Progestan diye bi ilaç varmış hamileliği kolaylaştırıyormuş

5. haftamda bende kanama gecirdim doktor verdi dünde 2 tane 3. ayıma kadar kullandım.. bir daha kanamam olmadı ondan sonra.. banada bir doktor kullancan dedi.. kontrole gittgimde farklı bi doktora denk geldim o da kullanmana gerek yok dedi.. ama ben yinede kullandım.. sonra başka doktora gectim o da 3. aya kadar kullan dedi.. şuan 3,5 aylık hamileyim Allah tan hayırlısı artık.. moralini bozma umarım güzel bir hamilelik gecirirsin ve bebişin sağlıklı bi şekilde dogar ..

içimi rahatlattın cok tesekkr ederim.. bugün kanamamda 2.gün ve ufak ufak deri parcaları geliyo sanki. doktorumu aradım. yarın gidicem bi kontrole tekrardan. umarım bebesim sapasaglam durur oldugu yerde :KK43:

arkadaşlar, hamileliğimin 6. haftasındayım ve günde 3 tane progestan içiyorum. hamile olan arkadaşların doktorları da bu miktarı uygun buluyor mu?

mrb esımle bebek ıstıyoruz supelı ılıskıden 16 gun gectı ancak temmuz 7 benım yumurtlama tarıhımdı o gunde ılıskı oldu doktor bana progestan ve folık asıt b12 vermıstı 3 haftadır kullanıyorum 7 gun once karın agrımdan dolayı doktora gıttım gebelık testı yapıidı sonuc negafıf adet gunume 5 gun var sızce bu aydan umudu kesmelımıyım ve bu ılacları kullandıgım suredemı gebelık olacak yoksa bıraktıktan sonramı kızlar bılgısı olan varmı

merhabalar kolay gelsın ben adetın 21 gunu progeston baktırdım 1,04 cıktı ve doktorunda onerısyle progestan ve klomen baslandı sımdı bırsey sormak ıstıyorum doktor progestanı 16-25 gunu 10 gun ıc dedı benım adet gunlerım 21 gunde bır bugun normalde adet olmam gerekıyordu ılac anladıgım ıcınmı kanamam olmadı progestan kanama durdurmu gebelık söz konusu olabılırmı

kizlar mrb aranizda yeniyim bnde polikistik over vardi yumurtlama olmadigi icin hamile kalamiodum drum gecen ay serophone adinda bi ilac verdi kullandigim ay hamile kalmisim ve suan 6 haftalik hamileyim 2 gundur cok acik renkli kanamam oliodu ilk bas cok umursamadim ama arkadasimin telefonuyla kndimi acilde buldum ve dr bu ilaci bnada verdi kullanopta yinede dusuk yapan oluyo mudur ki cok korkuorum lutfen dua edin bisi olmasin

Kızlar merhaba ,bugün kahverengi akintim oldu günlük pedin yarısı dolmuş hemen acile gittik pregeston verdi doktor çok korkuyorum kızlar bisi olmaz demi SAT a gore 6 haftalık hamileyim daha kalp atışını falan duymadık ama keseyi gorduk

X