fazla bakmaya başlıyor. Telefonuna gelen mesajlar hep telefon operatörlerinden aramalar ise yanlış numara oluyor.Şarjı hep bitiyor. Ama hep sen suçlanıyorsun ilgisizlikle... Ben bunları yaşamıştım canım. Ama geçmişte kaldı o an yaşamak bile sor gelmişti ama değmezmiş.Çok şükür eşimle şimdi çok mutluyum. Allah herkesi mutlu etsin.

Kesinlikle Temizliğine çok önem Vermeye Başlarsa Giyimine Kuşamina Sarkilar Türküler Söylerse Ne Bilim çünkü Beni,m Eşim Kendine Hiç Bakmayan Biri Dişlerini Bile Zar Zor Firçalar Ben Söylemeden Dişelrini Firçalmaya Başlarsa Kesin Aldatiyodur Ve Tabi Kadinlarda Olan Müthiş Hissss Ve Ilgisizlik Kesinlikle

senin icin yapmadiklarini baskasi icin yapar olmasi ne kadar kotu hissettirir insana kendini ya...bu ne bicim bi bencilliktir..

X