Hadi bakalım haziran anneleri..

nvanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
12
0
38
Ben 21.06.2007 tarihinde dünyalar tatlısı bir bebk dünyaya getirdim.. Caner'im herşeyim o benim.. Bebeişlerimizin gelişimlerini paylaşmak için bekliyorum sizleri... :emir_bebek:

slm canım bende 30,06,2007dogumlu kzızımı dunyaya getirdim
kızımın adı gizem birde oglum var 9 yaşında

Allah bağışlasın tatarkızı.. Nasıl gizem hanım uslu çocuk mu?CADIARZU

ey işte şükür
bazen oluyor bazen cozemiyorum neyi oldugunu
senin bebiş nasıl nekadar dogudu
benim kızım 3,530 gr boy .49 cm dogdu

bende haziran annesiyim 14 6 2007 saat 13 50 öyle tatlı bir kızım varki anlatamam bütün hariran annelerini tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallaha.s.

Bende Yeni Katildim Araniza Bende Haziran Annesiyim Kizim 20:06:06 Saat 22;20 De Sezeryanla Dünyaya Getirdim Butün Aneleri Tebrik Ederim

Ben 21.06.2007 tarihinde dünyalar tatlısı bir bebk dünyaya getirdim.. Caner'im herşeyim o benim.. Bebeişlerimizin gelişimlerini paylaşmak için bekliyorum sizleri... :emir_bebek:

merhaba... a.s. bende 15.06.07 de 19:00 da dunya harıkası kızıma kavuştum..
o benım herşeyım...3020 gr. 50cm .dunyaya geldı .şu anda 6000 gr ve 59 cm.
sızın bebişlerın kılo boy gelışımı nasıl acaba ...

bebişlere ıyı bakın .iyi geceler
:a015:

ya arkadaşlar bırşey sormak ıstyrum.hanı şu takvımlerınız varya bırı bana nasıl yapabılecegımı anlatabılırmı ..
teşekkurler

slm bende haziran annesiyim oglum 06.06.96 3980gr dünyaya geldi
kizim28.06.2000 3780 gr dünyaya geldi

slm hoşgeldın.. ya ben birkonu hakk.yardım istemiştim kimse beni umursamadımı acaba ??????

slm hoşgeldın.. ya ben birkonu hakk.yardım istemiştim kimse beni umursamadımı acaba ??????

canım ya benimde arkadaşım yaptı takvimimi,
benimkini üstüne tıkla sayfa acılacak takvimini yaptıktan sonrada solda üst köşede konturol panelin var onu tıkala imza ayarlarını ac oraya yapıştır
ben cok denedim yapamadım arkadaşım yaptı

cnm ya sagol yapmaya calıştım ama olmuyo beceremedım galıba
neyse ben bıraz daha ugraşır yaparım bu gece ...
yınede sagol ılgınden dolayı

biz haziran anneleri cok meşgulüz galiba...kaç gündür kimsecikler gelmiyor.
neyse herkese hayırlı geceler,iyi kandiller.allah hepimizin gönlune gore versin ...
1

hoş geldiniz sizlerinde bebişleri hayırlı olsun canlarım allah analı babalı büyütsün inşallah

hoş geldin canım aramıza istedigini sor yardım cı olmaya calışırız
gebelik bölümünde yeni anneler bölümüne de gele bilirsin yeni anneler orda toplanıyoruz canım

X